Láska na druhý pokus

Láska na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273648/bmid_laska-na-druhy-pokus-nPW-273648.jpg 3 273 46

Full Hearts série

Vášnivý milostný příběh pro všechny romantické duše. Když jedenatřicetiletá Clire zjistí, že ji její přítel podvádí s mladinkou kolegyní, zhroutí se jí celý svět. Ale stejně jako je naštvaná na něj, je naštvaná i na sebe – jak si jen mohla nevšimnout, že žije po boku takového sobce? Potupená Claire si tedy sbalí kufry a zamíří na turistický ranč do Colorado Springs, kde se chce ucházet o místo šéfkuchařky, doufajíc, že jí klid venkovského prostředí pomůže získat ztracenou životní rovnováhu. Jenomže když poprvé uvidí svého nového šéfa Cola, podlomí se jí kolena – tohle je rozhodně ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy poznala. A i když jí rozum radí, aby si od něj držela co největší odstup – vždyť přesně takový krasavec ji připravil o všechny ideály –, vrhne se Claire do náruživého milostného vztahu. Netrvá to však dlouho a minulost se jí opět krutě připomene...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Break in Two , 2013

Samira
30.04.2016 3 z 5

Autorka zvolila prostředí i téma, ve kterém nemohla v romantickém vyprávění sáhnout vedle. Chválím jí za zajímavé postavy, méně však za způsob vyprávění. Některé situace a problémy byly opravdu dlouze omílány a děj tak ztrácel dynamiku. Samostatnou kapitolou je pak sex, kterého je tolik, že se v něm děj doslova utopil. Vzhledem k tomu, že nejde o klasický erotický román, působil jen jako hodně omáčky. Přitom jádro příběhu není špatné, například jako oddechovka na dovolenou.

Zdery
23.04.2016 3 z 5

Začátek knihy vypadal celkem slibně, prostředek byl děs běs - nezáživné erotické scény, konec už byl lepší. Naštěstí jsem si tuto e- knihu koupila ve slevě, kdybych za ní zaplatila plnou cenu, tak bych asi byla řádně naštvaná. Za mě umolousané 3 hvězdy.

EmílieB.
29.02.2016 4 z 5

Tento román vám nabídne pohádkový příběh lásky, avšak s jistými obměnami, jež je možné publikovat jen v rámci literatury pro dospělé čtenáře. Pokud máte chuť přečíst si něco pikantního s přídechem coloradského západu slunce, je pro vás tato knížka dobrou volbou. Více informací o knize najdete v mé recenzi:

EvaSupovic
13.02.2016 3 z 5

Zbytečně zdlouhavé, až moc erotických scén a stále stejných, ale i tak jsem to dočetla a dávám aspoň 3* :-)

aika11
11.02.2016 1 z 5

Zbytečně dlouhá kniha, otravné erotické pasáže, které jsem přeskakovala. K této knize se určitě vracet nebudu.

jluky
13.11.2015 odpad!

No, pekný obal knihy, ale to je všetko. "Kovboj" a "kráska" sa mi rýchlo prejedli....

láska vaření romantika

M. J. Summers (p)
kanadská
2016  68%Láska na druhý pokus
2017  79%Láska bez pravidel
2022  86%Manželkou podruhé
2016  77%Šance na lásku
2018  76%Zlomená srdce

Kniha Láska na druhý pokus je v