Sarka25 Sarka25 komentáře u knih

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

(SPOILER) Za mě jako za milovnika strasidelnych domu dost dobrý až Teda na ten konec. Prostě nechají jedu z hlavních hrdinek zemřít a ani nám neřeknou jestli její duši osvobodí nebo ne a co se stalo s jejich strejdou a rodiči. Doufám že bude mít kniha pokračování jinak ji srazim 2 hvězdičky dolů.

31.10.2022 5 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

Atlasova šestka mě nalákala hezkou anotaci a krasnou obalkou, jen jsem čekala že ořízka bude zlatá. No to ale bude asi tak všechno. Kniha mě vůbec nezaujala nemohla jsem se vůbec začíst a vše bylo tak zdlouhavé a až moc postav. Skončila jsem na strane 220 a třeba se k tomu jestě vrátím ale ted to neni nic pro mě. Nalakali mě na kouzla ale žádné kouzlo pro mě to nemelo. Postavy nesympatické. Nápad hezký.

06.10.2022 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Moc dobré čtení. Libi se mi, že je z prostředí mě blízkého. Hlavní hrdina Petr je moc sympatický a docela jsem se do něho dokázala vzít a moc jsem si oblibaila jeho psa. Kniha byla opravdu ctiva a místy i napínavá. Mám ráda když je v knihách nadpřirozeno. Jediné co mě zklamalo byl ten konec. Chyběl mě tam nějaký závěr, jak to nakonec dopadlo s Petrem a jestli se s Helenou usmírili. Nevím jestli bude mít kniha nějaké pokračování ale spíš ne. Za mě ten konec byl dost slabota. Nemám ráda otevřené konce.

20.09.2022 5 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

(SPOILER) Na tuhle knihu jsem se hodně těšila. Miluji knihy o strašidelný domech, ale tohle mě moc nezaujalo. Začátek dobře četlo se to samo do té doby dokud byli spisovatele v domě ale pak už to skoro z kopce. Zbytečně natáhnute, dej byl takový já nevím no .. a ten konec!! Omg když spaním strašidelný dům tak zlo by mělo být pryč ale tohle .. bude pokračování? Nebo domylsi si sám? No dávám 3*

30.07.2022 3 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

O muj bože. Neuvěřitelné ze už jsem to precetla. Tato série knih je tak dobra ze nic tak skvělého jsem uz dlouho nečetla. Strika úplně miluju a doufám ze jednoho dne budu číst jak spolu s Robin randi. Je me to moc lito ze jsem dočetla tak dobrou knihu a ze si ještě nějaký pátek počkám na další. Na to ze mela kniha 1000 stran se četla úplně sama. Netušila jsem kdo je vrah a ani zda je oběť na zivu nebo ne. J.K. ma muj obdiv.

05.07.2022 5 z 5

Prokletí Harrow Lake Prokletí Harrow Lake Kat Ellis

(SPOILER) Podle hodnocení jsem si říkala, že to bude pěkná blbost a young adult mě moc nebere. Knížku jsem dostala jako dárek. Pustila jsem se do ní a kupodivu jsem nejak nemohla přestat. Velice zajímavy příběh o tom že skutečné příšery žijí mezi námi. Chvilema jsem nevěděla co si myslet, jestli to to cele jen halucinace Loly nebo takove divné město opravdu existuje. Moc mě mrzel ten konec, nedozvi me se co s s Lolou stalo kde je a co dela.. možná bude mit kniha pokracováni a nebo je to jen na nas ...

09.06.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

(SPOILER) Terapie je první kniha kterou jsem od této autorky četla a musím říct že WOW. Kniha me absolutně pohltila a nemohla jsem prestat číst. Autorka me zmatla ze jsem netušila kdo je vrah a ještě do toho zápletla utajený zivot Lea, jen Ježková ze už to nedali s Alicii znovu dohromady. Takhle dobrou knihu jsem dlouho nečetla.

05.06.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

(SPOILER) 7.kniha a ja si říkám kde Darcy porad bere ty nápady? Asi jem divná ale ja tyto knihy nemůžu číst v noci, zásadně je ctu přes den. Jsem hrozny straspitel. Moc se me líbí ze tentokrát byl hrdina muž.
Jen me prinde, že kniha byl taková nedodelalana. Nedozvěděli jsme se zda byl Guy pribuzny s rodinou či ne. Jak se jmenovalo to jeho dite. Tenkonec byl moc hrr na mě. Ani nakonec nevim co s tim domem bylo. Kniha byla strašidelná a super jen by to chtělo vic detailů. Rozhodne ale Darcy nezavrhnu.

29.05.2022 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Jako oddechové čtení je série Bridgertonvich super. Jen za mě to je proste porad do kola to same a uz me to zas tolik nebavi jako na začátku. Je pravda ue u této knihy jsem se hodně nasmala a sem tam me vyhrkly slzy do očí. Byl to pěkný, romantický a opravdu čtivý pribeh o lásce.

26.05.2022 4 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Když jsem knihu zacala číst nevěděla jsem ze je to podle skutečné ženy, zjistila jsem to náhodou v pulce knihy.Pribeh o Belle a jeji nezvyklé vasni se me moc líbil. Potkat bych se s ni zrovna nechtela. Kniha byla ctiva ale chvilema me to přišlo zbytečně natažené a některé pasáže takové zbytečné, ale je to jen můj názor. Moc se me libilo na konci knihy vysvětlení od autorky.

24.05.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Me se kniha doecela libila. Byla svižná, žádné nudne pasáže. Postavy a jejich životy byli opravdu zajímavé. Knížka se četla sama. Jen bohužel to nebyla až taková pecka jako Divka ve vlaku.

01.05.2022 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Uf tak jsem to nakonec dočetla. Asi takový byl můj pocit když to konečně skončilo. Všichni byli z téhle knihy tak nadšení, ze jsem se nemohla dockat až se začtu a nechám se pohltit úžasným příběhem, ale bohužel se nestalo. Asi to proste neni muj žánr. Začátek dobrej ale potom se to táhlo a porad se nic moc nedělo, zadní wow efekt neproběhl. Ten pocit, ze nemůžu knihu odložit taky nenastal. Az ke konci jsem se zase opravdu zacetla a čekala nějaký zvrat, bohužel ani konec nebyl vlastně šťastný. Nápad byl super jen by to chtělo pro me vic okořenit. Věřím že lidem co mají rádi romantiku se to určitě moc libilo.

10.04.2022 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Opět napínavý příběh ze zajímavého prostředí. A bylo hezké číst o olympiádě kdyz zrovna jedna byla. Z politického prostředí jsem asi ještě nic nečetla. A tema posttraumaticke stresové poruchy bylo také zajímavé. Libi se mi vývoj mez Strikem a Robin, moc bych jim to přála. Strike se moc charismatický muz a zazvonil u mich dveří tak si asi cvrknu. Ale kazdy/a si ho představujeme jinak. Tesim se na další pokračování s touto dvojici.

08.03.2022 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Další dil dočten. Je to až neuvěřitelné, že spisovatelka knížek pro deti může napsat pro mě tak skvělou detektivní sérii. Každou další knížkou se o hlavních hrdinech dozvídáme víc a pozorujeme jejich zvláštní vztah. Autorka nás zavede do mís a temat která nejsou tak častá a svím psaním nás umí přenést přímo do dějě. Kniha byla opět super. Cormoran Strike se mě začíná dostávat pod kůži .. Má neuvěřitelné charisma. Jediné ci mě trochu vadilo bylo, že se Robin vdala. U knížky jsem se nenudila, je to tak čtivé, že když jsem nemoha číst třeba kuli vaření tak jsem poslouchala audioknihu :D

19.02.2022 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Cekanka je zatím jedna z nejlepší knížek o Bridgertonvich. Nejen že se tu odhalí kdo je lady Whistledownova ale taky se me moc líbilo ze se I Penelopa dočkala lasky a nezůstala jako stará pana. Bylo to krásné zpracované a takovou lasku bych taky chtěla zazit.

22.01.2022 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Tento díl se me líbila vic než první. Libilo se mi ze to bylo ze spisovatelskeho prostředí kam normálně člověk nenahledne. J.K.Rowlingova je na detektivky fakt machr. Knížka prectena jedním dechem. Nenudila jsem se u ni.

22.01.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Tak tahle kniha od Darcy byla pecka. Uz od zacatku jsem se pekne bala a knihu jsem v noci cist nemohla, cetla jsem ji posrabacku pekne pres den :D Mělo to super atmosferu a kiha je opravdu ctiva. Tentokrát me Darcy opravdu nezklamala .

06.01.2022 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Za mě Teda opravdu super kniha, napínavá. Mela jsem I typ na vraha ale nakonec to byl někdo do koho bych to neřekla. Svérázného Cormorana jsem si oblibila. A v životě bych neřekla ze tohle napsala J.K. Rowlingová

01.01.2022 5 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Coura byla opravdu coura.
Druha kniha Jany Bernaskove a zase byla super. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Moc se me líbí, že je to ze života, najdete tam lasku, zasmějete se, me dokonce i slza ukapla, narazíte tam na šulina (každý z nás v životě šulina potkal ) no nudit se rozhodně nebudete.. a sand jednou bude i pokračování

24.11.2021 5 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Na tuhle knížku jsem se moc těšila a podle anotace to mela byt fakt pecka skoro jako osviceni ale s lidmi, tohle přirovnání je fakt hloupe vždyť to s tim nema nic společného. Knížka je ze začátku celkem nudna a dlouhá. Ale když už se tam začne něco dít tak je to celkem napínavé. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrahem. A dle konce soudím ze jsme se s Elie neviděli naposledy.

07.11.2021 4 z 5