Szekynka Szekynka komentáře u knih

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Celá trilogie stojí za přečtení. Sice hodně podobné druhému dílu. Žádné velké překvapení se nekoná, klasický happy end :)

02.03.2018 3 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

V posledním dílu nedopadlo nic jinak než jak bylo jasné téměř od začátku. Dobrý příběh, který je čtivě napsaný

02.03.2018 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

První díl nezklamal, tak jsem se rozhodla pokračovat. Kniha není špatná, ale ničím úplně nepřekvapí.

02.03.2018 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Kniha se mi líbila je to pořád na jedno brdo stejně jako 50 odstínů šedi, ale možná pro mě napsáno poutavěji. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a vžila jsem se do děje.

02.03.2018 4 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Něco na knize je řekla bych hodně trefné.
Někdy mi přijdou názory naopak dost zcestné.
Ale každý si z toho asi vezme to své.

02.03.2018 3 z 5

Klenoty klasické evropské kuchyně Klenoty klasické evropské kuchyně Roman Vaněk

Recepty podle kterých se krásně vaří a jídla skvěle chutnají.

Snadno & rychle Snadno & rychle Roman Vaněk

Recepty podle kterých se krásně vaří a jídla skvěle chutnají.

02.03.2018 5 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Recepty podle kterých se krásně vaří a jídla skvěle chutnají. Pražský kulinářský institut se opět vytáhnul. POVEDENÁ KUCHAŘKA !

02.03.2018 5 z 5

Ovocné koktejly - Ovocné, krémové a plné vitamínů Ovocné koktejly - Ovocné, krémové a plné vitamínů neznámý - neuveden

Koketejly připravované podle této knihy chutnají skvěle.

Reportér Reportér Sandra Brown

♥ LUXUS ! ♥ ....Kniha mě nezklamala! Autorčin styl psaní mě vždy vtáhne do děje a prostě mě baví. Bylo jednoduché vžít se do postav a knihu takřka zhltnout. Příběh má zajímavý námět, nechybí tajemství, napětí, romantika a nečekané rozzuzlení. Za mě bravurní dílo s geniálně propracovaným závěrem.

V knize se mi líbily vstupy s Flořina deníku, vlastně bylo mi Flory líto. Jednoduše žena zamilovaná do chlapa, tak bezhlavě, že kvůli němu obětovala a dělala vše. Nicméně na rozdíl od Carla měla srdce.....

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Moje první kniha od této autorky a za mě slabota. Kniha se rozjela ve velkém stylu prvním akce hned na prvních stránkách, příběh se držel cca do strany 80, zbytek knihy se zabýval úvahami převážně Pescoliové nebo její kolegyně. Kniha byla zbytečně natažená na bezmála 500 stránek, řekla bych že tady platí pravidlo méně je někdy více!
Popisy postav mi přišli nudné a dost podobné, všimla jsem si, že u víc jak 4 hradinů byl popis: neměřil/a víc jak metr padesát (asi skřítci). No a vrahova neustálá nahota při cvičení? Božský komplex? Pocit dokonalosti? Moc nechápu co tím chtěla autorka říct. Bylo by mi milejší kdyby víc než jeho nonstop cvičební nahotu popsala jeho myšlenky při plánování vražd.

Jediným důvodem proč jsem knihu neodložila byl příběh Hatie a bratrů Graysonových, který mě dostal víc něž vše ostatní. Škoda, že není přímo řečen nějaký happy end Hatie a otce jejích dětí.

24.02.2018 1 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

celá série se krásně četla. Knihy mě pohltily, dějové linie se mi líbily, nechyběly zvraty a napětí.

22.02.2018 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Kniha mě extra nenadchla, podobných existuje bezpočet a stejně mě bavilo tento žánr číst. Nicméně konkrétně tato kniha mi přišla jako ohraná písnička, nic nového žádný nečekaný zvrat. Klasika vzplanutí, problém, usmiřování...pořád dokola.

22.02.2018 2 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Kniha mě potěšila stejně jako předchozí. Krásně a barvitě napsané. Postava Harper a Evana mě bavily, nebylo vůbec těžké vžít se do nich. za mě 5 hvězdiček a poděkování spisovatelce za povedenou oddychovou četbu. ;)

PS: kniha má pro mě něco navíc. V době, kdy jsem poznala mého současného partnera (horolezce), jsem se do knihy pustila, po zjištění že se hlavní hrdina taky plazí po skalách mě to tak nějak hřálo :))

PSS: Už se po věžích a skalních převisech plazím taky :D

21.02.2018 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Poutavě napsaný příběh, docela jsem nečekala až takovou zápletku. Tento typ knih je často napsán podobně nicméně tentokrát "zjevení" z minulosti překvapilo.

21.02.2018 5 z 5

Bílý pavouk Bílý pavouk Heinrich Harrer

za začátku strhující četba o jednotlivých pokusech. Harrerův popis děje opravdu umí vtáhnout čtenáře. Chvílemi jsem si připadala jako kdybych byla na Eigeru taky. Trochu mě později zklamalo, že kniha přechází spíše v chronologii a není to už pro mě tak čtivé.

21.02.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Poutavě napsaná kniha 2/3 jsou opravdu čtivé a chytlavé. Ke konci se mi nelíbila zmotanost a hlavně odhalení vraha. Celkově jsem z knihy tak nějak rozpolcená. Stojí ze přečtení, ale úplně mě neohromila. Podle anotací a recenzí jsem čekala malinko víc. Námět skvělý, zpracování mohlo být dotaženější.

21.02.2018 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Autorka mě vtáhla do děje a prakticky s každou kapitolou stupňovala napětí. Postavu Emory a pana záhadného jsem si hned oblíbila. V knize není nouze o zvraty, nečekaná odhalení, vše je okořeněno romantickou zápletkou. Od začátku jsem měla podezření na vraha a skoro i úspěšné, ovšem kniha je napsána tak dokonale, že jsem se netrefila. Vlastně ani za mák bych neřekla, že vrahem je ________. Za mě určitě doporučuji ! ♥ ♥ ♥

21.02.2018 5 z 5