3x Sherlock Holmes

Nejlepší detektiv všech dob Sherlock Holmes a jeho věrný pomocník doktor Watson vyráží z londýnské Baker Street řešit své další tři případy: V prvním se Holmes potká s „ženou všech žen“ Irenou Adlerovou a předejde skandálu v Čechách, ve druhém bude na temných blatech pronásledovat psa baskervillského a ve třetím se utká se svým úhlavním nepřítelem – doktorem Moriartym. Bude to opravdu Holmesův poslední případ?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146492/big_3x-sherlock-holmes-146492.jpg 4.677

Kniha 3x Sherlock Holmes

Mirin1349

Nikdy mě nepřestane fascinovat, jak nadčasové příběhy Sira Arthura Conana Doyla jsou. Spolu s Agathou Christie jsou pro mě prototypem geniálních autorů detektivek, kteří mají vše promyšleno do posledního detailu a přitom jsou jejich knihy tak lehké a s notnou dávkou vtipu. Seriál, který propůjčil tvář přebalu knihy, mám také ráda, takže jsem si i ráda rozšířila obzory o povídky, které jsem dosud neznala. Tuto sbírku bych doporučila určitě i pro čtenáře, kteří se s autorovými díly doposud nesetkali.

Hermiona419

Moc příjemné čtení.

Aivinka
02.03.2020

Klasický Sherlock Holmes nikdy nezklame. Líbí se mi toto souborové vydání a ocenila bych víc případů v podobném svazku.

konicekbily
29.12.2017

Dvě povídky a "PES", při jehož čtení již nejímá mě děs. Ale jímá mne jiná skutečnost, kolik energie do studia nových poznatků lidského vědění musel autor vložit, aby jeho hrdina udivoval čtenáře svou dokonalostí.

swayno
03.07.2016

pěkná knížka =)

Edona
28.02.2015

Moje první setkání se slavným Sherlockem Holmsem a jeho věrným přítelem Watsonem. A jaké bylo to první setkání? Vskutku zdařilé. První a poslední povídky (Skandál v Čechách + Poslední případ) jsou sice velice krátké, ale velmi zajímavé. Nicméně ne tak skvělé jako Pes Baskervillský. Povídka o psu Baskervillském byla nejdelší a jistě nejzdařilejší. A samotný Sherlock Holmes rozhodně nezklamal - bravurní detektiv!

Kate.S
08.09.2014

Sherlockovi prostě patří místo v mém srdci, co se týče knih a nikdo ho nemůže předčit. Toto vydání se mě osobně velice líbí a jakmile jsem na něj narazila, musela jsem si ho pořídit. A myslím, že to není jen tím, že je na obálce Benedict. Sherlock Holmes je prostě skvěle napsaný a Cumberbatch je jen taková třešnička na dortu. Pro mě alespoň ano. Výběr povídek v tomto vydání je podle mého názoru povedený. A Pes baskervillský nepotřebuje komentář :)

Psax
05.07.2014

To je vážně na přebalu Sherlock ze současnosti? Tři, mnohými generacemi čtenářů prověřené, povídky a populární herec na přebalu = vyděláme prachy... Jak smutné.