Tajemství starého domu

Tajemství starého domu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375531/bmid_tajemstvi-stareho-domu-DFZ-375531.jpg 4 17 2

Tajná sedma série

Zábava, akce a napínavá dobrodružství v komiksu oceňovaného kreslíře Záhada strašidelného středověkého hradu, honička s nebezpečnými piráty nebo výprava do fascinujícího světa dinosaurů. To vše zažijete s neohroženou trojicí kamarádů! Kuba, Petr a Zuzka se na útěku před nepřátelskou partou náhle ocitnou v minulosti, kde prožívají nejedno dobrodružství. Musí si poradit s hromadou obtížných situací, vyřešit podivná tajemství a hlavně se v minulosti neztratit. Podaří se jim to?... celý text

Ivan Kučera
09.10.2018 4 z 5

Parádna, krásna vec. A v mojom prípade i dojemná, pretože som na slovenskom origináli v 90-tych rokoch vyrastal. V r. 2018 príbehy od Ladislava Csurmu prevzalo české vydavateľstvo Albatros, on ich nanovo prekreslil (vizuálne teda ide o čosi predsa len dosť iné, než bolo v 90. rokoch), pekne to zabalil do knižky s tvrdou väzbou, pridali sa detailné zákulisné záverečné informácie o histórii ako tohto konkrétneho komiksu, tak o jeho autorovi a mne zostáva skonštatovať snáď len to, že som hrdým vlastníkom tohto výnimočného projektu. A opatrne dúfam v pokračovanie.

cukrovka
31.05.2018 4 z 5

Knížku jsem koupila pro synovce k narozeninám. Skládá se ze tří komiksových příběhů, které jsou jednoduché, dobrodružné a hezky nakreslené. Doufám, že se bude líbit.

Ladislav Csurma
slovenská, 1957
2018  81%Tajemství starého domu
2019  78%Velké dobrodružství malého pejska
1989  80%Strašidelný hrad
2008  0%Rozprávkové bytosti
2006  0%Zvieratá Sveta

Kniha Tajemství starého domu je v