Katakomby

Napínavý příběh třetí knihy bestsellerové série Asylum nás opět zavede mezi tři přátele, Dana, Abby a Jordana. Poslední rok jejich vysokoškolského studia se chýlí ke konci, a tak vyrážejí na výlet, aby si užili posledních společně strávených chvil. Jenže cestou do New Orleansu, kde měli v plánu navštívit Jordanova strýce, si trojice přátel všimne, že je někdo sleduje. Dan navíc dostává zprávy od člověka, který zemřel během minulé halloweenské noci. Když konečně dorazí do New Orleansu, podivné okolnosti se ještě stupňují a Dan si musí připustit, že vše, co se mu přihodilo v uplynulých letech, rozhodně nebyla náhoda, nýbrž osud. Osud, který ho poutá k velmi zvláštní skupině lidí, jež fanaticky obdivuje neblaze proslulé vrahy. A jediné, po čem Dan touží, je, aby přežil… Minulost je někdy lepší pohřbít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314396/katakomby-2BI-314396.jpg 3.6160

Asylum 3.

Horory, Pro děti a mládež
Vydáno, Jota

Catacomb, 2015

Kniha Katakomby

MíšaS.
16. srpnaodpad!

Tak tohle byla kosočvercovina na druhou.
Už předchozí díly stály za prd a jak jsem psala, kdybych je neměla půjčené všechny 3, ani bych po dalším díle nesáhla, ale tohle doopravdy nemělo hlavu ani patu.

Hell_Rihova

Katakomby se mi z celé série líbily nejméně, ale i tak musím říct, že to stálo za přečtení. Myslela jsem si, že se ocitneme opět v Brooklinu, ale ne, kořeny všeho sahaly někam úplně jinam. Konec pro mě byl překvapením a jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila, četla se mi velice dobře.

knihomol5554

Celá trilogie byla perfektní až na druhý díl, ten mi přišel nejslabší. Na třetím dílu oceňuji, že děj byl úplně z jiného prostředí, protože NHC už jsem měla dost :). Nakonec i ta atmosféra, ač byla z jiného prostředí měla svoje kouzlo a napětí. Za mě teda 4/5 celé sérii.

666Jitka

Tato trilogie mě hned chytla a nekompromisně vtáhla do svého strašidelného děje. Připadala jsem si, že jsem součástí všeho strach nahánějícího mrazivého dění.

Prinzessin

Po precteni komentaru k poslednimu dilu, jsem byla ke knize lehce skepticka.. nicmene - za me je to nejlepsi dil z cele trilogie! Je pravda, ze dil nepojednava o psychiatricke lecebne ani skole, ovsem kniha se velmi dobre cetla, pribeh byl napinavy a cela zapletka davala smysl. Za me rozhodne nejlepsi dil. A jak zde jiz nekdo psal, ze kniha neni pro starsi 25ti let, ze je moc detska.. ono, po celem dni v praci, starani o domacnost a shlednuti hororu v televiznich novinach, jsem ve svych 30ti letech za tuto knihu rada. Prijemny relax. V dnesni dobe, kdy je spolecnost nastavena tak, ze i ve filmech pro nactilete musi byt porno a plno krve, je tezke publikum okouzlit.. za me TOP :-)

Filipsplay

Nejslabší díl ze série. Neříkám že je špatný, to rozhodně ne (velmi mne bavilo ji číst) ale první dva díly byly lepší. Tento díl je spíše detektivka než horor, ale i tak Vás její atmosféra vtáhne do děje.

Tomule
18.12.2019

Mě se kniha moc líbila.

Luna7
17.08.2019

Nejslabší díl ze série, podle mě zbytečný. Nemá to nic společného s minulým dějem. Celou dobu nuda až od té 35. kapitoly (jak zmiňuje komentář pode mnou) to začalo být zajímavé. Tenhle díl nejspíš znovu číst nebudu. Za mě bylo nejlepší Asylum.

Proměna
Proměna