Sídlo hrůzy přehled

Sídlo hrůzy
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495431/bmid_sidlo-hruzy-xEk-495431.jpg 4 199 199

Štvanci série

1. díl >

Sestry Sarah a Chloe společně zdědí dům, o jakém se jim v životě ani nesnilo. Zní to jako pohádka, má to však jeden háček... Krátce poté, co se ženy do monumentálního sídla nastěhují, se v domě začnou dít zvláštní věci. Na různých místech po domě se objevuje odporný zápach, prudce klesá teplota, ozývají se nevysvětlitelné zvuky a majitelky mají každou chvíli pocit, jako kdyby je někdo pozoroval. K tomu všemu najdou v horním poschodí tajnou studovnu plnou bizarních okultních artefaktů a záhadnou knihu psanou v latině. Podivné zážitky jsou čím dál častější a hrůzostrašnější. Postupně dospějí až k nervy drásajícímu vrcholu, kdy obyvatelé stanou tváří v tvář ďábelské moci ovládající dům Perronových. Podaří se jim toto setkání přežít a spasit vlastní duše?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Fobos

Haunted: Perron Manor , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sídlo hrůzy. Přihlašte se a napište ho.

KateBeckett
18.06.2024

Málo který horor mě zaujme a něčím okouzlí. Musí být hlavně děsivý a napínavý. Ne vždy to plní moje kritéria ale tahle kniha byla fantastická. Cítila jsem strach a úzkost. Mrazení v zádech a špatný pocit, že v bytě nejsem sama. Za mě moc dobrý čtení.

Zuzíček77
10.03.2024 3 z 5

Horory miluju, nejvíc ty které jsou podle pravdy. Tady úplně nevím, co napsat. Jako ano byly tam chvíle kdy člověku přeběhne mráz po zádech nebo se lekne ale pro mě to bylo slabší. Neříkám, že by kniha byla nějak špatně napsaná ale myslím, že by tam toho mohlo být více. Ale jinak se to četlo dobře.

Biba_with_Book
26.02.2024 2 z 5

Slabsi prumer - nemuzu rict, ze bych se u cteni vylozene nudila, ale hruzou jsem taky nenadskakovala. Proste typicky pribeh o "strasidelnem dome", nic vic se od toho ocekavat neda.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Vychází Čtenářský diář 2023, Sváděj mě a další knižní novinky (35. týden)

28.08.2022

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Sídlo hrůzy v seznamech

ve Čtenářské výzvě21x