Falešné stopy

Falešné stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68921/falesne-stopy-68921.jpg 4 72 7

Tajná sedma série

Deváté dobrodružství Tajné sedmy, která se tentokrát rozhodne nalézt uprchlou dívku. Kvůli obvinění z krádeže peněz uteče Elizabeth z domova. Policie předpokládá, že se pokusí dostat k babičce žijící v Bellingu, městě, ležícím nedaleko bydliště členů Tajné sedmy. Když se o tom děti dozvědí, ihned se pustí do pátrání po zmizelé dívce. Jejich snažení jim znesnadňuje Honzova sestra Zuzka. Spolek se však nenechá odradit a pokračuje v akci dál.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Secret Seven Mystery , 1957

pepa4081
18.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

renca9071
26.09.2020 5 z 5

Knížky mého dětství. Kdysi jsem je četla na základní škole, když jsme povinně chodili do knihovny a museli jsme si půjčit min. 3 knihy. Po několika letech jsem se k nim chtěla vrátit a přečíst si všechny díly, a udělala jsem dobře. Jsou to opravdu napínavé příběhy o dětech pro děti. Sedma odvážných dětí spolu s kokršpanělem prožívají dobrodružství dětského stylu. Pro děti DOPORUČUJI.

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Elulilinka1
21.07.2017 5 z 5

U této knihy jsem si až do konce nebyla jistá hlavní zápletkou děje a proto mě 9. díl série o Tajné sedmě tak neskutečně bavil:)

bookwoman
23.04.2015 4 z 5

Pěkný příběh,bavilo mně to číst.

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!