tynka65 tynka65 komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Coleen je u mě sázka na jistotu. Každá její knížka mě bavila a nemohla jsem se od ní odtrhnout, od některých více (Námi to končí, Odvrácená tvář lásky) u jiných jsem si zvládla dělat i přestávky. Sem právě patří Možná jednou. Coleen píše skvěle! Jen mi tady chybělo TO něco navíc, co je v jiných jejich knížkách. Ale absolutně to nebyl promrhaný čas.

28.04.2019 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Pro mne snad nejlepší knížka od C.Hoover :) ♥ ... Přečteno na jeden nádech a u konce jsem štěstím plakala i já ...

27.10.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

J. Lynn mě opět nezklamala ;) . Knížka je tak čtivá a romantická a zároveň nejde jen o obvyklá klišé. Hltala jsem ji asi o malinko méně než Cama a Avery ♥, ale stejně si ode mě 5 hvězdiček zaslouží.

11.03.2016 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Ať si říká, kdo chce co chce, já mám tuhle knihu prostě ráda. Málo která jiná kniha tak uspokojí mé holčičí srdce jako tahle. :)

15.11.2015 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Krásný návrat do Green Valley. Izzy a Will jsou boží, a strašně mě jejich příběh bavil. Určitě jsem knížku nečetla naposledy.

22.09.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Německé autorky jsem si opravdu oblíbila a Nové začátky jsou pro mě opravdu skvělým překvapením, které jsem zhltla během asi dvou dní. Moc se těším na pokračování. A Lilly Lucas se pro mě stává mou druhou nejoblíbenější spisovatelkou německých romantických příběhů.

15.02.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

River Wilde je velmi dojemný příběh postupného sbližování dvou těžce raněných duší, které si prošly svým vlastním peklem.... Opravdu silný příběh, který nechápu proč je řazen mezi erotiku. Pro mě to bylo emoční drama, které mě epilogem málem způsobilo infarkt.

Knížka mi hodně připomíná Bezpečný přístav od Nicholase Sparkse, který mám opravdu ráda jak v knižní tak filmové podobě.
Jen jsem celou dobu čekala na TO drama, které víte, že přijde a nakonec se odehrálo na jedné stránce. Škoda, že konec neměl více prostoru, ale po nějaké další knížce od Samanthy Towle v budoucnu ještě určitě sáhnu

14.05.2021 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Nejlepší ???? díl ze série! A to jsem opravdu nečekala, že příběh Kadena a Allie někdo předčí... Isaac je tak strašný sympaťák a milý kluk a strašně mě bavilo jak se postupně otrkával a získával sebevědomí. Sawyer jsem v předchozích dílech neměla vůbec ráda, ale tady jsem ji moc fandila a její dějová linka mě strašně zasáhla.... Po dočtení se nemohu dočkat srpna až vyjde další díl.

11.06.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Tak nějak jsem podle hodnocení nečekala žádný zázrak, ALE tenhle příběh byl skvělý! Vůbec jsem se nemohla odtrhnou. Do Johna bych se zfleku zamilivala taky. A Edie mi byla opravdu sympatická.... Tak jedno poučení pro příště, nedej na hodnocení na databázi knih :D.

02.06.2020 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Jak někdo může napsat, že je to vycpávkový díl?! Byl skvělý!.. Jen pořád nevím komu fandím víc, jestli princi nebo zabijákovi. Ale v tomhle díle se mi asi víc libil zabiják. V předešlém to bylo naopak.... A ten konec? Hned beru do ruky další díl.

11.03.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Dvory se staly mou novou nejmilovanější sérií. Feyre je v tomte díle mnohem sympatičtější a více chápu její rozhodování.. No o Rhysovi ani nemluvím. Bože můj!!!.. Opravdu jsem zvědavá jak se to vše bude vyvíjet v dalším díle. Víc takových knížek prosím!... Jsem jedna z mála, která je z obou dílů nadšená stejně.

22.01.2020 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Nejdříve jsem chtěla dát hodně nízké hodnocení, protože to bylo strašně přehnané a přeslazené. A do čtení jsem se musela dost nutit, ALE dobrá knížka se pozná podle mě tak, že ve vás cosi zanechá. A to se tady stalo. Jsou to už 4 dny co jsem knížku dočetla a stále ji mám v hlavě. Pořád o ní přemýšlím, o životě, nebi, smrti... Asi zapomenu jména postav, ale nezapomenu pocit s jakým jsem to dočítala...

25.04.2019 4 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Pro mě další pecka! Opět přečteno jedním dechem a tahle autorka mě vždy mile překvapí :)

26.06.2017 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Já jsem nadšená! Knížka čtivá se zajímavým příběhem a zápletkami. ;) Hned jdu na další díl ♥

13.03.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Žádná jiná kniha pro mne nebude nikdy důležitější než právě Malý princ .... Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.

26.01.2016 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Coleen je moje sázka na jistotu. Opět mě hned prvními stránkami vtáhla do děje a nepustila až do samotného konce. Moc mě bavily oba příběhy jak Morgan tak Clary a doufala jsem, že najdou společnou cestu a vzájemné porozumění a také šťastný konec. Miluji ty romantické příběhy z pera Coleen Hoover, protože vždy vám dají TO něco navíc, co Vás nenechá v klidu spát.

09.06.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Skvělé, skvělé, skvělé zakončení celé série! Příběh mě bavil pd první stránky až po úplný konec, který mi vehnal slzy do očí. Už jsem si u autora zvykla, že zdánlivě nedůležité postavy vykonávají velké skutky a moc mě bavilo jejich cestu a vývoj sledovat. Některým vedlejším postavám jsem nakonec fandila více než těm hlavním... Smrtka jako série mě neskutečně bavila. Smrt plný kosení a pod dohledem Nimba byl neskutečně zajímavý. Jsem moc zvědavá co si na nás Shusterman vymyslí příště.

08.05.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Já vím, téhle knížky byl plný internet a instagram. Ale nedivte se! Ta obálka si říká o to, aby byla vidět
A příběh není o nic slabší. Sage a Luca se mi dostali pod kůži přesně tak jak to miluju. A zase mi dokázali proč tak miluji knížky a ráda čtu. Žít jejich příběh bylo nádherné, místy opravdu bolestivé, ale stálo to za to. Nedotýkej se mě je přesně TA KNÍŽKA, která vám nedá spát a vytáhne vás ze čtecí krize tak jako mě.

Pokud jste alespoň trošku fanouškem romantiky, která má nějaký silnější příběh. Jděte do toho! Nebude litovat a nejspíš nebudete pár dní ani spát . A pokud jste fanoušky Mony Kasten, jděte do toho hned!! Mony knížky miluju, ale Laura příběh vzala mnohem více do hloubky, Sageino trauma je zde ústředním motivem, a romantická linka je strašně příjemná, přirozená a pomalá. O tom vypovídá i jediná erotická scéna až skoro na závěru knížky.
.... No a ten konec?! Ten člověk musí prostě rozdýchat... Pokračování se nemohu dočkat a už teď vím, že Nedotykej se mě přečtu do té doby minimálně ještě jednou

07.02.2021 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tak tahle série má našlápnuto hodně slibně. Oba díly skvělé. Ruckus je větší sympaťák než Vicious, je pozornější, upřímnější a menší hajzlík. Rose je skvělá, tvrdá, žádná křehká slečinka, i když by na to měla plné právo... Skvělá dvojice se skvělým koncem, který mě opravdu dojal. L. J. Shen se stává moji nejoblíbenější spisovatelkou romantických příběhů. Zatím si mě získala každá přečtená knížka od ní.... Jsem zvědavá jestli Hříšníci sesadí hokejisty z Off-Campus, kteří zatím stále vévodí mému seznamu. No těším se na Trenta. A jak moc!!

08.11.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Pokud jde o erotické romány L. J. Shen mě prostě baví! Ona ty bad boye opravdu umí! A já mám tyhle záporáky prostě ráda. Baví mě mnohem více, než ti sladcí cukrouši. Vicious je moje třetí knížka (Barva půlnoci a Ukradený polibek) od téhle autorky a určitě ne poslední. Hodně se těším na další díl ... Vic mě bavil od začátku, byl děsivý, temný a zlý o to zajímavější bylo postupně rozplétat jeho minulost a vlastně celý příběh Vica a Emilie... No doufám, že se mám v dalším díle na co těšit..

30.09.2020 4 z 5