Eragon

Eragon obálka knihy
Mé hodnocení:

Keď Eragon nájde v lese naleštený modrý kameň, myslí si, že chudobného farmárskeho chlapca stretlo šťastie. Ale z kameňa sa vykľuje dračie mláďa. Eragon si uvedomí, že narazil na odkaz skoro tak starý ako je samé Kráľovstvo. Jeho jednoduchý život sa cez noc zmení a on je vtiahnutý do nového, nebezpečného sveta osudu, kúziel a moci. Prvý diel trilógie - Odkaz Dračích jazdcov...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141398/eragon-141398.gif 4.34841

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov 1.

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Eragon, 2002

Kniha Eragon

Julia284

Knihu jsem zkusila především kvůli tomu, že mě zajímaly rozdíly mezi filmem a knížkou.
Příběh se mi líbíl, protože to bylo zase něco jiného a určitě si přečtu i pokračování.

simoh

než se to rozjede (asi 20stran) tak se do toho musím nutit ale pak se od toho nemůžu odrhnout skvělé!!!

elizabeth_e

Tuhle sérii prostě miluju!!!

misatrix

Tuto sérii jsem poprvé četla na základní škole a byla jsem natolik nadšená, ze jsem si tajne četla pod lavici. Bohužel nyní me kniha velice zklamala, dlouha, několik set strankova putování s uspechanym vyvrcholením na nekolika stránkách. Myslim, ze zbytek série už číst nebudu.

Nosorozec_91

Srdcovka mého dětství. Četla jsem první díl snad ještě před tím, než se ke mně dostal Harry Potter a musím přiznat, že na pokračování Eragona jsem byla vždycky natěšená snad o něco víc. Miluju draky a ten svět je krásně vymyšlený, pestrý, skvělý pro bujnou fantazii.
Co si pamatuji, některé pasáže možná byly pro moje mladší já moc zdlouhavé, jsem zvědavá, co bych říkala teď. Těším se, až knihy zas jednou otevřu a ponořím se do jejich světa, rozhodně to mám v plánu!

Estarossa

Skvělá kniha v rámci žánru. Jsem zvědav na další díly.

VeruMalfoy

Dlouho jsem přemýšlela, jestli se do téhle série pustit. Viděla jsem kdysi dávno v kině první díl, takže tento, ale pokračování už se nenatočilo, tak jsem váhala se čtením knih. Nakonec se mi tento první díl moc líbil. Těším se na pokračování. Vztah mezi Safirou a Eragonem je úžasný. :)

radusak9806

Nevím, asi knihu čtu "pozdě". Ano, je to čtivé, ale taky docela předvídatelné. Nyní mám svých pár hypotéz, které jsem zvědavá jak dopadnou.
Že bych si z knihy sedla na zadek, to úplně ne. Nějaký puzzlik chybí.