Szekynka Szekynka komentáře u knih

Zrazená Zrazená Kristin Cast

druhý díl navázal, kde první přestal. Hned po přečtení prvního dílu jsem navázala a nebyla jsem zklamaná. Příběhy, dějové linie a propracovanost se mi líbily. Prostě oddychové čtení

05.03.2018 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Je to už pár let co jsem knihu četla. Pamatuji si, že mě vtáhla do děje. Postupné odkrývání u školy a celkově upírského světa mě bavilo.

05.03.2018 5 z 5

Zlatko, a co láska? Zlatko, a co láska? Věra Řeháčková

Zlatka, děvče od koní Zlatka, děvče od koní Věra Řeháčková

Zlatka nezbednice Zlatka nezbednice Věra Řeháčková

Martinka Martinka Gilbert Delahaye

♥♥♥ Moje první nádherně ilustrovaná knížka, srdcová záležitost dostala jsem jí od maminky která mi jí dala když jsem byla nemocná. Příběhy Martinky jsou neodmyslitelná součást mého dětství. ♥♥♥

Falešné stopy Falešné stopy Enid Blyton

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Zachraňte Bleska! Zachraňte Bleska! Enid Blyton

Zločin na železnici Zločin na železnici Enid Blyton

Lesní hnízdo Lesní hnízdo Enid Blyton

Noční výprava Noční výprava Enid Blyton

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

U třetího dílu mě už trochu nebavil ten předem rozdaný scénář, odpočinkové čtení.

02.03.2018 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Oddychovka, lehké čtení. Pro mě poutavější než první díl, ale stále pořád na jendo brdo. Příběh byl takový nemastný neslaný.

02.03.2018 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Oddychovka, lehké čtení.

02.03.2018 4 z 5

Syn černého hřebce Syn černého hřebce Walter Farley

Srdcový příběh pro každého, kdo miluje koně.

Černý hřebec se vrací Černý hřebec se vrací Walter Farley

Srdcový příběh pro každého, kdo miluje koně.