tinkal tinkal komentáře u knih

Modlitba za Černobyl Modlitba za Černobyl Světlana Alexandrovna Alexijevič

Opravdu silné čtení. Kniha se mi opravdu hodně vryla do paměti

30.03.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Průměr, obavám se, že na prečtení této knihy rychle zapomenu

30.03.2018 3 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Silene,neni vic co dodat

24.07.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Okamziky stesti mi proste nesedly. Zacala jsem Veronikou, ke konci se mi to zdalo tak prekombinovane,nerealne, skoro jsem knihu odlozila. Nakonec jsem dala sanci Jachymovi,ten se mi zezacatku cetl skvele, jenze v polovine se to opet zacalo tak divne zamotavat,ze me nadseni rychle odpadlo. Ve finale uz mi obe hlavni postavy lezli dost na nervy

18.07.2017 3 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

přečetla jsem na doporučení, ale zas tak moc mě kniha nezaujala. Špatné to nebylo, ale za chvíli si na ni určitě ani nevzpomenu

03.07.2017 3 z 5

Skleněný zámek – Vzpomínky na dětství Skleněný zámek – Vzpomínky na dětství Jeannette Walls

vyprávnění mě někdy dost irititovala, stejně jako činy postav, ale i přesto se jedná o poměrně příjemné čtení

03.07.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

výborné čtení na dovolenou, oddechovka

03.07.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

paráda, jsem nadšená. I když jsem jsem od půlky tak nějak začínala tušit, kdo by za tím mohl stát, tak i přesto jsem četla se zatajeným dechem

03.07.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

knížku jsem přímo zhltla. Příběh hodně napínavý a konec nečekaný

17.03.2017 4 z 5

Hledám chlapa do Vánoc Hledám chlapa do Vánoc Jenny Stallard

opravdu oddychové čtení, taková kopie Bridgitky, ale pobavilo

17.03.2017 3 z 5

žádné nové a objevné myšlenky v této knížce nejsou, ale zase v jednoduchosti je krása. Ale určitě se jedná o inspirativní čtivo

13.02.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížku jsem zprvu odmítala číst. Nějak mi vadila ta mánie na sociálních sítích, která se kolem ní strhla a jistý způsobem mi vadí i autorka. Její články v časopisech přeskakuji, protože mi její styl, pro mě nějak moc afektovaný, z nějakého důvodu vadí. Knihu jsem ale dostala jako dárek, tak jsem ji vzala na milost a musím říct, že mě opravdu překvapila. Četla se sama, spletité osudy a příběhy různých žen jsou opravdu zajímavé, i když ke konci jsem se malinko v těch jménech ztrácela.

26.01.2017 4 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

dostala jsem přesně, co jsem od této knížky čekala :-). Velmi pěkně napsané, napínavé, i když počínaní některých postav mi někdy leze opravdu na nervy, Cizinku jsem nečetla, pouze shlédla v TV, ale další díl si určitě pořídím.

26.01.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co dodat,tu knizku zboznuji!

24.10.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Me se to proste libilo,prekvapive dost.A kniha je navic krasne vytvarne zpracovana

24.10.2016 4 z 5

Vrazi bez tváře Vrazi bez tváře Henning Mankell

Napinava,dobre napsana detektivka.Urcite si prectu dalsi pribeh detektiva Wallendera

24.10.2016 4 z 5

Noční vlak do Lisabonu Noční vlak do Lisabonu Pascal Mercier (p)

Kniha je to těžká, ale krásná. Myslím, že tak dlouho jsem žádnou knihu nikdy nečetla. Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli ji vůbec dočtu, ale nenechala jsem se odradit a opravdu nelituji. Je tam toho ale tolik k zamyšlení, že si ji určitě budu muset přečíst znovu.

03.08.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se dobre cte,dej odsypa,precetla jsem ji jednim dechem,ale zadna bomba to neni

29.03.2016 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila, zatím asi nejvíc, co jsem od Nesboa četla. Děj byl napínavý, měla jsem problém odtrhnout se od čtení. Pomalu jsem knihy od tohoto autora zavrhnout, ale po Synovi, mu dám určitě ještě šanci :-)

20.03.2016 5 z 5

Hejno bez ptáků Hejno bez ptáků Filip Doušek

Jednička z hvězdičkou za nápad a grafické zpracování. Obsah byl ale pro mě trochu oříšek. Často jsem se ztrácela a snažila chytat nit. Párkrát jsem se vysloveně nutila, abych ve čtení pokračovala. Nicméně jsem knihu úplně nezatratila a slíbila jsem ji dát v budoucnu ještě jednu šanci.

11.03.2016 3 z 5