Klenoty klasické evropské kuchyně

Vychází doposud nejobsáhlejší kuchařská kniha autora kuchařských bestsellerů Poklady klasické české kuchyně a Kouzlo kuchyně Čech a Moravy Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu tentokrát s názvem Klenoty klasické české kuchyně.Kniha svou jednoduchostí a zcela novým konceptem receptů psaných tzv.„ krok za krokem“ nadchne úplné amatéry a díky obrovskému množství informací i profesionální kuchaře. Bezpečně tak zaujme čelní místo v knihovně každého milovníka poctivé kuchyně a zásadně přiblíží legendární pokrmy Evropy každému, kdo rád vaří.Stálý tým spolupracovníků Romana Vaňka jakými jsou fotograf Pavel Bílek, šéfkuchař Prakulu Zdeněk Marcín, pekař Martin Hanus, šéfkuchař Jaroslav Zahálka, cukrář Drahomír Peterka, tentokrát posílili šéfkuchaři Jiří Roith, David Hrubý, Tomáš Černý a z Londýna přijal pozvání do týmu šéfkuchař restaurací Gordona Ramseyho Chris Arkadieff. Bezmála 200 receptů, 10 kapitol a téměř 650 barevných fotografií. Ke knize zároveň vychází 90 doplňujících postupových videí v HD kvalitě na samostatných webových stránkách zdarma pro každého....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179109/knihkupectvi-nove-knihy-kucharky-179109.jpg 4.8106
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Prakul Production

Kniha Klenoty klasické evropské kuchyně

fis.rena

Tak tady jsem vyzkoušela maďarský guláš a světe div se, dobrý! Masíruju si svaly na pelmeně a na mousaku. Jinak domácí tatarská omáčka a omáčka suprême jsou top.

Josh

Roman Vaněk je pro mne PAN KUCHAŘ a také skvělý autor kuchařek, protože podobně jako ve škole, ne každý učitel umí předat to, co umí. "Bílé" kuchařky nezklamou!! Nikdy:o)) V téhle kuchařce každý recept, který zkusíte prostě vyjde.... Navíc přitom procestujete kus Evropy, kdykoliv se vám chce!

Hospodyňka
03.03.2018

Kniha u které mi nevadí hladovět a stačí se jen kochat.

Szekynka
02.03.2018

Recepty podle kterých se krásně vaří a jídla skvěle chutnají.

bigbabe
10.02.2018

Je mi denodenním průvodcem.

HanaMalina
21.07.2017

Jednoduše skvělá kuchařka s nádhernou ilustrací pokrmů. Postupy jsou naprosto skvělé a naučila jsem se dělat věci pořádně, na výsledku to jde hodně poznat :-)

aronoele
03.11.2016

Neměla by chybět v knihovně každého, který to s vařením myslí vážně. Od klasických omáček, přes nejznámější masové pokrmy až k vynikajícím dezertům.
Přesné postupy, jednoduchý a čistý vzhled knihy a pěkné fotografie oceňuji. Stejně jako tipy "pro začátečníky" Spousta lidí má totiž zažité špatné technologické postupy a na tom stojí jejich neúspěch v kuchyni...
Co mě naopak zarazilo je předpoklad, že má každý doma robota na zadělávání těsta atd. což je v kuchařce v postupech stále ("nasaďte nástavec hák a zbytek už udělá robot") hlavně u receptů na přípravu pečiva a moučníků... přitom jdou některá těsta hladce připravit i ručně. Ocenila bych klasický ruční postup s poznámkou "pokud máte robot připravte to v něm"

Iva52
20.07.2016