skipiii skipiii komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

(SPOILER) Dějově i námětově by to byla skvělá knížka, kdyby tu nebyla Poslední paní Parrishová,která je za mě lepší.

03.02.2024 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Za mě skvělý! Trošku něco jiného než "klasické" domy od Darcy, ale mě to hodně bavilo!

21.09.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Po knížce jsem sáhla náhodou, bez jakéhokoli očekávání a vůbec nejsem zklamaná, ba naopak. Byla to fajn rychlá jednohubka. .:)

29.06.2023 4 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Super nenáročná oddechovka, u které jsem se nejednou zasmála.

22.06.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Za mě skvělé, čtivé, napínavé, rozhodně ano!

16.02.2023 5 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Tohle nebylo dobré. Zbytečně moc postav, nudná a předvídatelná zápletka, ale hlavně se pořád nic moc nedělo. Ale obálka je moc krásná.

06.02.2023 2 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Víc otázek než odpovědí, ale o to víc potřebuju další díly! Skvělá série!

20.01.2023 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Jsem neskutečně NADŠENÁ, že takto skvělá série je od české autorky! Perfektně zpracovaný příběh, kdy napětí je opravdu až do poslední stránky!

22.12.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Tento díl byl trošku slabší než ty předešlé, ale pořád super jednohubka! :)

15.12.2022 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Perfektní! Ihned jsem se pustila do dalšího dílu!

15.12.2022 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Skvělý díl, skvělé zakončení perfektní série. Ano, v celé sérii by se dala najít slabší místa, stránky, které neubíhaly a děj, kdy jste si říkali: "ale no taaak". Ale, celkově je to prostě krásný příběh, plný napětí, zvratů a správné dávky romantiky,lásky a přátelství. Těším se, až se jednou ke svým oblíbeným hrdinům vrátím.

26.09.2022 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Roky jsem se této sérii vyhábala a ani nevím proč. A teď můžu říct, že mě jen mrzí, že jsem si ji nepřečetla už dávno!! Zas ale, už nemusím čekat až vyjde další díl :D Je to skvělý příběh, čte se to samo, vtáhne vás to do děje. Všechno do sebe zapadlo tak jak mělo. Rozhodně už teď se řadí mezi moje TOP knihy! Doporučuji.

12.07.2022 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Je znát, že je to určeno spíše mladším čtenářům z pohledu vykreslení postav, dialogů a vlastně celého konceptu příběhu. Nicméně, bavilo mě to. Hádanky, tajemství, tajné chodby a obří sídlo Hawrthornů. Určitě se pak pustím i do pokračování, protože otevřené konce si to žádají.

30.04.2022 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Bylo to napínavé, čtivé, svižné. Byla to fakt jízda! Skvělý thriller!

23.04.2022 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Tohle bylo dlouhé, nezáživné, nepřekvapující. Za mě bohužel ne.

14.04.2022 2 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Tak tohle bylo opravdu hodně dobré! Trochu mi vadily poznámky pod čarou, které se určitě nějak daly zakomponovat do textu. Zápletka asi taky nebyla nejoriginálnější na světě, ale četlo se to samo, bylo to napínavé, sympatické postavy, takže doporučuji a rozhodně se pustím i do dalších dílů.

04.04.2022 4 z 5

Vražda není hra Vražda není hra Alan Bradley

Tato série mě prostě baví čím dál víc!

02.04.2022 5 z 5

Koláč s kapkou jedu Koláč s kapkou jedu Alan Bradley

Ale tak, co by ne :) Milé, příjemné čtení s opravdu dlouhými souvětími a velmi obsáhlým popisem úplně všeho :D Určitě je to spíše pro mladší čtenáře, ale já jsem si to užila a ráda si přečtu i další díly.

26.03.2022 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Stydím se, že jsem se k této knize dostala až nyní, jelikož ze Smrtky jsem si tehdy sedla na zadek. Opět skvělá knížka, super námět, svižné tempo, fajn postavy. Knížka je o kousíšek slabší než Smrtka, ale to proto, že Smrtka je prostě Smrtka. Rozhodně ale doporučuji všema deseti!

25.03.2022 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Tohle bylo skvělé! Dokonalá zápletka, brilantní rozuzlení a ten konec? Panečku!!

20.03.2022 5 z 5