koupit knihy

Arthur Conan Doyle

britská, 1859 - 1930

Nahrávám...

Nová kniha

Tajnosti z ordinací a laboratoří

Tajnosti z ordinací a laboratoří - Arthur Conan Doyle

Držíte v rukou třetí díl neholmesovských próz, který obsahuje především povídky věnované lékařům a jiným badatelům. Snad právě proto, že A. C. Doyle byl sám původním povo... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 112 knih

Komentáře (25)

Nieroccoon
21. listopadu

To je prostě Doyle a jeho geniální Sherlock. Jeho povídky a romány jsou ideální pro trávení zimních večerů na gauči, zachumlaní pod teplou dekou a s horkým kakaem v roce. Jenom se prostě nechat vtáhnou do toho tajuplného světa na Baker Street. Za mě perfektní.

n.ezn.amy
12. ledna

Sir Arthur Conan Doyle, člověk s úžasnou fantazií, který stvořil jednoho z nejgeniálnějších detektivů na světě a to Sherlocka Holmese. Detektiv mající mnoho znalostí a dovedností, který vyřeší každý sebezapeklitější případ. Knihy Doyla mě baví nejen svým příběhem, ale i tím jak úžasně navodí atmosféru, kdy člověk přímo cítí londýnskou mlhu, která mu zalézá pod kabát, vůni Temže, chlad a mrazivou atmosféru na blatech a vřesovištích. K jeho knihám se vždycky rád vracím a i díky siru Doylovi vznikla má láska k Anglii potažmo Londýnu

cheegen
05.07.2019

Ztracený svět-super!!! Mistr žánru. Nesmrtelný Sherlock Holmes s neskutečnou dedukci. Sherlock Holmes, tato legendární fiktivní postava, ve mne probudila zájem o thriller. To jsem jako mladý kluk, hltal plnými doušky po večerech.

Kuža007
08.06.2019

Sir Arthur Conan Doyle - spolu s Agathou Christie - je synonymem pro geniální a brilantní detektivní případy, napínavý děj, nečekané rozuzlení a nezaměnitelného charakteristického detektiva. Doyle nejspíš ani netušil, že je jeho Sherlock Holmes stane nejvíce zfilmovaným fiktivním hrdinou.

Mr.BFU
26.04.2019

Jak by se chovala postava Sherlocka Holmse v 21 století se můžete podívat v seriálech "Sherlock" nebo "Jak prosté".

Atanone
20.11.2017

Autor,který mě provází už od dětství. Obdivuji jeho fantazii obzvlášť co se týká zápletek úžasných případů Sherlocka Holmese. Dodnes mě při nich lehce mrazí,i když rozuzlení už dávno znám.

Leňa287
10.02.2017

Jeho Sherlock Holmes je prostě nesmrtelný - podivínský, ale geniální detektiv. Tyhle detektivní příběhy čtu moc ráda.

Mali88
03.01.2017

Ahoj, mohl byste mi prosím někdo napsat, jak jdou přesně příběhy Sherlocka za sebou? Od prvního do posledního dílu? Jsem z toho trochu zmatená.
Děkuji moc

1