tinkal tinkal komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Průměr, obavám se, že na prečtení této knihy rychle zapomenu

30.03.2018 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila, zatím asi nejvíc, co jsem od Nesboa četla. Děj byl napínavý, měla jsem problém odtrhnout se od čtení. Pomalu jsem knihy od tohoto autora zavrhnout, ale po Synovi, mu dám určitě ještě šanci :-)

20.03.2016 5 z 5

Modlitba za Owena Meanyho Modlitba za Owena Meanyho John Irving

Snažila jsem se, ale prostě to nešlo. Protrápila jsem se asi tak do půlky a pak jsem čtení této knihy vzdala. Ale na Irvinga jsem určitě nezanevřela :-)

09.09.2013 2 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

úžasná a silná kniha, jedná z nejlepších, které jsem kdy četla...

09.05.2013 5 z 5

Modlitba za Černobyl Modlitba za Černobyl Světlana Alexandrovna Alexijevič

Opravdu silné čtení. Kniha se mi opravdu hodně vryla do paměti

30.03.2018 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Silene,neni vic co dodat

24.07.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co dodat,tu knizku zboznuji!

24.10.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Me se to proste libilo,prekvapive dost.A kniha je navic krasne vytvarne zpracovana

24.10.2016 4 z 5

Hejno bez ptáků Hejno bez ptáků Filip Doušek

Jednička z hvězdičkou za nápad a grafické zpracování. Obsah byl ale pro mě trochu oříšek. Často jsem se ztrácela a snažila chytat nit. Párkrát jsem se vysloveně nutila, abych ve čtení pokračovala. Nicméně jsem knihu úplně nezatratila a slíbila jsem ji dát v budoucnu ještě jednu šanci.

11.03.2016 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

! Knizku jsem si poridila na dovolenou a naprosto splnila svuj ucel. Oddychove cteni , u ktereho jsem se docela pobavila.

11.11.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesboa a velké zklamání. Kniha mě vůbec nestrhla, od půlky jsem tušila kdo je Sněhulák. Až posledních pár stránek chytlo určitý spád...Původně jsem si chtěla knihu koupit, nakonec jsem si půjčila v knihovně a jsem za to ráda.

09.05.2013 3 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

přečetla jsem na doporučení, ale zas tak moc mě kniha nezaujala. Špatné to nebylo, ale za chvíli si na ni určitě ani nevzpomenu

03.07.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

paráda, jsem nadšená. I když jsem jsem od půlky tak nějak začínala tušit, kdo by za tím mohl stát, tak i přesto jsem četla se zatajeným dechem

03.07.2017 5 z 5

Noční vlak do Lisabonu Noční vlak do Lisabonu Pascal Mercier (p)

Kniha je to těžká, ale krásná. Myslím, že tak dlouho jsem žádnou knihu nikdy nečetla. Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli ji vůbec dočtu, ale nenechala jsem se odradit a opravdu nelituji. Je tam toho ale tolik k zamyšlení, že si ji určitě budu muset přečíst znovu.

03.08.2016 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

První knihu, kterou jsem od Nesboa četla byl Sněhulák a kniha mě nebavila. Teď jsem mu dala druhou šanci a tentokrát mě kniha opravdu chytla hned od začátku, měla spád, nečekaný závěr. Určitě se podívám po nějaké jeho další knize....

13.02.2014 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Lovec draků se mi líbil mnohem víc. Tato kniha mi přišla malinko prvoplánová, ale i tak jsem ji "zhltla" během chvíle...

21.09.2013 4 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

skvělá kniha, ke které se stále vracím...

09.05.2013 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Okamziky stesti mi proste nesedly. Zacala jsem Veronikou, ke konci se mi to zdalo tak prekombinovane,nerealne, skoro jsem knihu odlozila. Nakonec jsem dala sanci Jachymovi,ten se mi zezacatku cetl skvele, jenze v polovine se to opet zacalo tak divne zamotavat,ze me nadseni rychle odpadlo. Ve finale uz mi obe hlavni postavy lezli dost na nervy

18.07.2017 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

výborné čtení na dovolenou, oddechovka

03.07.2017 4 z 5

žádné nové a objevné myšlenky v této knížce nejsou, ale zase v jednoduchosti je krása. Ale určitě se jedná o inspirativní čtivo

13.02.2017 3 z 5