Zrazená

Zrazená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29165/bmid_skola-noci-zrazena-QJa-29165.jpg 4 1377 88

Škola noci série

Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva… Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Betrayed , 2007

milll
15.11.2011 2 z 5

První díl mě zaujal, a proto jsem očekávala, že druhý díl bude stejně dobrý nebo lepší. Jenže opak je pravdou. Vůbec mě to nebavilo a začala mě štvát Zoye Redbirdová a ten její čtyřúhelník. Jediný důvod proč jsem dala dvě hvězdičky a ne jednu je díky koncovce, jediný světlý bod knihy. Třetí díl se nechystám číst.

Verrrunka
23.04.2011 4 z 5

Tento díl mi přišel mnohem víc napínavější než ten předešlý. Pravda, někdy byl vývin situace už předem jasný, ale někdy jsem už chtěla jít spát, ale nemohla jsem knížku odložit! Občas mi dost vadilo přihlouplé vysvětlování odkazů na předchozí díl, jako by někdo četl druhý díl bez toho, aby měl přečtený první…

Honey0105
23.02.2011 5 z 5

Nemohu si pomoc.. Vím, že jsem na tohle možná už trochu stará. Tedy.. Já osobně si tak moc nepřipadám, ale nevím jak by to připadalo ostatním. Musím ale říct, že jsem si dlouho líp nepočetla! Teda.. Aspoň nějakej měsíc to bude. Knížku jsem dostala k svátku a přečetla jsem jí za pár dnů. Od poslecních sto stránek jsem se už vůbec nemohla odtrhnout (bohužel jsem musela, protože zazvonilo a ve škole nastala přestávka, tak jsem se musela přesunout do jiné třídy a pak teprv začít číst :D).
Musím také říct, že mi tedy některé pasáže přišly trochu trapné. Různé ty obřady a tak.. To je pro mě moc nepochopitelné a přijde mi to divné. Ale přeci jen to nemění nic na mém hodnocení.
První díl se mi také četl docela dobře, ale nebyla jsem do něj tak zažraná jako do tohoto. Poslední dobou mě fantasy opravdu baví a i když mi přijde někdy hodně přehnané, tak se mi knížky stejně velice dobře čtou. Musím uznat, že tohle je opravdu napsáno velice čtivě a já jsem opravdu potěšena, že jsem si to mohla přečíst!

fallík
07.02.2011 4 z 5

Druhý díl série mi přišel lepší než ten první. V tom prvním se podle mě události na konci moc uspěchaly. Tady už to plynulo trochu pozvolněji. Těším se, až si přečtu další díl.

Alinore
26.01.2011 4 z 5

Hezká knížka...Akorát se asi tak po dvouch měsících ztrácím v tom, do které knížky jaký děj patří a kde vlastně ten děj začíná a kde končí...Celá série furt omýlá stejný děj, tak proč to nespojily do jedné knížky..??..

Amelie
03.12.2010 2 z 5

prosim probodnete Zoey Redbirgovou. ma kerky, no a co?

Vera.sarance
30.11.-0001 3 z 5

Oproti prvnímu dílu zlepšení. Ale potetovaní upíři mně prostě nechytaj.

daviskaaa
30.11.-0001 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal, opravdu výborné.

upíři

Autoři knihy