Buzz

Buzz https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166293/bmid_game-buzz-aYS-166293.jpg 4 536 107

Game / Hra série

HP, hrdina kultovního švédského thrilleru Game, je zpět. Zmizel v nejhlubším utajení, aby si zaslouženě užíval v potu tváře vydělané miliony, ale něco mu začíná chybět: adrenalinové vzrušení z riskantních situací, do nichž ho dostávala tajuplná Hra. Po vášnivé noci, strávené v luxusním dubajském hotelu s neodolatelnou Annou Argosovou, je vtažen do víru událostí příliš neuvěřitelných, aby byly pouhými náhodami. A navíc u Anny zahlédl děsivě povědomý bezdotykový mobil... Jeho sestra Rebecca Norménová konečně našla normálního přítele a byla povýšena. Ale ne nadlouho. Navíc si to s ní začal na svých stránkách vyřizovat záhadný blogger a kolegové se dobře baví... Oba sourozenci se zaplétají stále hlouběji do přediva pravdy a lži. Co je skutečné a co je virtuální? Řídí nás všechny neviditelná síť manipulátorů? A co může člověk udělat, když mu vyhrožuje kdosi, jehož existence se nedá dokázat?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Buzz , 2011

Nunynka
27.12.2013 4 z 5

Nebylo to tak napínavé a nové jako první díl,ale kniha se četla velice dobře. Akorát tam bylo zbytečně moc prvoplánových náhod. Už se velice těším,jak to vše dopadne v posledním díle. Doufám,že nás čeká nějaké překvápko.

Lowelllyyp
13.12.2013

[buzz] dopadl jako většina druhých dílů. Jako rozjezd před tím třetím.

HP jako by se spíš pokoušel naleznout sám sebe. Nebyl tak vtipný a morbidní jako dřív.. Spíš zhulenec na entou.

Ovšem já jako slavná vědma věštím, že poslední díl se zapíše do mého srdce.

evasamankova
21.10.2013 3 z 5

Zajímavý a napínavý thriller, který se mi líbil o něco více než díl první. Těch konspirací ale na mě bylo trochu moc. Snad je to tím, že mi víc vyhovují ty tradičnější krimi. Konec knihy však byl velmi zajímavý a vytvořil si půdu pro závěrečný díl. Buzz tak místo odpovědí na otázky přinesl spíše nové hádanky. Jsem zvědavá jak se s tím autor vypořádá-)

mischinka
16.10.2013 4 z 5

zajimavě se tento příběh vyvíjí, ale je pravda, že první díl byl lepší..čekám na to velké rozuzlení, tak snad to bude mít tu šťávu..

kormoran78
11.10.2013 5 z 5

Velmi čtivý thriller o zákulisních hrách s masami. Důstojné pokračování příběhu [game], naopak bych řekl, že bylo o něco napínavější. Opět nechybí několik tajemství, zvraty a spiknutí celosvětových rozměrů.

vorenus
21.09.2013 5 z 5

Moc mě to bavilo, že jsem se od toho nedokázal odtrhnout!Prostě těžká závislost s každou stránkou!!

Babouš
10.09.2013 5 z 5

Stává se mi to málokdy, ale přišlo mi to lepší než Game (první díl). Svižné, akční a napínavé. Líbí se mi ten jazyk prokládaný anglickými výrazy. A autor nabízí zajímavý pohled na internet. Jak snadno se dáme zmanipulovat!