Zrazená

Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva… Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29165/skola-noci-zrazena-QJa-29165.jpg 3.91072

Škola noci (2.)

Betrayed (2007)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Layss

Opravdu zajímavá série. Upíří tématiku mám ráda, a tohle se čte dobře

Laughtubbe

Achjo :( Proč je utnutý tak krásný vztah mezi Zoye a Stevie Ray. U tohoto jsem slzičku uronila.

silvinka12

Krásné pokračování Označené. Přibylo více akce a napětí a ... taky vážně podivné milostné vztahy mezi třemi-čtyřmi lidmi. To mě opravdu zajímá jak se vše vyvine. Já bych byla určitě stejně nerozhodná jako hlavní hrdinka. :D

Szekynka

druhý díl navázal, kde první přestal. Hned po přečtení prvního dílu jsem navázala a nebyla jsem zklamaná. Příběhy, dějové linie a propracovanost se mi líbily. Prostě oddychové čtení

Gynger

Druhý díl se krásně četl. Hodně zápletek a nakonec jsem ronila i slzy. Těším se na další díl.

whiolet
25.11.2017

Ve druhém díle se toho autorky nebojí a nechávají umřít postavy jak na běžícím pásu.
Zatím mě tahle série baví a přijde mi neuvěřitelně návyková už se totiž těším zas na další díl :)

LucyFox4
13.11.2017

V druhém díle se již až moc projevuje, že je hlavní postava prakticky dokonalá a nemají ji rádi snad jen záporáci. Autorka to sice umí podat tak, že vás to až tolik neštve, ale díl od dílu je to transparetnější (četla jsem celou sérii).

janebeauty9860
03.10.2017

Neferet se mi moc nezdálo už v prvním díle, teď se mi nezdá ještě víc. Jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. Hlavní hrdinka má na můj vkus až moc obdivovatelů a je jako většina hlavních hrdinech ohledně vztahů nerozhodná.

Lolaniky
13.08.2017

suprová :)

Dakarianna
14.07.2017

První díl se mi líbil, proto jsem poměrně rychle šáhla i po díle druhém. První čtvrtina knihy mi přišla, že snad byla psána někým úplně jiným. Bylo to takové laciné a milostný čtyřúhelník (?!) celý příběh strašně srážel. Naštěstí se kniha vrátila do svých kolejí a konec byl naprosto fantastický. Další díl si určitě přečtu.

verulik196
12.07.2017

Vážně netuším, jak se to stalo, ale najednou jsem na konci. Takže už si jdu pro další díl, snad bude taky tak dobrý.

Romžiry
10.07.2017

Naprostá pohodovka k večerům pod lampou. Červená knihovna pro náctileté s kapkou fantasy. Přečteno během chvilky. Hlavní hrdinka mi sice chvílema "pila krev", ale budiž.

PeťkaW.
28.03.2017

Děj se ve druhém dílu konečně trochu rozjel a dočkala jsem se i akce, takže jsem víceméně spokojená. Byla poodhalená i hlavní zápletka, takže jde docela dobře odhadnout, co nás čeká dál a jsem na to opravdu zvědavá. Jen ten mega milenecký trojúhelník/čtyřúhelník mi přijde trochu přes čáru, ale náctiletí budou nejspíš spokojení :). Osobně mi trošku vadí i ta absolutní výjimečnost hlavní hrdinky. První v tom, první v tomhle, jediná s tímhle... možná by neškodilo trošku ubrat, aby nebyla tak dokonalá, ale to je jen můj názor.

Kiwi24
17.02.2017

O něco méně zajímavá, než kniha první, ale pořád stejně chytlavá.

tatafa
07.01.2017

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

KnihomolkD
06.01.2017

Tak druhý díl se mi víc líbil než ten první . Ze začátku jsem se sice nezačetla ale až v té polovině jo .

Lucie.H
08.09.2016

hned od začátku jsem tušila kdo bude hlavní záporák bylo to podle mě předvídatelné
kniha se mi líbila o něco víc než jednička.

Leome
18.07.2016

První díl série mě velice oslovil, ale o těch dalších se to říci nedá. S dalším a dalším dílem je to větší a větší klišé, které se autorky snaží hrozným způsobem protáhnout. Každopádně, když se podívám na samotnou knihu, je to poměrně zajímavá dramatická četba, kde si každá puberťačka najde to své ;-).

čtenářka2015
14.06.2016

Knížka byla hodně dobrá, ale ne úplně nejlepší.

zuzana4291
22.11.2015

Tak i když začátek druhého dílu je slabší, tak pak se kniha rozjede a má to stejné napětí a spád jako první díl....

Napůlanděl
16.09.2015odpad!

Ani jsem ještě nedočetla první kapitolu a už jsem jí zavírala a odkládala do knihovny. Čekala jsem věčí napínavost a zábavu při čtení, které se nedostalo a to mě odradilo od dalších dílů ;-(

Viky007
11.09.2015

Skvělé! Řekla bych, že o hodně lepší než první díl. Jen mě štve, že se ze Zoey stává tak trochu coura.
Hlavní parta je čím dál sympatičtější, stejně tak i ježibaba Afrodita. A taky mě dojal jeden moment - obvykle nejsem přecitlivělá, ale když ono prostě nešlo nebrečet.

kendllajf
05.08.2015

Hodně,hodně super čtení napínavé . Super:)

gabice4
28.04.2015

Rozhodně byla tato kniha lepší, než ta předchozí........uvidíme jestli při třetí přidám hvězdičku, nebo jí zase uberu

HankaL
24.03.2015

Podle mě druhý díl byl lepší než ten první, tuhle sérii budu číst tak dlouho, dokud mne nepřestane bavit.

10.03.2015

Četla jsem zatím od nich jenom novely, ale Škola noci je naprosto úžasná. Přesně takhle si představuju dokonalý upíry. Umí čarovat, bojovat a milovat. Škoda jenom že nejsou opravdový. Takového partnera bych brala všema deseti.

Kyta
14.02.2015

Druhý díl byl bezpochyby lepší a záživnější než ten předchozí. Zatímco v začínajícím díle jsem nevěděla, co mám od celé série očekávat, tady se to napravilo; bylo už konečně poznat, že v ruce držím začátek slavné a zcela jedinečné série.
Co se týče děje, i ten se podstatně zlepšil. V knize se děly dost vážné a zásadní záležitosti, díky nimž se kniha stala mnohem čtivější a napínavější. Tady mě spousta směrů, kterým se kniha ubírala, překvapovala. Ale i tenhle díl měl své nedostatky: například opravdu hodně mě zarazil Zoeyin milostný život. Nemohla jsem se ubránit pocitu, že už to je příliš; ať na Zoey, tak na čtenáře samotného, (kdo četl, pochopí). Taky si myslím, že ta situace, ve které se ocitla Stevie Rae, je přehnaná a podle mě trochu předčasná; ale dobře, když to tak autorky chtěly, mělo to tak být.

Nemůžu se dočkat, až se mi do ruky dostane třetí díl této skvělé série...!

Katka.Venus
13.01.2015

Napínavá kniha, někdy i smutná, ale i tak úžasná. Těším se až si přečtu další díl :)

Samaret
17.11.2014

Druhý díl byl celkem pokazen. Cítila jsem se trochu v rozpacích z toho, co autorka provedla. Nakonec jsem knihu dočetla, ale rozhodně mě minula ta fáze, kdy jsem se od stránek nemohla odtrhnout.

nikol2178
05.11.2014

Kniha byla opravdu úžasná, dokonce bych bez obav řekla, že byla lepší než první díl (Označená). Bavila mě natolik, že jsem se rozhodla přečíst si celou sérii, bez ohledu na to, kolik má dílů. Právě čtu třetí díl (Vyvolená) a zatím jsem velice spokojená. :)