Manželský pakt

My víme, co je pro vás nejlepší. A donutíme vás to udělat. I kdyby vás to mělo zničit... Novomanželé Alice a Jake. Dokonalý pár, před kterým se rozkládají nekonečné možnosti a šance. Snad i proto dostali od přátel jako svatební dar členství v exkluzivním a poněkud záhadném spolku nazvaném jednoduše Pakt. Cíl Paktu je velmi jednoduchý: učinit vše pro to, aby manželské svazky všech členů zůstaly pevné a šťastné. Prostředky k dosažení tohoto cíle se také zdají být velmi rozumné: Vždy zvedni telefon, když ti volá partner či partnerka. Každý měsíc si navzájem dejte dárek. Každé tři měsíce si někam společně vyjeďte... A nikdy nikomu neříkejte o Paktu. Alice a Jake jsou zpočátku okouzleni skvělými večírky, nebývalou pospolitostí a rozšiřujícím se okruhem přátel. Pak se ale objeví první pochyby a zanedlouho už oba tuší, že uvízli v pasti. Pakt se svými praktikami podobá sektě – členství je podle jeho představitelů nezrušitelné, stejně jako manželství. Jake a Alice nyní už vědí, že to, co jim mělo pomoci udržet manželství snů, se pozvolna stává největší noční můrou jejich života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347631/manzelsky-pakt-htG-347631.jpg 3.7128
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Domino

The Marriage Pact (2017)

Kniha Manželský pakt

monci6485

Zvláštní kniha, zvláštní konec. Není to špatné, ale něco tomu chybí..

Aaloha

Tak nějak nevím jak hodnotit. Kniha je čtivá, ale zbytečně zdlouhavá. Konec takový nějaký rychlý a nijaký. Myšlenka dobrá, ale nenadchla, až moc vymyšlené.

Digi28

kniha zdlouhava, zacatek celkem sel ale pozdeji se to hodne opakovalo a tahlo. moc me to nebavilo a do cteni jsem se nutila, zaver knihy vsak prekvapivy libil se mi i kdyz si myslim ze neskončil dobře

ladyajva

Zajímavý počin, začátek super, velmi slibný, seznamujeme se s manželským párem a s Paktem, pomalu vše nabírá grády, aby to nakonec vyvrcholilo v....v ničem. Konec divný. Manželé dostali na výběr ze dvou možností, tak nějak jsem doufala, že si vyberou tu druhou.

hellena1523

Anotace knihy mě nalákala a stejně tak řada pochvalných komentářů. Bohužel, pro mě byl tento psychothriller trochu zklamáním. V první řadě je nevyvážený. Neskutečně nudné pasáže jsou střídány skvělými momenty, které ovšem dlouho netrvají a znovu přichází ta nudná část. Vypustila bych zcela zbytečné pasáže. Pokud se o ně autorka chtěla podělit, volila bych to jako téma jiné knihy, tady to bylo jaksi navíc.
Střídání časů, v nichž je příběh vyprávěn, mi přišlo poněkud nesmyslné, naprosto zbytečné a rušivé.
Co však autorce nelze upřít, to je talent. Píše velmi čtivě a nápad jako takový byl naprosto dechberoucí! Ta manipulace, do níž se vědomě nechá člověk uvrtat v touze za něčím, co má vyšší smysl, význam, čemu prostě jen věří nebo chce věřit, to byl perfektní motiv.
Bohužel, převládá ve mně dojem, že v knize je příliš zbytečných momentů, informací nebo literárních prostředků, tudíž nakonec jsem došla k hodnocení slabší průměr, na který časem zapomenu.

iveta3689

Mam dost smisene pocity. Ze zacatku vypadal pribeh napinave a slibne se rozjizdel. Uprostred to zacalo vaznout, autorka stale preslapovala na miste a opakovala zapletky. Konec me pak vylozene zklamal, nekonalo se zadne prekvapeni, zadna zajimava pointa a samotny zaver byl sity horkou jehlou.

jarin58

Námět dobrý,napínavé,ale na konci mi chybělo nějaké vyvrcholení.To se bohužel nekonalo.

Dendyna

Výborné !