TereziaH TereziaH komentáře u knih

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Podle mě jedna z nejlepších detektivek. Děj mě strhl opravdu. Trošku jsem měla problém stím jak se to propojovalo ale nakonec jsem byla překvapená.

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Celkově mě tato série nějak neuchvátila. Nejvíc se mi líbil 2 díl i tak si ale knihy doporučuji přečíst:)

03.07.2015 4 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

O 100% lepší pro mě než Skála. U skály jsem se musela několikrát vracet u této ani jednou. Pěkná zápletka a konec brilantní jen tak dále May už se chystám na 3 díl.:)

28.05.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Není třeba komentář, prostě výborná, skvělá, úžasná:)

03.09.2014 5 z 5

J'adore New York J'adore New York Isabelle Laflèche

Nenáročná,čtivá byla to kniha od které jsem ani nic víc nečekala. Takové lehké čtení když si chcete odpočinout od nějaké detektivky, osobně si ale přečtu i další díl až bude vydaný. Jinak děj se dal docela lehce předvídat.

30.06.2014 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Když jsem začínala číst knihu, hodně lidí mi říkalo že to není nic moc. Nedala jsem si říct a začala jsem a ouha. Kniha mě natolik chytla že jsem do 3 dnů přečtená. Neumím vysvětlit proč mě tak chytla každopádně se těším na další případy.:)

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Napínavé do poslední stránky. Knížka mě strhla. Hodně se mi libí postava Asada..). Tato knížka se mi líbila víc než zabijáci

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Osobně nevím co jsi o té knize myslet....Pro mě to taková bomba nebyla...

03.08.2016 3 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

První kniha od Slovenského spisovatele a rozhodně ne poslední. :)

03.08.2016 5 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Skvělá kniha

22.03.2016 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Opět velmi napínavá až dokonce. Teď se jen vrhnout na 3 díl:)

05.05.2015 5 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Kniha která mě dojala, ano na konci knihy jsem zatlačovala slzy. Moc se mi líbila..

26.04.2015 5 z 5

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Kniha se mi moc líbila. Člověk popřemýšlí co dělá špatně a jak se lépe chovat.

04.03.2015 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Adlera miluji, ale tato kniha? Rozjela se až ke konci což je velká škoda, zatím pro mě nejslabší.

03.02.2015 3 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Přesně v polovině jsem to ukončila. Přečetla jsem už hypnotizéra a svědkyně ohně a musím říct že to je nejslabší díl. Nebavilo mě to, po sestřelení vrtulníku jsem to vzdala přišlo mě to už moc, jakou pušku by musel mít aby sestřelil pilota vrtulníku?Přišlo mě už to moc navíc když je ta penelope tak důležitý svědek jela by loď pro něho jen s jedním policistou no nevím?. Ještě nějakou celebritu který jim nedá mobil a bude s nima dělat soutěže nebo ten pár na motorce....

09.08.2014

Kniha mě překvapila, moc jsem se bavila. Hezké letní odpočinkové čtení.:)

02.08.2014 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Detektivní příběh, to rozhodně není.. U prvních 100 stran jsem to opravdu chtěla vzdát ale neudělala jsem to protože jsem si řekla že je to King a podle hodnocení, ale bohužel mě to nevtáhlo do děje ani na konci. Rozhodně Kingovi nedávám červenou na horor se těším.:)

13.07.2014 2 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Jako vždy skvělé :)

02.06.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Dokonalost já nevím ale Cormoran je mě čím dál tím víc sympatický :)

01.12.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Volání kukačky jsme mě hodně líbilo a takže jsem nepochybovala že Hedvábník taky a ano za den jsem to přečetla. Ano nemusí se vám líbil dlouhé popisování a trochu dlouhé čekání akce. Já to mám ráda prostě klasická detektivka. Prostě Rowlingová to zase zvládla tleskám a těším se na další díl :)

23.08.2015 5 z 5