Szekynka Szekynka komentáře u knih

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

A je to tu konec. Často se mi nestává, že bych mě konec série nějak vzal, ale v tomhle případě mi budou knižní postavy chybět. Celkově hodnotím celou sérii jako povedené fantasy čtení, které má postupný rozjezd a s každým dalším dílem graduje.

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Tak to by bylo aby to nebylo :). Happy end téměř na všech frontách.

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Docela mě zápletka s Dimitrijem překvapila. zajímavé čtení, v celku propracované dějové linii.

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Ano, ano, ano.....

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Kniha potěšila, autorce se povedlo rozvést, zamotat, zkomplikovat a zaujmout. Pokračování má za mě palec nahoru a těším se na další díl.

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

V knize bylo pár dramatických okamžiků, a snaha autorky o gradování finálního dílu byla znatelná. Nevím, možná méně je někdy více. Dobrý námět, dobré zápletky ale zbytečně natažené do x dílů.

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Sexy, charizmatický a padlý anděl. Kdo by nechtěl vědět víc?
Já tedy ANO.....
Zajímaly mě detaily a důvody. Novela splnila moje očekávání. opět krásný přebal stejně jako u Lenobiina slibu.

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Postava Lenobii se mi ve Škole noci líbila, těšila jsem se na novelu, kterou jí autorka věnovala. hezké čtení a krásný přebal (vlastně důvod proč jsem si jí koupila :))

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Rozjezdový díl, který zaujal.
Námět se mi líbil, byť je už v knižním světě "přeupírováno", tohle se mi líbilo, lehce to vybočovalo a nebylo těžké se začíst.

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha se mi vcelku líbila. Né že by to nebylo opět na jedno brdo, nicméně tentokrát mi byly postavy Kate a Slada sympatické a bavily mě. Některé pasáže mi přišly docela nereálné, ale vlastně proč ne? Přece fantazii se meze nekladou.

Příběh Katina pejska mě trochu dojal a bylo to hezké zpestření a okořenění.
Červená knihovna a oddechové čtení.

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Já teda nevím, koukám tu na samé pozitivní recenze, ale za mě tedy NE. Do knihy jsem se snažila začíst a nic. Forma, kterou je kniha psaná by ani tak nevadila byť je netradiční, ale celkově námět mi přijde praštěný. Nevím proč je do knihy zamontováno 11. září, i když opomenu to vzplanutí mezi nimi, nepřijde mi to moc reálné. To jak jí hned hladil vlasy, atd.... Příběhu jsem od začátku nevěřila, nezdál se mi reálný.

06.03.2018 1 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Opět bezkonkurenční ztvárnění p. Dumase. Krásně napsaný příběh se smutným koncem. V knize se mi líbí zachycení surové reality. Příběh, který chytne za srce.

05.03.2018 5 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Nejsem si jistá, zda takové prodlužování konce knize neublížilo.

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Docela povedené, jen už mě kniha nedokáže tolik vtáhnout jako počátečních pár dílů.

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Kniha mě už tolik nebaví, přijde mi předimenzovaná a zmatečná. Kvalita a úroveň psaní jde v mých očí lehce klesá.

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Přítomnost Starka oživila celou sérii, která už začínala ztrácet na intenzitě. Absence Zoye mi nechyběla, bylo příjemné zaměřit se na jiné postavy.

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Propracované dějové linie a příběh popsaný očima více pozorovatelů - milá změna. Otevřený závěr mě nepřekvapil, téměř jako v každém díle je napětí vystupňované do dalšího dílu.

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Komplikované, zamotané ale pro pozorného čtenáře hezké čtení.
Oddychovka na večerní čtení.

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Kniha byla dobrá, jen mi přišla odproti 1,2 a 3 dílu trochu slabší s časovými linkami a propracovaností.

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Další povedený díl, nečekané zápletky.

05.03.2018 5 z 5