swayno swayno komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Vyloženě nic moc. Pro mě obrovské zklamání.

31.10.2018 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

příjemná oddechovka :)

18.08.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pecka, pecka, pecka!!!!!

18.02.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Přečteno. Zklamání :(

15.12.2017 1 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Pěkná, čtivá knížka. Bohužel poslední oběť mi byla jasná předem. Možná jsem jen nedávala pozor, ale jak lovec přišel na to, kdo to je a kde jej najde?

12.12.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha byla dobrá, ale děj nebyl takový, že bych knihu úplně hltala. Dost věcí bylo v knize nakousnuto a pak buď nedořešeno, nebo to mělo rychlý příběh bez zásadních zvratů.

12.11.2017 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Kniha nenadchla, ani neurazila. Někdy velice nudné pasáže neustále se opakující. Dítě, dítě, dítě, Diana, Diana, výška, výška. Ale od druhé poloviny super čtení, na jaké jsem u autora zvyklá :)

01.10.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha mě neohromila. Ani žádný zásadní zlom se nekonal. Od autorů je to druhá kniha, v porovnání se Stalkerem byla kniha o kapku lepší, ale nesedí mi ani styl psaní :(

25.07.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Velice příjemná oddychovka :)

28.05.2017 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Pro mě je tato kniha takovým průměrem. Chvílemi mi vadil autorčin styl psaní a v podstatě žádný velký zvrat ani děj tam nebyl.

07.05.2017 3 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Velice čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Chvílemi jsem byla napnutá jak kšandy :) konec mě však kapku zklamal, čekala jsem trošku větší překvápko.

01.12.2016 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Knížka přečtená jedním dechem, konec jsem si musela přečíst 2x, aby jsem se ujistila, že jsem to na poprvé dobře pochopila :D

15.11.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a přišla knize na chuť a pak jsem se prostě nemohla odtrhnout. Pěkná knížka, někdy úsměvná, někdy ze života...

06.11.2016 4 z 5

3x Sherlock Holmes 3x Sherlock Holmes Arthur Conan Doyle

pěkná knížka =)

03.07.2016 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

pro mě nejlepší knihou zůstává Volání Kukačky, na můj vkus je kniha trošku zdlouhavá, hodně věcí z minulosti, děj se vleče.

05.06.2016 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

kniha celkem zábavná, ale někdy jsem se musela hecnout, abych četla dál.

28.04.2016 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Vůči knize jsem neměla žádná velká očekávání, vzala jsem jí do ruky jen na základě recenzí... knížka vůbec nebyla špatná, četla se dobře. Tak za mě dobrý :)

27.04.2019 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Ani nevím, co napsat. Přečetla jsem, neříkám, že to bylo úplně špatný, ale musela jsem se do čtení v podstatě celou dobu nutit.

28.07.2018 3 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Nějak se mi opět nedařilo do knížky začíst, ale od druhé poloviny dobrý, to jsem zase knížku nemohla odložit :))

28.03.2018 4 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

No nějak jsem asi měla přehnané očekávání. Průměr.

09.03.2018 3 z 5