Zrazená

Zrazená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29165/bmid_skola-noci-zrazena-QJa-29165.jpg 4 1377 88

Škola noci série

Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva… Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže. Zrazená přináší pokračování příběhu o napínavém osudu budoucí upíří velekněžky Zoey, který započal v Označené, první části světově úspěšné a populární Školy noci.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Betrayed , 2007

zuzana4291
22.11.2015 5 z 5

Tak i když začátek druhého dílu je slabší, tak pak se kniha rozjede a má to stejné napětí a spád jako první díl....

Napůlanděl
16.09.2015 odpad!

Ani jsem ještě nedočetla první kapitolu a už jsem jí zavírala a odkládala do knihovny. Čekala jsem věčí napínavost a zábavu při čtení, které se nedostalo a to mě odradilo od dalších dílů ;-(

Viky007
11.09.2015 4 z 5

Skvělé! Řekla bych, že o hodně lepší než první díl. Jen mě štve, že se ze Zoey stává tak trochu coura.
Hlavní parta je čím dál sympatičtější, stejně tak i ježibaba Afrodita. A taky mě dojal jeden moment - obvykle nejsem přecitlivělá, ale když ono prostě nešlo nebrečet.

kendllajf
05.08.2015 5 z 5

Hodně,hodně super čtení napínavé . Super:)

gabice4
28.04.2015 3 z 5

Rozhodně byla tato kniha lepší, než ta předchozí........uvidíme jestli při třetí přidám hvězdičku, nebo jí zase uberu

HankaL
24.03.2015 4 z 5

Podle mě druhý díl byl lepší než ten první, tuhle sérii budu číst tak dlouho, dokud mne nepřestane bavit.

1259
10.03.2015 5 z 5

Četla jsem zatím od nich jenom novely, ale Škola noci je naprosto úžasná. Přesně takhle si představuju dokonalý upíry. Umí čarovat, bojovat a milovat. Škoda jenom že nejsou opravdový. Takového partnera bych brala všema deseti.

Kyta
14.02.2015 5 z 5

Druhý díl byl bezpochyby lepší a záživnější než ten předchozí. Zatímco v začínajícím díle jsem nevěděla, co mám od celé série očekávat, tady se to napravilo; bylo už konečně poznat, že v ruce držím začátek slavné a zcela jedinečné série.
Co se týče děje, i ten se podstatně zlepšil. V knize se děly dost vážné a zásadní záležitosti, díky nimž se kniha stala mnohem čtivější a napínavější. Tady mě spousta směrů, kterým se kniha ubírala, překvapovala. Ale i tenhle díl měl své nedostatky: například opravdu hodně mě zarazil Zoeyin milostný život. Nemohla jsem se ubránit pocitu, že už to je příliš; ať na Zoey, tak na čtenáře samotného, (kdo četl, pochopí). Taky si myslím, že ta situace, ve které se ocitla Stevie Rae, je přehnaná a podle mě trochu předčasná; ale dobře, když to tak autorky chtěly, mělo to tak být.

Nemůžu se dočkat, až se mi do ruky dostane třetí díl této skvělé série...!

vilzuss
20.01.2015 4 z 5

Druhý díl této série mne zaujal natolik, abych si chtěla koupit další díl. Byl zajímavý, poutavý, čtivý. Nepředčil díl první, ale jsem upřímně zvědavá, jak bude série pokračovat.

Samaret
17.11.2014 2 z 5

Druhý díl byl celkem pokazen. Cítila jsem se trochu v rozpacích z toho, co autorka provedla. Nakonec jsem knihu dočetla, ale rozhodně mě minula ta fáze, kdy jsem se od stránek nemohla odtrhnout.

nikol2178
05.11.2014 5 z 5

Kniha byla opravdu úžasná, dokonce bych bez obav řekla, že byla lepší než první díl (Označená). Bavila mě natolik, že jsem se rozhodla přečíst si celou sérii, bez ohledu na to, kolik má dílů. Právě čtu třetí díl (Vyvolená) a zatím jsem velice spokojená. :)

Damonka18
21.09.2014 5 z 5

Krása. Jsem úplně bulela, jak umírala moje oblíbená postava. To proste není fér.

1v8na
03.09.2014 4 z 5

spoiler - Příběh byl velmi napínavý. Moc se mi líbil. Jsem zvědavá, jestli Zo pomůže Stevie, aby z ní nebyla taková příšera, jaká se z ní stala teď ve druhém díle. Těším se, až se ke mně dostane díl třetí.

Jajus
17.08.2014 5 z 5

Brečela jsem jako malá když Stevie Ray zemřela :(

TaberýováM
10.08.2014

Knížka mě velice bavila, je to spíše pro náctileté dívky, ale může i pro dospělé, autorka udělala dobře že použila svoji dceru a její kamarády :)

DeeRehakova
07.08.2014 5 z 5

Příběh je místy trochu jednodušší,uvažování hlavní hrdinky hodně dětinské, ale přesto je to chytlavá pěkná knížka pro nenáročné. :-))

Beerushka
10.05.2014

muluji všechny díly školi noci

Charley
24.04.2014 3 z 5

Ze začátku mi to přišlo takové zdlouhavé, ale pak se to začalo rozjíždět se smrtí Stevie Ray. Líbí se mi, že Zo tady není v roli nějaké holčičky, která do všeho strká nos, aniž by měla. Tady ví, co má dělat. I když je předem jasné, že to, co dělá je správné. Líbí se mi, že to nejsou nějaké trapné situace za které ji všichni odsoudí dokud o tom nic neví. Jo, určitě si přečtu další díl.

angelbooks
29.03.2014 4 z 5

Někdy jsem se u knihy nudila, cítila nervozitu jako Zoey ( např když měl být její první rituál ) a i smutek ( který bohužel v jedné části převažoval )...
Chyběla mi tam postava Erika... I když... když se tam objevil Loren taky to nebylo špatný :D, nebo Healt :D... Dokonce jsem začala víceméně chápat Afroditu :). Hodně se mi tam líbilo když taky Zoey neo její přátelé něco dělali s živly :)).
Kniha se mi líbila nejspíš i o trochu víc než druhý díl :). No, uvidím jak mě překvapí třetí díl :).

Nemesis Moriko
10.02.2014 4 z 5

celý děj byl takový pozvolný, některé pasáže mi připadaly pitomé, ale jinak se mi kniha líbila více než první díl. A konec se mi líbil docela hodně moc:D

upíři

Autoři knihy