Šance na lásku

Šance na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282278/bmid_sance-na-lasku-bfy-282278.jpg 4 171 30

Full Hearts série

Vášnivá erotická romance od vycházející hvězdy romantické literatury! Luc Chevalier je šťastný člověk. Obchody prosperují, má peníze i přízeň krásných žen. Cestuje po světě, jí v těch nejlepších restauracích a užívá si pohodlí těch nejluxusnějších hotelů. Tak proč je se svým životem nespokojený? Fotografka Megan Sullivanová má o poznání krušnější život. Sama vychovává šestiletého Elliotta, jehož otec se k rodině raději nepřibližuje, aby syn nezjistil, že je závislý na drogách. Když se jednoho dne Megan nechá zlákat svou kamarádkou k výletu do Paříže, ani ve snu by ji nenapadlo, že se tam ocitne v náruči toho nejkrásnějšího muže, který kdy vstoupil na Eiffelovu věž. Má to být jen společně strávená noc, stačí však pár hodin, aby Luc v Megan objevil nezměrnou vášeň, jež se v ní celá léta ukrývala. Jen co doposud osamělá matka okusí život, o němž se jí nikdy ani nezdálo, návrat do zaběhnutých kolejí se zdá najednou nemožný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Breaking Love , 2014

Kristy.Seb
27.03.2024 4 z 5

Laska je neco, co člověk dělá každý den.

Člověk někdy musí risknout něco, co sice není logické, ale Člověk má pocit, že je to správné.

Všichni máme v životě něco, co nás jako děti zranilo. Důležité je, abychom se naučili přemýšlet spíš o tom, jak si něco v životě vybojovat, a neuvažovali tolik o problémech, které máme.

Další milý zamilovaný příběh.

Toledo
31.03.2021 2 z 5

Příběh Luca a Meghan mě bohužel příliš neuchvátil. Přišel mi nudný, žádná extra akce a postavy nemastné neslané. Už jsem z této série četla lepší.

Jurajovamaka
07.03.2021 5 z 5

Pekný romantický príbeh. Za dva dni som ju mala prečítanú lebo som sa nevedela dočkať ako bude dalej pokračovať. Dobrá romantika.❤
Určite O D P O R Ú Č A M ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

LucieVero
07.02.2021 5 z 5

Stejně krásné jako první díl, hned se vrhám na další

Nikychlupova
18.09.2020 3 z 5

Příběh ze života, možná na mě kapánek přeslazený. Ani nejlepší, ani nejhorší.

Martinaa24
15.08.2020 3 z 5

Tento příběh byl mnohem zajímavější než první díl a měl lepší dějovou linku.

Maruš.D
26.07.2020 3 z 5

Tak mě od začátku hodně nesedla Megan. Chovala se strašně, to co vypouštěla z pusy ještě horší a celkově mi přišla falešná. Lucovi jsem roli věřila trochu víc, ale nechápu, jak se mu mohla líbit Megan :D
Příběh byl, jak je tu řečeno, nenáročný, romantický a i předvídatelný, ale stejně jsem to chtěla dočíst, protože “co kdyby”.. :D

TerkaJK
10.06.2020

Nenáročný, příjemný, romantický a svým způsobem velice předvídatelný román...
Jako oddechovka dobré a pohodové čtení.

janina66
03.03.2020 4 z 5

Pěkná klasická romantika. Někdy mě Megan trošku štvala. I tak jsem si u knihy příjemně odpočinula a odreagovala se. A to je hlavní.

wendy944
08.02.2020 5 z 5

Jo tohle se povedlo sem nadšena

Janicga88
16.07.2019 3 z 5

Pěkná romantika, klasika:)

Cometka
06.07.2019 5 z 5

Oproti prvnímu dílu velký obrat! Asi i proto, že jsem nečekala nic světoborného, tak tato knížka má docela pěkný příběh i vtipné pasáže. Za mě super, pěkná oddychovka na jedno odpoledne.

Wiri
03.04.2019 4 z 5

Příběh o silné lásce a vášni. Kniha byla místa zábavná a parkrát jsem i uronila slzu. Prostředí, ve kterém se děj odehrával, vše jen tak dokreslovalo. Velkou část lze označit za sentimentální a nereálnou - Luc, který je boháč s charakterem rytíře a navíc má tělo jako bůh. Je opravdu škoda, že postavy nebyly propracované tak, jak by si zasloužily - na začátku působily atraktivně, ale časem už opakovaly jasně daný rámec, což se asi nejvíc projevilo u Megan. Dospělý člověk s takovými zkušenostmi a dítětem má právo na zahořklý postoj ale není nutné řešit stejný vnitřní konflikt doslova celou knihu. Samozřejmě že čtenář musí vědět, jak příběh dopadne.
Za mě ale ano - obstála jako knížka, po které člověk sáhne, když má třeba všeho až nad hlavu a nebo zatouží být chvilku naivní a být někde jinde.

AliceTief
10.01.2019 4 z 5

takové nenáročné čtení, každopádně mě zaujal příběh a nebylo to takové porno jako v prvním díle, takže za mě určitě pěkné čtení =)

beruzzka
06.01.2019 1 z 5

Prvnich par stranek bylo fajn, pak se pribeh predvidatelne vlekl, pak byl zase chvili fajn a pak uz jsem si jen rikala, "ta Megan je ale blbka" ale chtela jsem vedet, jak to dopadne:-D
postavy byly strasne nerealne

Gabriela456
13.10.2018 5 z 5

Strašně krásně napsaná knížka.

luciefeix
26.01.2018 1 z 5

Knihu jsem četla slovensky a vůbec sem se nemohla začíst tak jsem ji vzdala .

KatulakT
22.12.2017 1 z 5

Ano, nenáročné čtení to sice bylo, ale tím jsou asi všechna pozitiva vyčerpána. Ani nevím, kde mám začít.
Ne, opravdu se mi ten příběh nelíbil. Raději pominu zápletku jako z kolumbijské telenovely a totálně absurdní konec stylu "a žili spolu šťastně až do smrti" - bleh. Postavy se chovaly nelogicky, přehnaně zdvořile a vůbec naprosto pitomě. Přišlo mi, že jsou si všechny charaktery až moc podobné a jednají prakticky stejně. Styl psaní autorky byl primitivní a nezajímavý, bez jakékoliv gradace. Vážně mi tohle "dílo" v mnoha ohledech připomínalo padesát odstínů. A to není dobrá vizitka.
První díl jsem nečetla a nebudu číst ani ten následující. NE!
Celkový dojem 15 %

Evka3814
01.12.2017 5 z 5

Tuto knížku jsem si moc užila,čtivá úplně mě vtáhla

LucyDvorska
05.11.2017 5 z 5

Knihu jsem zhltla skoro jedním dechem. Ideální kniha, když venku prší nebo je zataženo. Krásný román. Ovšem jako u většiny románů byl konec předpovídatelný, ale romány jsou pro mne takovým oddechem od trillerů, horrorů, detektivek. Je napsaná jednoduše, ale zároveň krásně. Občas si budete říkat, že je to třeba blb/ka, že udělal/a tohle a tamto. Prostě další román na zimní/podzimní večery, kdy nechcete číst něco náročného.

romantika

M. J. Summers (p)