Arthur Conan Doyle

britská, 1859 - 1930 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Údolie hrôzy

Údolie hrôzy - Arthur Conan Doyle

Vražda Johna Douglasa v malebnom zámočku Birlstone priláka pozornosť verejnosti a vďaka zdanlivo nevysvetliteľným okolnostiam aj pozornosť Sherlocka Holmesa. Polícia je v... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 108 knih

Komentáře (24)

Přidat komentář
cheegen
05.07.2019

Ztracený svět-super!!! Mistr žánru. Nesmrtelný Sherlock Holmes s neskutečnou dedukci. Sherlock Holmes, tato legendární fiktivní postava, ve mne probudila zájem o thriller. To jsem jako mladý kluk, hltal plnými doušky po večerech.

Kuža007
08.06.2019

Sir Arthur Conan Doyle - spolu s Agathou Christie - je synonymem pro geniální a brilantní detektivní případy, napínavý děj, nečekané rozuzlení a nezaměnitelného charakteristického detektiva. Doyle nejspíš ani netušil, že je jeho Sherlock Holmes stane nejvíce zfilmovaným fiktivním hrdinou.

Mr.BFU
26.04.2019

Jak by se chovala postava Sherlocka Holmse v 21 století se můžete podívat v seriálech "Sherlock" nebo "Jak prosté".

Atanone
20.11.2017

Autor,který mě provází už od dětství. Obdivuji jeho fantazii obzvlášť co se týká zápletek úžasných případů Sherlocka Holmese. Dodnes mě při nich lehce mrazí,i když rozuzlení už dávno znám.

Leňa287
10.02.2017

Jeho Sherlock Holmes je prostě nesmrtelný - podivínský, ale geniální detektiv. Tyhle detektivní příběhy čtu moc ráda.

Mali88
03.01.2017

Ahoj, mohl byste mi prosím někdo napsat, jak jdou přesně příběhy Sherlocka za sebou? Od prvního do posledního dílu? Jsem z toho trochu zmatená.
Děkuji moc

Tumbik
28.11.2016

Neuvěřitelná fantazie a spisovatelské nadání - tak by se dal jednoduše popsat A. C . Doyle :-)...

Finn123
12.09.2016

Sir Doyle mě pokaždé dokáže překvapit svou všestranností.Samozřejmě,že většina čtenářů pěje oprávněně ody na jeho vynikajícího detektiva Sherlocka Holmese,ale neméně skvělý je třeba Ztracený svět.Nebo ty nádherné tajuplné povídky ,jako je např.Případ lady Lenoxové,Brazilská kočka,Hnědá ruka, Pruhovaná truhlice či Kapitán Polární hvězdy.Napsal i sci-fi Příliv smrti,osobité povídky o pirátech,o lékařích...Nevyhýbal se ani tématům historickým a románem Země mlhy se snažil přiblížit i to,co měl nejraději-spiritismus.Vždy si držel laťku vysoko a většina jeho děl není o nic horší,než Holmesova dobrodružství.Výborný autor.

1