Lenobiin slib

Evreux, France, 1788: Předtím, než se stala Zoeyninou oblíbenou profesorkou a než nastoupila do Školy noci… Lenobia je jen normální šestnáctiletá dívka - s dost problémy na celý život. Jako nemanželská dcera mocného barona sem nikdy úplně nepatřila a místo toho musí sledovat rozmazlenou nevlastní sestru Cecile, která dostane to, co chce. Jako by to nestačilo, její nevšední krása přitahuje nechtěnou pozornost kdekoli to jde. Pro jednou by chtěla jen tak zapadnout. Ale když osud zasáhne, Lenobia se náhle ocitá obklopena ostatními dívky, na lodi plující do New Orleansu, kde budou provdány do města nejbohatších Francouzů. A nejsou sami… Zlý biskup, který má zkušenosti s temnou magií, jede stejnou cestou. Jeho touha po půvabných mladých ženách z něho dělá nebezpečného - hlavně pro Lenobii, která upoutala jeho pozornost ve Francii. Takže zůstává skrytá, tajně navštěvuje lodní stáje, kde je krásný mladý muž a jeho krásný kůň Percheron hned získá její pozornost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127586/big_skola-noci-novely-lenobiin-slib-Eyn-127586.jpg 4.1340

Škola noci – novely 2.

Povídky, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

Lenobia's Vow, 2012

Kniha Lenobiin slib

Luigi1
23.07.2020

Moc se mi to líbilo doporučuji

15.07.2020

Tady se mi líbil boj za opravdovou lásku

Safira7
30.01.2019

Zajímavá novela i příběh. Doporučuji

DannyLady
25.11.2018

Novely ke škole noci jsou opravdu úžasným doplněním děje. Lenobia byla vždy má oblíbená postava a vždy byla jednou z nejzajímavějších postav. Její milostný a životní příběh mi opravdu vehnal slzy do očí. Nábherná kniha a opravdu stojí za to přečíst.

Fantasmagorka
15.10.2018

Napsané hezky, rychle se to četlo. Příběh to byl vážně fajn. Na mě trochu smutné.

kikibo
09.08.2018

Příběh Lenobie chytí za srdce, za mě nejlepší ze všech 4 doplnkovych novel

Szekynka
06.03.2018

Postava Lenobii se mi ve Škole noci líbila, těšila jsem se na novelu, kterou jí autorka věnovala. hezké čtení a krásný přebal (vlastně důvod proč jsem si jí koupila :))

Temiša
01.12.2017

Příjemna novela, kterou muzete precist i bez serie ŠN, Lenobia je uzasna postava moje nej