Bubble

BUBBLE završuje trilogii originálních švédských krimirománů o prostředí IT technologií a sociálních sítí, jejich ovládání a zneužívání. GAME a BUZZ rozehrály nevyzpytatelnou Hru o (ne)alternativní (ne)kontrolované (ne)virtuální realitě. Hlavní hrdina HP se sice snaží ze Hry vymanit, ale poté co jeho sestra Rebecca narazí na jistou léta neotvíranou bankovní schránku, nebezpečí je zpět. A větší než kdy předtím... BUBBLE přináší dramatický a aktuální příběh o tom, jak se snažíme budovat bubliny bezpečí ve světě, který je nepřetržitě digitálně sledován. Velké i malé bubliny však mají jedno společné: dříve či později prasknou......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/199927/game-bubble-uFH-199927.jpg 4.2343

Game (3.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

[bubble] (2012)

Kniha Bubble

preciousek

Celá trilogie se mi moc líbila, akorát co bych vytkla, v první knize bylo hodně používaných anglickým vsuvek, v druhé knize míň a ve třetí skoro vůbec... tak buďto to dát všude nebo nikde... Jinak všechny knihy se četly super, doporučuji :)

evilunicorn

Mnohem lepší než druhý díl.Obě dějové linky do sebe daleko víc zapadají, vrátil se i onen kousavý druh humoru, který mě bavil u prvního dílu,a přitom kniha ještě stihne přidat na tempu v akčnějších částech děje.Zvraty byly osvěžující,a ono "ničemu nevěř" fungovalo skvěle.Vyborný závěr této trilogie!

MM1979

Dûstojné zakončení příběhu! Napínavé do posledního řádku. Nikomu nelze věřit, nic není tak jak se zdá :-) Všechno je hra... Jen Pořadatel určí kdy je konec!

panPatejl
16.10.2018

Když si poblijete peřinu, tak ji můžete otočit a spíte v suchu. Možná to trošku smrdí, ale jinak je to docela fajn. Když se ale poblejete znova a zkusíte ji otočit ještě jednou, tak zjistíte, že už to tak dobře nefunguje. Proč to zmiňuji zrovna u třetího dílu? Mezi zvratkou a zvratem totiž není zas až takový rozdíl. Mottejlův styl je strhující, ale k tomu je potřeba zvrat. Zvracel Gejm, zvracel v Šum, ale ještě než stihnul vyzvrátit Bublinu tak se na nás nalepila ta studená zvratka z Gejmu. Ne že bych si chtěl stěžovat. Pořád byl bublinozvrat(ek) slušnej. Ale bylo by mu lehčí uvěřit, když by si tím nepo(dr/bl)ejval zvratky předchozí.
Závěr to nebyl špatnej, ale pro příště bych doporučoval držet se přísloví: "Nepobliješ dvakrát stejnou nohu."

Ladys
13.08.2018

Hodnotit příběh jako celek tří dílů dohromady, dám lepší čtyři.
Za tento třetí díl samostatně dám ale pouze dvě. Proč?
Vše podstatné už bylo řečeno v předchozích dílech.
Neměl jsem se na co těšit, čím být překvapen a překvapován.
Dočetl jsem jen proto, abych si potvrdil, jaký konec přinese závěr knihy. A nemýlil jsem se. Kromě úplně poslední věty v knize. Tu jsem předvídat nemohl, uznávám.
Přes všechnu mou kritiku se ale kniha čte opět více méně sama, toho se bát nemusíte. Jen už prostě totálně zmizelo kouzlo překvapení. Proto pouze dvě hvězdy.

Romžiry
10.07.2017

Katastrofa

minimonisek
28.06.2017

Musím říct, že tenhle díl je mnohem lepší, než předchozí, u toho jsem se rozhodovala, zda číst dál či ne a dobře, že jsem vytrvala.

a.r.nick
16.06.2017

Kniha ukončila sérii přesně tak, jak si to trilogie zasloužila: dokonale :). Všechno perfektně propletené, ale neztrácel jsem se a ani mi to nepřišlo překombinované. Zvraty přicházely snad v každé kapitole, ale nepůsobilo to na mě přehnaně, hlavní hrdinové mi byli sympatičtí až do konce, protože mi přišli... prostě takoví normální ;), a celkově to bylo napínavé do posledního slova (to se málokdy povede!). Takže za mě maximální hodnocení a taky samozřejmě doporučení celé série :).