Koupit knihy

Arthur Conan Doyle

britská, 1859 - 1930


Nahrávám...

Nová kniha

Můj přítel vrah

Můj přítel vrah - Arthur Conan Doyle

E-kniha ´Můj přítel vrah´ nabízí jedenáct dobrodružných příběhů od mistra kriminálního žánru Arthura Conana Doyla, kterého není nutné přestavovat, díky jeho světově prosl... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 110 knih

Komentáře (26)

vernem1850
16.06.2022

Další skvělý spisovatel.

Nieroccoon
21.11.2021

To je prostě Doyle a jeho geniální Sherlock. Jeho povídky a romány jsou ideální pro trávení zimních večerů na gauči, zachumlaní pod teplou dekou a s horkým kakaem v roce. Jenom se prostě nechat vtáhnou do toho tajuplného světa na Baker Street. Za mě perfektní.

n.ezn.amy
12.01.2021

Sir Arthur Conan Doyle, člověk s úžasnou fantazií, který stvořil jednoho z nejgeniálnějších detektivů na světě a to Sherlocka Holmese. Detektiv mající mnoho znalostí a dovedností, který vyřeší každý sebezapeklitější případ. Knihy Doyla mě baví nejen svým příběhem, ale i tím jak úžasně navodí atmosféru, kdy člověk přímo cítí londýnskou mlhu, která mu zalézá pod kabát, vůni Temže, chlad a mrazivou atmosféru na blatech a vřesovištích. K jeho knihám se vždycky rád vracím a i díky siru Doylovi vznikla má láska k Anglii potažmo Londýnu

cheegen
05.07.2019

Ztracený svět-super!!! Mistr žánru. Nesmrtelný Sherlock Holmes s neskutečnou dedukci. Sherlock Holmes, tato legendární fiktivní postava, ve mne probudila zájem o thriller. To jsem jako mladý kluk, hltal plnými doušky po večerech.

Kuža007
08.06.2019

Sir Arthur Conan Doyle - spolu s Agathou Christie - je synonymem pro geniální a brilantní detektivní případy, napínavý děj, nečekané rozuzlení a nezaměnitelného charakteristického detektiva. Doyle nejspíš ani netušil, že je jeho Sherlock Holmes stane nejvíce zfilmovaným fiktivním hrdinou.

Mr.BFU
26.04.2019

Jak by se chovala postava Sherlocka Holmse v 21 století se můžete podívat v seriálech "Sherlock" nebo "Jak prosté".

Atanone
20.11.2017

Autor,který mě provází už od dětství. Obdivuji jeho fantazii obzvlášť co se týká zápletek úžasných případů Sherlocka Holmese. Dodnes mě při nich lehce mrazí,i když rozuzlení už dávno znám.

Leňa287
10.02.2017

Jeho Sherlock Holmes je prostě nesmrtelný - podivínský, ale geniální detektiv. Tyhle detektivní příběhy čtu moc ráda.

1