Noční výprava

Noční výprava

Spolek Tajné sedmy – Petr, Žaneta, Pamela, Barbara, Honza, Colin a Jirka – ve svém prvním dobrodružství pátrá v starém opuštěném domě, v jehož sklepě se během napínavé noční výpravy ozývají podivné kvílivé zvuky...
Sedmě hrozí nebezpečí, zasáhne policie včas?

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33043/nocni-vyprava-Y9H-33043.jpg 4.190

Tajná sedma (1.)

The Secret Seven (1949)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

PetiJelinkova

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Szekynka

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Elulilinka1
12.07.2017

První díl byl tááááááááááááááááááááááááááááááááááááák superbombový že určitě každý kdo si tuto knihu přečetl je nucen se začíst i do dalších dílů z této série. RARÁDA!!! Pět hvězdiček a pochvala:)

14makusa26
30.04.2017

úžasná kniha... začetla jsem se hned v první kapitole... to se mi moc často nestává :) nemohla jsem se od ní odtrhnout.

MarekG
12.05.2016

Naprosto úžasná série.Připadalo mi, jako kdyby tyto knihy psala v dnešní době a potom jsem zjistil, že příběhy se odehrávají v polovině 20. století.Knihy neobsahují jediný náznak minulé doby, snad až na to, že hrdinové netráví volný čes hraním počítačových her.

spackova.p
08.01.2016

Knihy Tajné sedmy jsem jako malá opravdu "žrala", takže když jsem v čtenářské výzvě uviděla bod o oblíbené knize z dětství, bylo jasno :)

BigReader
25.04.2015

Úplně si pamatuji, jak jsem v dětství měla "Enid Blytonovou horečku" :D

Dep8
15.12.2012

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!