Láska na druhý pokus

Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout, že žije po boku takového sobce? Potupená Claire si tedy sbalí kufry a zamíří na turistický ranč do Colorado Springs, kde se chce ucházet o místo šéfkuchařky, doufajíc, že jí klid venkovského prostředí pomůže získat ztracenou životní rovnováhu. Jenomže když poprvé uvidí svého nového šéfa Cola, podlomí se jí kolena – tohle je rozhodně ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy poznala. A i když jí rozum radí, aby si od něj držela co největší odstup – vždyť přesně takový krasavec ji připravil o všechny ideály –, vrhne se Claire do náruživého milostného vztahu. Netrvá to však dlouho a minulost se jí opět krutě připomene......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273648/big_laska-na-druhy-pokus-nPW-273648.jpg 3.4240

Full Hearts 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Break in Two, 2013

Kniha Láska na druhý pokus

Ivanka83

Taková pěkná romantická pohádka. Možná zbytečně zdlouhavá.
Cole i Claire jsou velmi sympatičtí. A vlastně všichni v jejich okolí (samozřejmě až na jejich ex).
Čekala jsem pohádkový konec a ten jsem i dostala. Za mě fajn oddechovka.

Marta645

Boze,to byl ale romanticky kyč.Uz jen to osloveni kovboji a krasko mluvi samo za sebe..Mozna ma nekdo takove kycovite knihy rad,ale ja jsem se bohuzel nechala zmast obalem a cekala nejaky hezky zajimavy pribeh,ale opravdu obrovske zklamani.Nedam ani jednu hvezdu.Fakt neeeee!!!!!!!

Motýl37

Milostný příběh pro všechny romantické duše. První část měla velmi rychlý spád s erotickým nábojem a v druhé části se spíš řešily vztahy. Kniha se mi líbila a určitě si přečtu od této autorky ještě další knihy.

LucieVero

Nádherná kniha,bavila mě od začátku do konce.Spousta lásky,erotiky,zvratů.Těším se na další knihu od této spisovatelky

Toledo
27.12.2020

Ale jo, proc ne :) Po delsi dobe roman pro zeny, ktery mne bavil a postava kovboje nadmiru sympaticka. Musim vsak ubrat jednu hvezdu za premiru erotickych scen v prvni polovine knihy - obcas to na mne uz bylo proste moc a sceny jsem preskakovala.

Haňulec
24.09.2020

U knížky jsem se vůbec nenudila. V polovině jsem si myslela, že Clair se dá dohromady s Lukem, ale nestalo se tak... Uvidíme co přinesou další knihy. Můžu doporučit.

Martinaa24
15.08.2020

Je to taková klasická ''romanťárna''. První půlka knihy nebyla tak záživná jako ta druhá, ale bylo to příjemný odpočinkový čtení :)

Miliamka
25.07.2020

Heh, ne díky.. Mám ráda, když se vztah mezi postavami v knize rozvíjí pomalu a nenápadně, ale tohle bylo velmi rychlé. Upřímně, knížku jsem četla před pár měsíci a už si z ní nepamatuju skoro nic. Po dalších dílech nesáhnu.