Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273648/bmid_laska-na-druhy-pokus-nPW-273648.jpg 3 274 46

Full Hearts série

Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout, že žije po boku takového sobce? Potupená Claire si tedy sbalí kufry a zamíří na turistický ranč do Colorado Springs, kde se chce ucházet o místo šéfkuchařky, doufajíc, že jí klid venkovského prostředí pomůže získat ztracenou životní rovnováhu. Jenomže když poprvé uvidí svého nového šéfa Cola, podlomí se jí kolena – tohle je rozhodně ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy poznala. A i když jí rozum radí, aby si od něj držela co největší odstup – vždyť přesně takový krasavec ji připravil o všechny ideály –, vrhne se Claire do náruživého milostného vztahu. Netrvá to však dlouho a minulost se jí opět krutě připomene...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Break in Two , 2013

Kristy.Seb
Kristy.Seb
26.03.2024 4 z 5

Život je dlouhý a lásku máme prožívat tak dlouho, dokud je to dobrá.

Život by se měl žít s potěšením. Pokud tohle člověk ví, když do něčeho jde, láska ho nezničí, když skončí.

Sobectví není to samé, jak když se někdo chrání.

Jako, Claire na svůj věk byla dost dětinská, ale příběh velmi čtivý a Coal byl zatraceně sexy.

KarolínaKájink
KarolínaKájink
27.04.2022 3 z 5

Nápad dobrý, příběh se mi líbil, ale ten styl psaní už moc ne. Občas jsem se musela držet, abych knihu dočetla.

Petraj365
Petraj365
02.02.2022 2 z 5

Bylo to dlouhý. Ty rozhovory byly tak přeslazené a nereálné. Celé to bylo takové moc sladké.

Vevy
Vevy
03.01.2022 1 z 5

Knihu jsem nedočetla. Nemám s ní problém ale nezaujala mě :)

Ivanka83
Ivanka83
26.08.2021 3 z 5

Taková pěkná romantická pohádka. Možná zbytečně zdlouhavá.
Cole i Claire jsou velmi sympatičtí. A vlastně všichni v jejich okolí (samozřejmě až na jejich ex).
Čekala jsem pohádkový konec a ten jsem i dostala. Za mě fajn oddechovka.

Marta645
Marta645
20.04.2021

Boze,to byl ale romanticky kyč.Uz jen to osloveni kovboji a krasko mluvi samo za sebe..Mozna ma nekdo takove kycovite knihy rad,ale ja jsem se bohuzel nechala zmast obalem a cekala nejaky hezky zajimavy pribeh,ale opravdu obrovske zklamani.Nedam ani jednu hvezdu.Fakt neeeee!!!!!!!

Motýl37
Motýl37
15.02.2021 5 z 5

Milostný příběh pro všechny romantické duše. První část měla velmi rychlý spád s erotickým nábojem a v druhé části se spíš řešily vztahy. Kniha se mi líbila a určitě si přečtu od této autorky ještě další knihy.

LucieVero
LucieVero
18.01.2021 5 z 5

Nádherná kniha,bavila mě od začátku do konce.Spousta lásky,erotiky,zvratů.Těším se na další knihu od této spisovatelky

Toledo
Toledo
27.12.2020 4 z 5

Ale jo, proc ne :) Po delsi dobe roman pro zeny, ktery mne bavil a postava kovboje nadmiru sympaticka. Musim vsak ubrat jednu hvezdu za premiru erotickych scen v prvni polovine knihy - obcas to na mne uz bylo proste moc a sceny jsem preskakovala.

Haňulec
Haňulec
24.09.2020 5 z 5

U knížky jsem se vůbec nenudila. V polovině jsem si myslela, že Clair se dá dohromady s Lukem, ale nestalo se tak... Uvidíme co přinesou další knihy. Můžu doporučit.

Martinaa24
Martinaa24
15.08.2020 2 z 5

Je to taková klasická ''romanťárna''. První půlka knihy nebyla tak záživná jako ta druhá, ale bylo to příjemný odpočinkový čtení :)

Miliamka
Miliamka
25.07.2020 1 z 5

Heh, ne díky.. Mám ráda, když se vztah mezi postavami v knize rozvíjí pomalu a nenápadně, ale tohle bylo velmi rychlé. Upřímně, knížku jsem četla před pár měsíci a už si z ní nepamatuju skoro nic. Po dalších dílech nesáhnu.

Maruš.D
Maruš.D
24.07.2020 3 z 5

Romantický příběh, který končí sice jako všechny, ale liší se postavami s vlastní originální povahou. To je to, co mám na romantických knihách nejraději. Příběh byl milý, nicméně až moc natahovaný. Styl psaní nebyl špatný, ale ani to není úplné BUM v oboru. Cole byl roztomilouš, kterého by mi nevadilo mít doma a Clire také ušla, ikdyž mě občas štvala. Všechny zápletky z knihy mi dávaly smysl a dodaly knize trochu té hlubší myšlenky, kterou romantický příběh často postrádá.

janina66
janina66
08.05.2020 4 z 5

Poutavý a romantický příběh Claire a Cola. Claire přijme místo šéfkuchařky na ranči, jehož majitelem je Cole. Ten se Claire moc líbí, i ona jemu, ale..... To si už musíte přečíst samy.

Ivet1990
Ivet1990
14.03.2020 4 z 5

Milé odpočinkové čtení. Je pravda, že ke konci první části jsem se začala nudit, ale druhá část mě bavila víc jak první.

hlavajda93
hlavajda93
03.09.2019 3 z 5

Pěkný příběh, ale přišel mi slabší oproti ostatním knihám od autorky. Hlavní hrdinka měla pořád nemístné domněnky.

Kamik77
Kamik77
04.07.2019

Po 20. stránce jsem chtěla vzdát, tak jsem vydržela jen do 30. Číst nebudu, byl to přehmat v knihovně.

Cometka
Cometka
03.07.2019 1 z 5

Nemám slov. To, co začalo docela slibně se proměnilo ve spoustu sprostých slov a sex. Příběh nereálný, hlavní hrdinové mají myšlení náctiletých a pořád si něco "domýšlejí", než by spolu normálně komunikovali. Vůbec nechápu překlad "cucal jí ucho", nedá se napsat okusoval nebo něco vkusnějšího? Z toho slova, které je mimochodem popsané skoro v každé sexuální scéně, se mi tak v půlce knihy začal zvedat žaludek. Další knihy autorky radši ne :-)

veronika9761
veronika9761
21.06.2019 2 z 5

Nenarocna oddechovka, nic, co bych musela cist vickrat

malazluta
malazluta
18.06.2019 3 z 5

Moje očekávání bylo poněkud vyšší než realita - a to u knih tohoto žánru moc velké očekávání nemám. Tento příběh mi prostě nesedl.

láska vaření romantika

M. J. Summers (p)
kanadská
2016  68%Láska na druhý pokus
2017  79%Láska bez pravidel
2022  86%Manželkou podruhé
2016  77%Šance na lásku
2018  76%Zlomená srdce

Kniha Láska na druhý pokus je v