Kalonův pád

Kdysi oddaný a láskyplný, poté nepřítel a zrádce: strašlivá tajemství Kalonovy minulosti byla odhalena… Bohyně Nyx je věrná, milující a spravedlivá, ale také osamělá. Z moci slunce a měsíce se proto zrodí dva bratři – zlatokřídlý Erebus, zábavný společník a dobrý přítel, a stříbrokřídlý Kalona, odvážný bojovník a vášnivý milenec. Kalona miluje svou bohyni z celého srdce, tíží ho však nejistota a užírá se žárlivostí. Stále více touží být pro Nyx tím jediným a jeho nenávist k bratrovi den ze dne sílí. Netuší, že jeho hněv může ohrozit nejen bohynino štěstí, ale i rovnováhu celého vesmíru. Na svou příležitost totiž číhá Temnota…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218428/big_skola-noci-kalonuv-pad-5kk-218428.jpg 3.9204

Škola noci – novely 4.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Kalona's Fall, 2015

Kniha Kalonův pád

tessiesulcova

Miluju Školu noci a přečetla jsem ji jedním dechem nejméně 5x. Všechny díly zbožňuju a patří k mým oblíbeným seriím v dětství, ale i přes to si je znovu přečtu.
Kalona je moje oblíbená postava a strašně jsem se na tento dodatek těšila a nezklamal mne. Je sice kraťoučký, ale i tak jsem s ním spokojená. Dozvěděla jsem se něco z jeho minulosti a nelituji toho.

kubakubikula
15.07.2020

Kniha je příjemný doplněk ke Škole noci. Je ale tak krátká, že příběh mohl být postupně vkládán do původní série nebo mohl být příběh propracovanější a delší a mohl z něj být plnohodnotný román.

Malíček
14.07.2019

Poslední novela Školy noci se mi líbila. Tak nějak to podtrhlo celou samotnou sérii a všechny dílky skládačky do sebe dokonale zapadly.
Nemyslím, že je nutné tyto novely číst, ale vzhedem k jejich délce si mylím, že komu se líbila Škola noci, tak se mu bude líbit i těchto pár dodatečných příběhů o postavách z knih.

Safira7
30.01.2019

Zajímavá novela k sérii. Doporučuji

DannyLady
05.12.2018

Poslední z novel ke knižní serii škola noci mě nenadchla tolik jako předchozí díly. Kalona je moje oblíbená postava v původní sérii a proto sem se na jeho příběh velice těšila. Pojetí příběhu mě ovšem moc nenadchlo. Každopádně jsem se ale dozvěděla, jak vznikla spousta věcí, včetně upírů, za což jsem velice ráda.

Vendulik
13.11.2018

Perfektní zakončení všech novel.

pejty
24.10.2018

Nijak zvlášť mě kniha nenadchla, ale zároveň nemůžu říct, že by mi vadilo její čtení. Byla to zkrátka takova jednohubka k hlavnímu chodu.

NikiMedy
12.03.2018

Přiznám se, že u ostatních novel jsem měla problém. Moc mě nebavily a přišly mi moc zdlouhavé. U této to ale bylo přesně naopak, zhltla jsem ji za den a myslím, že se autorky klidně mohly více rozepsat.