skipiii skipiii komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásný pohádkový příběh, který by si měla přečíst každá holka, která byť jen jednou v životě snila, že se stane princeznou... :))

09.01.2017 5 z 5

Dům u ústí řeky Dům u ústí řeky Victoria Jones

Nádherná kniha, kterou nedokážete odložit,dokud nezjistíte osud všech postav...ať už těch v minulosti,nebo těch v přítomnosti....A ještě k tomu překrásná obálka! Rozhodně doporučuji!

06.01.2017 5 z 5

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Hezká obálka...nic víc

28.12.2016 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížku jsem dostala už loni na Vánoce a taky hned přečetla protože jsem se na ni těšila díky obrovské reklamě, která ji předcházela,bohužel jsem ihned po přečtení nenapsala komentář (ani nevím proč,asi jsem neměla chuť psát něco ošklivého) a teď toho lituji protože Já už si vlastně ani nepamatuji o čem ta kniha byla..tak špatná byla.....vlastně lituji jen toho že jsem ji přečetla,byla to totiž ztráta času

15.12.2016 1 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Krásné čtení, které opravdu navodí pocit Vánoc a především sněhu :)) Příjemné propletení všech příběhů,za mě ovšem ten první byl nejlepší! Plus velice krásná obálka :) Za mě rozhodně ano,kor teď když se blíží ty Vánoce :)

15.12.2016 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Bohužel za mě tedy zklamání. Děj průměrný,vrah celkem předvídatelný a konec a celkové rozuzlení bylo slabé. Jakoby autorovi na konci došel dech nebo nápad..? Určitě bych to nenazvala světovým bestsellerem. Průměr.

15.12.2016 3 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Ze začátku mě kniha chytla a byla jsem nadšená. Nicméně ve výsledku jsem byla spíše zklamaná. Kdyby tam nebyl vedlejší děj ohledně Paula a celé téhle kauzy, knize by to jen a jen prospělo.S hlavním příběhem to nemělo nic společného a jen to přineslo zmatení. Příliš mnoho jmen, ve kterých jsem se ztrácela. Samotný děj byl zajímavý a originální,nicméně lehce předvídatelný. Za mě spíše průměr.

16.11.2016 3 z 5

Zajímavý příběh o ještě zajímavějším přátelství. Kniha se lehce čte, a nutí čtenáře se občas zamyslet nad různými otázkami či pohledy na život a smrt (nebo Smrt?)...jak bychom se zachovali, kdybychom znali datum a místo naší smrti?.... Kromě toho má kniha i velice krásnou obálku:) Obladi,Oblada

29.10.2016 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Po celou dobu mi dělalo velké problémy se pořádně začíst. Krásný a originální námět, bohužel ne až tak dobře zpracovaný. Velice mi vadily nesmysly v knize, a tím nemyslím věci spojené s fantasy/pohádkou/knížka pro děti. Ale věci, které opravdu nedávaly smysl (...v jedné větě od někoho postava utíká pryč,aby v druhé větě vlastně nikam neutíkala a celou dobu stála na místě...). Stejně tak kdyby bylo méně zbytečných obratů v ději mezi manipulativní Sofií a naivní Agátou, knize by to možná jen prospělo, s ohledem na to, že kniha je určena pro děti :) Nicméně, opravdu krásný a zajímavý nápad na knihu s velice krásnou obálkou, díky které jsem si knihy v obchodě všimla:)

Tři hvězdy za námět, děj a zpracování a jedna za obálku :)

16.10.2016 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Úžasné, napínavé, strhující dílo! Výborný a naprosto nečekaný konec! Chris Carter je opravdu mistrem ve svém oboru,a každá jeho kniha je o něco lepší než ta předchozí a člověk jen trne nedočkavostí co tenhle muž příště vymyslí! Rozhodně doporučuji.

05.10.2016 5 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Krásná a příjemná knížka na jeden večer díky velkým písmenům a krátkým kapitolám. Napínavý děj, určitě doporučuji jako příjemnou oddechovku. Knížka má navíc krásnou obálku vystihující děj.:) Za mě určitě ano.:)

22.09.2016 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Příjemná trilogie, která je přečtená během chvilky. Nenáročný text i děj, rozhodně není na škodu si jednou za čas přečíst takovou oddechovku, kde nechybí láska ani napětí. Rozhodně doporučuji spíše mladším čtenářkám :)

14.09.2016 4 z 5

V knihkupectví mě knížka zaujala svojí krásnou obálkou a i anotace nevypadala špatně. Nicméně samotná knížka pro mě byla spíše zklamáním,čekala jsem docela něco jiného. Věřím, že si své čtenáře,spíše čtenářky najde, ovšem já se mezi ně řadit nebudu. Knihu hodnotím jako velmi lehké letní čtení,avšak další díl si už nekoupím, i přesto že i ten má překrásnou obálku.

24.08.2016 2 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Ač jsem na tuto sérii narazila až nyní, nic to nemění na mém nadšení z celé série! Každý jeden díl je opravdu skvělý, a nutí čtenáře číst dál a dál. Originální námět, který je ke všemu výborně zpracovaný. Všechny díly se krásně četly, nebyla tam hluchá místa, a všechno nakonec dávalo smysl. Za zmínku také stojí velice krásné obálky. Velice ráda se k této sérii jednou vrátím a určitě to nebylo to poslední, co jsem od této autorky četla!:)

A Xemerius je mnou novou nejoblíbenější postavou ze světa knih!:))

22.08.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Ač tohle není žánr, který bych přímo vyhledávala, jsem velice nadšena a knížka se mi velmi líbila! Ani jsem nečekala,že se do ní tak začtu, ale po dvou dnech už nebylo co číst:) Krásný napínavý děj, výborně popsané prostředí. Krásné pohodové čtení,rozhodně doporučuji a velice se těším na druhý díl! :)

13.08.2016 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Carter je můj nejoblíbenější spisovatel a žádná jeho kniha mě zatím nezklamala,spíše naopak!

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Námět zajímavý, vyšetřovatelka Kim mi byla sympatická. Nicméně občas mi děj nedával smysl, možná bylo způsobeno špatným překladem. Kladně hodnotím krátké kapitoly. Celkově je kniha spíše průměr.

25.07.2016 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Jednoznačně nejlepší díl. 600 stran, prvních 400 jsem jen tápala jak to celé bude a posledních 200 jsem přečetla jedním dechem! Pro mě super rozuzlení a parádní konec až do poslední stránky.Tohle se opravdu povedlo!

Kruh Kruh Bernard Minier

Druhý díl byl za mě trošku slabší než první. Námět pro mě nebyl až tak moc zajímavý, i přesto že to bylo napínavé a už od poloviny knihy jsem tušila konec, který se mi potvrdil a já mám raději překvapení:) I tak hodnotím velice pozitivně a určitě stojí za přečtení.

25.07.2016 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Dlouho jsem knihu v obchodě obcházela ale nakonec jsem neodolala a nelituji :) Jelikož mám ráda hory, zimu a mráz tak se mi dlouhé pasáže (pro někoho možná až příliš dlouhé) velice líbily. Zápletka se mi taktéž líbila,nemám co vytknout. Za mě tedy ano!