Katakomby

Napínavý příběh třetí knihy bestsellerové série Asylum nás opět zavede mezi tři přátele, Dana, Abby a Jordana. Poslední rok jejich vysokoškolského studia se chýlí ke konci, a tak vyrážejí na výlet, aby si užili posledních společně strávených chvil. Jenže cestou do New Orleansu, kde měli v plánu navštívit Jordanova strýce, si trojice přátel všimne, že je někdo sleduje. Dan navíc dostává zprávy od člověka, který zemřel během minulé halloweenské noci. Když konečně dorazí do New Orleansu, podivné okolnosti se ještě stupňují a Dan si musí připustit, že vše, co se mu přihodilo v uplynulých letech, rozhodně nebyla náhoda, nýbrž osud. Osud, který ho poutá k velmi zvláštní skupině lidí, jež fanaticky obdivuje neblaze proslulé vrahy. A jediné, po čem Dan touží, je, aby přežil… Minulost je někdy lepší pohřbít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314396/big_katakomby-2BI-314396.jpg 3.6177

Asylum 3.

Horory, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Catacomb, 2015

Kniha Katakomby

kirinka52
04. prosince

Z této série musím říct že tento díl byl hodně velkým zklamáním. Nejlepším (nejděsivějším) dojmem na mě působilo Sanctum. Třetí díl mi přišel po hororové stránce odfláknutý a no celkově nějak zbastlený. Za mě je to zahozený potenciál. První dva díly si místo v mě knihovně najdou, třetí bohužel nikoliv.

saryk93

Bohužel celkem zklamání. První díl byl vcelku příjemná oddechovka, druhý katastrofa (až na konec, ten byl fajn), na trojku jsem byla tedy hodně zvědavá. Zajímalo mě, jak celý příběh dopadne a zda mi poslední díl spraví chuť z celé trilogie. Bohužel se to nestalo. U prvního dílu jsem kladně hodnotila i zajímavé propojení příběhu s autentickými fotografiemi, které mi ale nyní připadaly už dost mimo mísu (v příběhu absolutně jiný popis než na fotce). Postavy mi postupem času začaly lézt na nervy a děj odehrávající se mimo Brookline už prostě nebyl to pravé ořechové. Doufala jsem, že se tato trilogie s krásnými přebaly stane chloubou mé knihovny, ale bohužel, znovu už se k ní vracet nejspíš nebudu.

DK197

E-KNIHY: U této knížky mám problém s tím, že si téměř nepamatuji děj předchozích knih. A ani anotace nebo autorka mi moc nepomohly. Zbyly mi jen pocity z oněch dílů, které mi po čtení zůstaly. Přesto mě tento příběh zaujal, četl se rychle a nebyly potřeba hluboké znalosti předchozích částí. To, co se mi vybavilo, bohatě stačilo. Líbilo se mi to. Ačkoli to rozhodně doporučuji mladším. A proto hodnotím stejným počtem hvězd jako první díl, co se mi taky kdysi velmi líbil. Jestli byl jeden z těchto dvou dílů lepší než druhý, to už dnes říct želbohu neumím.

lucie2371

Tento díl se mi líbil asi nejvíce ze všech. Avšak i tak to za mě na pět hvězdiček prostě není.

rycccy

Knihu jsem měl doma další dobu. Byla v dlouhém pořadí koupených knih a nějak sem to oddaloval a nepomohlo tomu ani hodnocení knihy, abych jí začal dřív číst. Jaké nepříjemné překvapení tato kniha poskytla. Myslel sem, že jí ani nedočtu. Opravdu sem se musel přemáhat do čtení. Děj velmi skákal sem a tam. Postavy byli velmi nesympatické až sem si ve více chvílích říkal, jak sem mohl přečíst první dvě knihy.

Nicolka77
09.11.2020

Asi nejslabší že všech dílů, bylo to takové "zbytečne", kdyby to byly jen ty dva díly před bylo by to mnohem lepší. Ale takový konec jsem.opravdu nečekala! :)

MíšaS.
16.08.2020odpad!

Tak tohle byla kosočvercovina na druhou.
Už předchozí díly stály za prd a jak jsem psala, kdybych je neměla půjčené všechny 3, ani bych po dalším díle nesáhla, ale tohle doopravdy nemělo hlavu ani patu.

Hell_Rihova
22.07.2020

Katakomby se mi z celé série líbily nejméně, ale i tak musím říct, že to stálo za přečtení. Myslela jsem si, že se ocitneme opět v Brooklinu, ale ne, kořeny všeho sahaly někam úplně jinam. Konec pro mě byl překvapením a jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila, četla se mi velice dobře.

Asylum
Asylum