Záhada ukradeného náhrdelníku

Záhada ukradeného náhrdelníku https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64207/bmid_zahada-ukradeneho-nahrdelniku-ys2-64207.jpg 4 104 7

Tajná sedma série

Obyčejná hra na indiány se promění v napínavé pátraní party dětí po zloději šperků. V tomto druhém dobrodružství Tajné sedmy se děti při hře na indiány setkají s podezřelým mužem. Brzy se dozvědí, že byla okradena majitelka zámku. Při dobrodružném hledání stop se děti dostanou do cirkusu a pomohou inspektorovi chytit zloděje.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Secret Seven Adventure , 1950

poiu
24.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, dávám pět hvězd. :-)

Malá ochutnávka:
Honza se podíval na kamarády. Bylo vidět, že je rozčilený. Postrčil děti, až byly z doslechu.
"Viděli jste, co měl na sobě?" zeptal se. "Sako ze stejné látky, jako byla ta čepice, kterou jsme našli na stromě u zámečku - jen není tak odporně špinavé. Ty dvě věci určitě patří k sobě!"
Všech sedm dětí se otočilo, aby si muže dobře prohlédlo. Zrovna natíral zvenčí lví klec.

pepa4081
05.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

jenda88
24.09.2019 5 z 5

super kniha

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Elulilinka1
20.07.2017 5 z 5

Souhlasím s Dep8. TAJNÁ SEDMA je ta nej nej nej série jakou znám. Vřele doporučuji každému z vás. Má patnáct dílů a můžu potvrdit že ani u jediného dílu jsem se nenudila. Právě naopak. Luštila jsem společně s dětmi záhadu týkající se pokaždé jiné věci. Detektivky Enid Blytonové nemůže snad nikdo kritizovat.
Její knihy mě pokaždé naplno vtáhnou do děje a jsem jenom ráda. Pět hvězdiček a pochvala :D

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!