Sarka25 Sarka25 komentáře u knih

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

Kniha se me líbila je hodne ctiva a clovek se u ni nenudi, ale předchozí díly byly lepší a trochu jsem se i bala.

04.07.2019 4 z 5

Temné léto Temné léto Dan Simmons

Tato kniha se mě moc líbila.. po dlouhé době jsem se u knihy bala až jsem musela přestat číst. Spousta lidí srovnává tuto knihu s To od Kinga ale abych pravdu řekla tak u To jsem se tolik nebala. Skvělá kniha ctiva od začátku do konce.

05.03.2019 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

King opět nezklamal, kniha mě bavila od začátku do konce .. když jsem četla v noci tak jsem se bála ..

17.09.2018 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Opět King nezklamal. Krásný horor který když čtete v noci tak si raději rozsvítíte lampu protože co kdyby byl někde v rohu schovaný upir. Jen mě trochu překvapilo jak tam bylo hned přeupírováno. Ale opět přečteno jedním dechem.

25.06.2018 4 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Pro Kinga mam slabost a tato kniha byla opet jedna z jeho povedenych. Precetla jsem ji jednim dechem a popvrave jsem si na konci i pobrecela. Asi me ted spousta lidi bude povazovat za divnou ale co kdyz opravadu lidi maji "aury" a existuje neco jako NAHODA a UCEL .. je to velmi zajimavej pohled na svet

29.05.2018 5 z 5

Jmenuju se Ozzy Jmenuju se Ozzy Ozzy Osbourne

knihu Jmenuji se OZZY si původně koupil muj partner a protoze se doma uz dlouho valela bez povsimnuti tak jsem se rozhodla i na zaklade toho ze jdeme na jeho koncert ze si to prectu. Kniha me velice zaujala. Libi se mi ze o sobe dokaze napsat pravdu a nestydi se pouzit i par sprostych slov. kniha je velice ctiva a zabavna a narovinu kdo by tohle vsechno prezil :D

29.05.2018 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Osvícení byl moje první kniha kterou jsem od Kinga četla a opravdu se mi velice libila. Knihu jsem precetla jednim dechcem a rozhodne jsem se u ni nenudila.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

u teto knihy jsem se opravdu bála a Stephen opet nezklamal..

05.12.2017 5 z 5

Tato kniha se me velice libila .. po dlouhe dobe opet pokracovani harryho Pottera ikdyz trosku jinak ..

05.12.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

poslední díl ... a co dal ... tato neuvěřitelná kolekce mě opravdu chytla za srdce a nezustane pouze u jednoho precteni .. a doufam ze i ma dcerka se take zamiluje do Harryho jako ja..

nemam slov proste jednicka

05.12.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Prostě Harry potter není co dodat :)

05.12.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tuto knihu jsem četla několikrát a určitě se k ní ještě vrátím. Nejkrasnější příběh jaký znám a doufám že až moje dcerka povyroste a ji ji budu Harryho číst, že si jí zamiluje jako Já.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jelikoz jsem zdravotnik tak tao kniha pro mne byla zajimava .. krasny pribeh o tom ze ikdyz je clovek nemocny tak muze najit lasku .. nekolikrat jsem i plakala ..opravdu krasna kniha..

11.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Přečetla jsem ji jednim dechem.. Podoby styl jako zmizela .. A konec nemel chybu

11.02.2017 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Skvělé pokračovaní Osviceni .. knihu jsem nehohla pustit z ruky ..

09.08.2016 5 z 5