Zrazená

Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva… Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29165/big_skola-noci-zrazena-QJa-29165.jpg 3.91323

Škola noci 2.

Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Betrayed, 2007

Kniha Zrazená

rampapa

Miluju upíry. Školu noci jsem si hnedka zamilovala. Zoey je úžasná a přesně taková jaká je svá.. už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

Kaila146

Kniha byla fajn, jediné, co mi to kazilo, bylo, že Zoey měla bezchybný instinkt, vždycky všechno věděla atd.

Nikidree
17.12.2021

Druhý díl je rozhodně zajímavější, než první. Konečně se tu něco pořádného dělo. Z jedné osoby se začíná stávat ne tak špatná a u druhé je to naopak. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Konec mě pěkně navnadil.
Na druhou stranu hormony hl. hrdinky dostaly víc prostoru a to už mi zrovna nesedlo. Heath na mě velký dojem neudělal už v prvním díle a tady je to ještě horší. Naopak Erik tu příliš nebyl a další obdivovatel (?) i přes to, co udělal, vyzněl tak nějak naprázdno. No nevím, snad další díl něco objasní.
Co mi v knize chybí nejvíc, je lepší uvedení do světa. Ráda bych znala důvod tetování, případně zda má i nějaký význam. Zda dospělí upíři mají běžně tetování i jinde na těle než jen na hlavě, jak lze získat jeho případné rozšíření atp.

knihomolkaMist
14.05.2021

Fajn pokračování. Nechyběla akce ani napětí.
Velmi jsem si postavy i svět oblíbila (teda až na Heatha, kterého z duše nesnáším). Bylo tu pár scén, které mě překvapily a nečekala jsem je.
Těším se na další díl :)

RoseJP
14.04.2021

Kniha se čte rychle, ale jak už bylo zmíněno, opakování věcí z prvního dílu je otravné. Příběh byl napínavý. Jsem zvědavá jak se zápletka vyřeší.

Áža707
24.01.2021

Druhý díl mi přišel napínavější než ten předchozí. Strašně dobře se četl a velmi rychle jsem se začetla do děje.

I přesto, že mě díl bavil, tak se našly dvě věci, které mě naprosto vytáčely. I přesto, že normálně mi milostný trojúhelníky nevadí, tak nerozhodnost Zoey, zda si má vybrat Erika nebo Heatha mě dovádělo k šílenství. Druhá věc nebyla tak strašná, ale to opakování věci, které byly řečeny v prvním díle...

Konečně se projeví, že Neferet není úplně ideální veleknězka a naopak, že Afrodita není taková kráva jako byla v prvním díle.

Samozřejmě nemůžu opomenout, že zvrat a napínavost tu doopravdy nechybí a na konci se vám bude tajit dech. Takže rozhodně mohu doporučit a těším se na další díl.

⭐ 4/5

CiaKawlone
15.10.2020

Nezklamalo mě to ani po x čtení. Chápu, že pro každého to není, ale tady se příběh krásně začíná vyostřovat. Ukazují se pravé osobnosti lidí, které jsme doteď považovali za úplně jiné. Samozřejmě pořád v puberťáckém podání.

ydnac
07.09.2020

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)