Buzz

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

HP, hrdina kultovního švédského thrilleru Game, je zpět. Zmizel v nejhlubším utajení, aby si zaslouženě užíval v potu tváře vydělané miliony, ale něco mu začíná chybět: adrenalinové vzrušení z riskantních situací, do nichž ho dostávala tajuplná Hra. Po vášnivé noci, strávené v luxusním dubajském hotelu s neodolatelnou Annou Argosovou, je vtažen do víru událostí příliš neuvěřitelných, aby byly pouhými náhodami. A navíc u Anny zahlédl děsivě povědomý bezdotykový mobil... Jeho sestra Rebecca Norménová konečně našla normálního přítele a byla povýšena. Ale ne nadlouho. Navíc si to s ní začal na svých stránkách vyřizovat záhadný blogger a kolegové se dobře baví... Oba sourozenci se zaplétají stále hlouběji do přediva pravdy a lži. Co je skutečné a co je virtuální? Řídí nás všechny neviditelná síť manipulátorů? A co může člověk udělat, když mu vyhrožuje kdosi, jehož existence se nedá dokázat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166293/big_game-buzz-aYS-166293.jpg 4.2516
Série:

Game / Hra 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Buzz, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (104)

Kniha Buzz

Čand@
17. dubna

Asi preto, že moja dcéra písala na tému zneužívania osobných dát z internetu firmami svoju bakalársku prácu, nebolo to pre mňa až také ohromujúce. Keďže o tom už mám trochu šajnu, popisované praktiky ma neprekvapovali, sú uveriteľné. A hoci z tohoto dielu nie som taká nadšená ako z prvého, záver ma presvedčil, že chcem opäť vedieť WTF will be next?! :))) Tretie pokračovanie si zaiste musím prečítať.

Swissman
16. března

Tahle kniha dokazuje, jak je super, když na pokračování máte fakt nabito a nevaříte zas to samé. Děj krásně navazuje na první díl, opět je to čtivé, napínavé a skvěle vymyšlené.


knihomolka525
01. února

zajímavý příběh z trollích hnízd a podrazů v IT prostředí.Člověk má nějakou představu, ale tohle je fakt nářez.Jak fundovaně spisovatel téma podal.Kniha z někdy roku 2013 a dneska už je kybernetika podstatně jinde.Všelijaké útoky apod.A tu angličtinu si mohli překladatelé odpustit .Byl to velmi rušivý element a chvílemi jsem knihu chtěla odložit!Kdyby to měli v závorce přeložit tak by kniha byla těžká bichle.

olusas
06.12.2022

Přiznám se, že jsem to vzdala. Možná se k sérii ještě časem vrátím, ale momentálně mě nechytla. Značně mě otrávilo množství anglických vět, netuším, zda jsou pro příběh podstatné, ale ani to nezjistím, protože angličtina je pro mě skutečně cizí jazyk. V prvním díle jsem to ještě nějak protrpěla, druhý už nedávám.

gretl74
10.11.2022

Spokojenost, nemůžu si stěžovat ,)
Užila jsem si to víc než první díl. V Game jsem měla trošku problém s hlavním "hrdinou", protože ve skutečnosti jsou mi podobní týpkové silně nesympatičtí. Teď už jsem jeho charakteru přišla na chuť a dokonce mu i fandím. Tak ano, spousta toho byla přitažená za vlasy, neuvěřitelných náhod tam bylo neuvěřitelně mnoho a jedno z vláken bylo hooodně překombinované. Přesto jsem četla jedním dechem a na stole už leží připravený díl třetí.

esty8532
08.08.2022

Lepší pokračování první knihy je vidět tah na branku a větší propracovanost hlavní postavy. Hlavní téma je manipulace a závislost na adrenalinu byť cena za tento pocit je vysoká

senbja
27.01.2022

Četlo se to dobře, i když prostředí, ve kterém se odehrává děj, je mi spíše cizí. A také se mi stalo poprvé, že bych nepochopila, jak příběh vlastně skončil. Možná mi chybí první díl Game, nebo pochopím, až přečtu třetí. :-(

senbja
25.01.2022

První díl se mi nepodařilo půjčit, tak začínám tímto. Hned zkraje jsem ráda, že umím anglicky. V opačném případě bych asi knihu odložila. Anglické věty sice nijak neohrožují pochopení děje, ale to bych nevěděla. Zajímalo by mě, jestli je to v originálu stejné a překladatel jen zachoval původní záměr. Zatím se "rozkoukávám" a doufám, že se neztratím v tom, že jsem nečetla první díl.

1