Láska na druhý pokus přehled

Láska na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273648/bmid_laska-na-druhy-pokus-nPW-273648.jpg 3 274 274

Full Hearts série

Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout, že žije po boku takového sobce? Potupená Claire si tedy sbalí kufry a zamíří na turistický ranč do Colorado Springs, kde se chce ucházet o místo šéfkuchařky, doufajíc, že jí klid venkovského prostředí pomůže získat ztracenou životní rovnováhu. Jenomže když poprvé uvidí svého nového šéfa Cola, podlomí se jí kolena – tohle je rozhodně ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy poznala. A i když jí rozum radí, aby si od něj držela co největší odstup – vždyť přesně takový krasavec ji připravil o všechny ideály –, vrhne se Claire do náruživého milostného vztahu. Netrvá to však dlouho a minulost se jí opět krutě připomene...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Break in Two , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na druhý pokus. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
26.03.2024 4 z 5

Život je dlouhý a lásku máme prožívat tak dlouho, dokud je to dobrá.

Život by se měl žít s potěšením. Pokud tohle člověk ví, když do něčeho jde, láska ho nezničí, když skončí.

Sobectví není to samé, jak když se někdo chrání.

Jako, Claire na svůj věk byla dost dětinská, ale příběh velmi čtivý a Coal byl zatraceně sexy.

KarolínaKájink
27.04.2022 3 z 5

Nápad dobrý, příběh se mi líbil, ale ten styl psaní už moc ne. Občas jsem se musela držet, abych knihu dočetla.

Petraj365
02.02.2022 2 z 5

Bylo to dlouhý. Ty rozhovory byly tak přeslazené a nereálné. Celé to bylo takové moc sladké.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska na druhý pokus v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x