Snadno & rychle

Renomovaný autor gastronomických bestsellerů Roman Vaněk přichází s novou velkou kuchařskou knihou tentokrát s názvem „SNADNO & RYCHLE“. Kuchařka zaujme svou jednoduchostí a perfektně zpracovanými recepty „krok za krokem“ každého milovníka dobrého jídla. Tentokrát zvláště ty, kteří během týdne nemají příliš času stát u sporáku. Kniha obsahuje 111 rychlých rodinných pokrmů pro všední den připravených z běžně dostupných surovin, řazených v devíti kapitolách, s více než dvěma sty barevnými fotografiemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217529/big_snadno-rychle-5P4-217529.jpg 4.5120

Kniha Snadno & rychle

Alixon
05.11.2020

Ideální kuchařka pro úplné začátečníky

Balumba
20.12.2019

Roman Vaněk je mou kuchařskou oporou. Podle něj vařím ráda a s jistotou, že v receptu nenarazím na żádnou skrytou levárnu, na které to celé kiksne. Líbí se mi i to, že jsou v každé jeho knize férově uvedeni všichni členové týmu. Je na tom vidět profesní pokora a úcta k práci druhých, bez nichž by jeho knihy asi těžko vyšly.
A když rychlá příprava, tak rychlá, proto sem patří i polotovary. Proto má recept na piškot své místo v jiném titulu.

Verrrunka
02.07.2019

Pro začátečníky asi OK, ale mně takhle kuchařka bohužel mnoho nepřinesla. Nevím, proč si autoři nedali aspoň práci s tím uvést například recept na základní piškotové těsto, namísto toho, aby bylo v receptu psáno, že se máte koupit piškotový korpus. Od někoho, kdo odsuzuje různé prodávané "šmakulády", bych fakt nečekala, že bude používat v receptu polotovary.

BuchtaMaková
14.01.2019

Pro inspiraci "co budu dnes vařit" dobré, ale od autora bych čekala přece jen víc - "bramborová kaše s trhanou šunkou" jako samostatný recept..? No nevím. Ráda si v ní občas polistuji pro nové nápady a inspiraci, ale nic objevného nečekejte.

fis.rena
29.08.2018

Jednoduše bomba. Polévky,pomazánky...a dezerty,ze kterých je úplně nejvíc "manifik" tvarohový koláč.

hroneczek
07.08.2018

Recepty jsou opravdu rychlé, ale přesto chutné. Obsahuje českou klasiku, pár exotických, pomazánky, ... Prostě super.

Szekynka
02.03.2018

Recepty podle kterých se krásně vaří a jídla skvěle chutnají.

HDosoudilová
09.09.2017

Skvělá česká kuchařka složená z jednoduchých receptů. Mám ráda Vaňkovy kuchařky, protože jsou nenáročné a z dostupných surovin.