Reportér ekniha

Dawson Scott, uznávaný reportér, se doslýchá od svého informátora z FBI, že se objevily nové informace o případu, který začal už před čtyřiceti lety. Ví, že by z toho mohla být mimořádná reportáž, a když začne zkoumat okolnosti, upoutá ho mladá vdova Amelia, která je s tímto případem spjatá. Pak je zavražděna chůva jejích dvou malých synů a dochází k zásadnímu obratu. Dawson se pouští po stopě unikající zločinecké dvojice a odhaluje překvapivé tajemství… Napínavý i vášnivý román je příběhem o lžích, které říkáme sami sobě, abychom přežili, a o nemožnosti skutečně uniknout vlastní minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310296/reporter-Cig-310296.jpg 4.4291
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno (ekniha), Ikar (ČR)

Deadline, 2013

Kniha Reportér

ovecka535

Super čtení

Pája699

Po nějakém čase jsem opět sáhla po knížce od Sandry a musím říct, že jsem byla nadšená. Romantický příběh s nádechem krimi. Závěř byl určitě jedno velký překvapení a no a Bernie??? tak toho jsem odhalila správně...pěkná odděchovka, která stojí za přečtení.

vikyna9
13.12.2019

V noci na dnešek dočtena. Nemůžu jinak, než souhlasit s předchozími komentáři. Bernie nepřekvapil, místy se dal děj předvídat, ale i tak moc dobře napsaná detektivka.

Poeta.kno
22.11.2019

Knihu jsem přečetl během pár dní, kolikrát jsem se od ní nemohl odtrhnout. Hlavní hrdina je svéhlavý švihák a občas překvapí svým chováním, které se nicméně ukáže správné.

Matthew Kay
06.10.2019

Velice dobře čtivá kniha. Detektivní zápletka mě upoutala a některé dějové zvraty jsem opravdu nečekal. Jediné negativum pro mě byl romantický patos, který mi připadal nucený. Kdyby ho autorka vynechala, ději by to neuškodilo, spíš naopak. Ze slušného thrilleru se stala červená knihovna.

genikuxik
11.09.2019

zase skvělá knížka od sandry...mám ráda její knížky s detektivní zápletkou, takže jsem byla zase napnutá jak kšandy...

sharina
09.09.2019

Upřímně jsem si myslela, že Skryté zlo a Skandál od této autorky již nic nepřekoná. Každopádně po přečtení této knihy budu muset zvažovat, která u mě zvítězí. Ano ... je to typická kniha od této autorky. Tedy čtivá se zamotaným příběhem a opepřené trochou romantiky. Člověk jen napnutě čte a nemůže se dočkat konce, jen aby věděl, jak to dopadne.

Prateri
05.09.2019

Jednu knihovnu doma mám plnou knih, které čekají, až mě potěší. Román Reportér patřil mezi ně. Konečně došla na tuto knihu řada a moc se mi líbila. A potěšila mne. Jak jinak, vždyť ji napsala má oblíbenkyně :-). Napětí se střídalo s romantikou a všeho bylo tak akorát. Možná, že jsem málo kritická, ale já mám Sandru Brown moc ráda.

Modrá
Modrá