skipiii skipiii komentáře u knih

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Zima, ranč, hory...pro mě dokonalé prostředí, kde se může děj knihy odehrávat. Námět opravdu velice zajímavý, děj napínavý. Možná tomu přeci jen něco maličko chybělo, ale i tak super čtení.

4,5*

13.03.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Ellison Cooper válí! Druhá knížka a opět skvělá! Napínavý děj, svižné tempo, žádná slabá místa. Ani na chvilku Vám nedovolí knížku odložit!

17.12.2021 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Chvilku mi trvalo se začíst, nicméně děj mě nakonec vtáhl neuvěřitelným způsobem a ten konec? Myslím ten úplný závěr...panejo! Tomu říkám napínavé až poslední stránky!

22.10.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvěle napsáno, svižné tempo, čtivé, napínavé do poslední chvíle a konečně je pachatelem i někdo jiný než bývá běžné. Rozhodně doporučuji!

20.10.2021 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

I přes množství vypravěčů se čtenář v ději neztrácel, což velice oceňuji. Od začátku jsem věděla "kdo je kdo" a nepletla se mi jména. Děj byl velmi zajímavý, ale více než to, mě zaujal styl, jakým byla kniha napsána. Poutavé, svižné, zajímavé, neotřelé. Za mě rozhodně ano.

07.06.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Příjemná jednohubka s krásným popisem zimy a mrazu. I přesto, že knížka neobsahuje žádný zvrat ani velké překvapení, tak děj svižně utíká. Za mě to bylo fajn čtení na dva večery.

25.05.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Rozhodně zajímavé,čtivé,napínavé, námětově zas něco nového a neokoukaného,ale možná přeci jen maličko překombinované. I tak určitě stojí za přečtení

21.05.2021 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Velice čtivé, napínavé, děj se odehrává v krásném anglickém prostředí kam přesně zapadá sídlo Holtů. Určitě doporučuji!

11.03.2021 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Takhle má vypadat skvělý thriller!

27.02.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jeden řekl to, druhý viděl tamto a třetí to celé popřel :)

Zajímavé ale v paměti to neuvízne.

3,5 *

22.02.2021 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Strhující a napínavý děj,který vám nedovolí přestat číst.

15.02.2021 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Moje první kniha od autora. Děj napínavý a námět zajímavý, konec mě překvapil, ale nenadchlo mě tak, jak jsem čekala a další knihy si rozmyslím.

25.01.2021

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velice dobře napsáno, děj rychlě ubíhal, líbilo se mi střídání pohledů hlavních hrdinek.Řekla bych, že jako svižná jednohubka na víkend je to idelání čtení.

4.5*

25.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Knížka se velice dobře čte a má svižný děj. Nicméně konec mě trochu zarazil. Asi jsem měla jiná očekávání a vůbec bych se nezlobila, kdyby závěr knihy byl více temný. Takto mi to přišlo, že autorka má skvělý námět ale neví jak ho uzavřít, tak zvolila tento (za mě nešťastný) způsob.

3,5*

29.12.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

O trošku slabší než předchozí kniha, ale pořád super.

13.05.2020 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla!

13.05.2020 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Četla jsem prvotinu, Ví i tobě a ta se mi velmi líbila, hlavně tedy šokovala na konci. Z toho důvodu jsem šla i do této knížky, ale jsem mírně zklamaná. Žádný "šok" se nekonal, děj byl celkem průměrný pro mě a docela i předvídatelný. Neurazí ale ani nenadchne.

15.03.2019 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Krásný,vcelku odpočinkový příběh, který plyne bez hluchých míst. Určitě si ráda přečtu další díly. Doporučuji :)

31.12.2017 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Velmi čtivá knížka, která ukazuje zajímavý pohled na manželství :) Doporučuji.

10.12.2017 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Když si uvědomím,pro jakou věkovou skupinu je to primárně určeno,tak to nebylo úplně špatné. 3,5*

15.11.2017 3 z 5