Sarka25 Sarka25 komentáře u knih

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Po prvních pár stránkách jsem si říkala, vždyť to je Popelka pro dospělé. Tenhle díl se me libil ze všech nejmíň. Bylo to hezké ale ne moc nápadité. Ten námět Popelky me tam dost štval. Jinak byla kniha fajn, četlo se to rychle a melo to šťastný konec.

16.10.2021 4 z 5

Dnes jsem dočetla tuto povídkovou knihu a zrovna nadšená jsem z ní nebyla.
ČASOŽROUTI- ze začátku jsem si říkala co je to za blbost, ale pak me to chytlo a opravdu se me povídka libila hlave ten nápad je skvelej. Až jsem si chvilemi říkala že nikdy nepoletim letadlem.
SKRYTÉ OKNO- to me Teda vůbec, ale vůbec nebavilo. Až jsem v knížce I přeskakovala a dočetla jen konec. Ale na film se rada podivam treba me bude bavit vic než kniha.

26.09.2021 3 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Ja jsem nadšená, o kousek lepší než první díl. Je krásně jak nenávist přeroste v opravdovou lasku. Ta láska je tak skutečná a je z nich citit. Moc se me libilo jak spolu překonávají svoje strachy. Opravdu super napsané tesim se na další.

07.09.2021 5 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Dalo by se říct, že se mi kniha líbila. Po oar stránkách me došlo ze jsem viděla film Zámek hrůzy a Scarye movité 2 a oboji se me tam motalo dohromady. Knizku jsem dočetla sem tam jsem byla napjatá ale vystrasena jsem nebyla. Cekala jsem ze se tam rozlušti kdo je to tam strasi, nebo jestli to opravdu dela Nell. Kazdopadne se me kniha líbila a nebyla to ztráta casu.

28.08.2021 4 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Kniha byla veli hezky napsaná, bylo to svižné a čtivé opravdu jsem se u knihy nenudila. Do HORORU to mělo opravdu daleko. Kniha byla desivá ale jinym způsobem. Kdyby mě někdo řekl, že se v knize vyskytují (el diabolo) tak to ani nečtu. tuhe tématiku nemám ráda. Jinak bych řekla, že to bylo spis gotické psycho.

24.08.2021 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Kniha byla dobra takže za 3. Stmívání jsem mela moc rada všechny 4 knihy. Tato kniha uz neměla co nabídnout. Prvni asi zhruba vetsi půlka byla super jak se tam poznávají a zamilují se do sebe a jak Edward o Belle přemýšlí. Ta láska mezi nimy byla tak opojna a nakažliva. Kdo by se do nezamlouvá. A ke konci uz jsem to jen tak proletla. Snad uz další díl nebude.

09.08.2021 3 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Darcy me opět nezklamala, pri čtení jsem mela husi kuzi až na zadku a k tomu chut na brownies. Příběh byl čtivý, knihu jsem přečetla hned.

07.07.2021 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha byla super, napínavá a opravdu čtiva a ty zvraty to jsem kolikrát nečekala. Chvilema jsem mela pocit, ze si někdo touto knihou inspiroval a vytvořil Covid a rozpoutal pandemii. Vím že kniha o tom nebyla ale trochu mě to to připomnělo. Jinak všem milovníkům Roberta Langgdona doporučuji. Ale upřímně jeho život bych mít nechtela.

19.06.2021 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Co napsat ani sama nevím. Čekala jsem asi víc. Kniha me až tak moc nenadchla. Příběh byl zajímavý a celkem i ctivi a líbilo se mi jak se střídala minulost a současnost. Na konci se me libilo jak bylo vše propojené a jsem rada jak to dopadlo s hlavní hrdinkou. Ale proste nebyl to takvy ten boom kdy proste začnu číst a nemůžu přestat. Nějak mezi mnou a touto knihou nepreskocila jiskra.

30.05.2021 3 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

No co říct.. anotace me nalákala na zajímavý příběh, ale místo toho to byl docela smutný příběh. Líbilo se mi silne pratelstvi a co člověk pro opravdového přítele udela. Ten konec byl děsnej nejen ze me ukapla slza protože to bylo tak smutný, ale tohle jsem opravdu nečekala. Každopádně kniha se krasne četla, žádná hluchá místa, krátké kapitoly a celkove byla kniha krátká.

07.05.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Na červenou knihovnu jsem nikdy moc nebyla ale toho vážení byla pecka. Kniha je vtipná, romantická, svižná, žádná nudná pasáž. Chvilemi se me chtělo brečet. Byla to laska s velkým L, kniha me pohltila od začátku do konce. A serial jsem neviděla.

04.05.2021 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

České autory skoro nečtu ale této knize jsem chtěla dát šanci a musím říct že se to opravdu vyplatilo. Kniha je ctiva a opravdu ze života. Jedine co me asi vadilo bylo to ze byla kniha hodně vulgární to moc nemusím. Libilo se mi ze kniha byla z hereckého prostředí a ze zivot a vztahy jsou někdy opravdu na hlavu. Těším se na další dil.

04.05.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Ufff.. asi takový mam pocit. Knihu jsem úspěšně dočetla a nemůžu říct, že se mi nelíbila ale jak jde o deti těžko se me to čte. Do první pulky to byla pecka, když pak kluk utekl dostavil se čtecí blok a musela jsem se nutit to dočíst. Poard někde píšou, že se ztrácí deti a ta představa, že je na tom jen kousek pravdy je děsivá. Stejně jako tahle kniha. Doufám ze pan King uz o dětech psat nebude.

23.04.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

(SPOILER) Miluju knihy Darcy, nikdy mě ještě nezklamala a tak tomu bylo i ted. Knihu jsem přečetla jedním dechem. A ten konec byl opravdu super. Ze začátku jsem si myslela, že je tam nejaký člověk, který byl vystavený radiaci a v noci se mění na nelitostné monstrum, které zabíjí turisty. 6e je to syn toho chlápka co tam chytal ty krevety a ze se ho sám snaží zabít aby už dál neubližoval. Taky jsem nevěřila, že to ta parta kamaradů přežije. Konec mě prostě dostal. Musím přiznat, bala jsem se, Darcy to umí tak podat, že se člověk opraavdu bojí ale nemůže přestat číst.

12.04.2021 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Tato kniha byla opět napínavá ale bohužel me tolik neoslovila jako první dvě takže me chvíli trvalo než jsem se do ni zacetla. Ale opravdu ke konci jsem byla dost prekvapena. Dan Brown proste nezkalme.

03.03.2021 5 z 5

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Teto knize bohužel a nerada musím dát pouze 4 *. Alexanru miluju, píše uzasne knihy ale tahle se me líbila ze všech nejmíň. Možná pro to že mě není 40 a více nebo pro to že jsem se spis stotoznovala z ženami co v knize mají deti jelikož i ja mam 2 male deti. Jinak kniha byla zábavná a ctiva dokonce mi i u jedné části ukapla slza. Takovéhle oddechový proste muzu. Doufám ze bude brzy další kniha.

02.02.2021 4 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Předchozí 3 knihy byli super, ale tentokrát jsem asi trochu zklamana. Nemohla jsem se začíst a ani knížku dočíst. Příběh byl fajn. Ale nebylo to to takové to že člověk nemůže přestat číst. Ale každopádně jsem zvědavá na pokračování.

14.11.2020 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Knížka byla opravdu moc pěkna a čtivá. Přečetla jsem ji za jeden den. Darcy mě opět nezklama jen by ty knížky mohla psát delší :) Rozhodneě se u toho nebudete nudit a prestat číst taky skoro nejde jak je to napivané a nečekané. Tak snad bude bvrzy zase další.

25.09.2020 5 z 5

Zimní přízrak Zimní přízrak Dan Simmons

Asi jsem od této kniky čekala víc. Po prečtení Temného léta které bylo super mě tato kniha trochu zklamala. Napínave to bylo a chvílema jsem se i bala ale hrozně mě nebavilo jak tam ve vzpomínkách odbíha ke sve milence, bylo to zbytečně zdlouhavé. Jinak to bylo fajn počtení. Rada se u čtení bojím.

23.09.2020 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Opět musím dát 5 * kniha byla super. Od začátku do konce jsem se nenudila. Bylo to i dost strašidelné. Nemohla jsem přestat číst nemít děti tak knihu přečtu na jeden zátah. Skvělá kniha a skvělá spisovatelka.

27.08.2020 5 z 5