Sanctum

Tři kamarádi, talentovaní a tak trochu netradičně pro vzdělání zapálení středoškoláci aspirující na univerzitní studium, Dan, Abby a Jordan, které známe z knihy Asylum, se snaží zapomenout na to, co prožili na letní přípravce v New Hampshire College. Hrůzné zážitky je pronásledují ve snech i v každodenním životě, ač si nepřejí nic víc než zapomenout. Leč neúspěšně. Někdo (či něco?) je kontaktuje a dává najevo, že „ještě není konec“. Trojice přátel se vrací na známá místa, aby odhalili tajemství, které, jak doufají, je jednou provždy osvobodí od minulosti. Odlupují jednotlivé vrstvy záhady jako cibuli (a občas je to skutečně i k pláči!), aby zjistili… Ale to už je na čtenářích...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253380/big_sanctum-c4M-253380.jpg 3.8293

Asylum 2.

Horory, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Kniha Sanctum

kazatell

Celkový dojem z tohoto pokračování knihy asylum hodnotím kladně. Po přečtení mám v hlavě příběh, vím co se stalo, jak se problém řešil a dokáži si vybavit souvislosti a návaznosti.
Když se ale přemýšlím nad pocity z čtení, tak mi přišlo, že se do dvou dnů vměstnal snad týden. Do posledních kapitol byl příběh barvitý a košatý a najednou šup, ať to máme zasebou… tady je konec je to tak a tak.

saryk93

Po prvním dílu je za mě Sanctum bohužel celkem zklamání. Nezáživný zdlouhavý, občas i chaotický děj. Nedokázala jsem se do knihy ponořit a do čtení jsem se musela kolikrát i nutit. Jediné příjemné překvapení byl na knize závěr. Upřímně jsem zvědavá na poslední díl a doufám, že bude lepší než tento.

lucie2371

Příliš nezáživné. První díl byl o něco málo lepší.

AmyLee992
23.11.2020

Trochu rozvláčnější a pomalejší děj než první díl, ale stejně úchvatný a strašidelný :)

Nicolka77
27.10.2020

Ze začátku jsem se nemohla do knihy vůbec začíst, bylo to pro mě jak číst to samé pořád dokola..dokazala jsem se začíst až tak v půlce knihy (cca)..A to bylo dílo! Já se opravdu začínala bát.. Vím, že ta knížka nebo celá série není nic světového nebo , že to není bestseller, ale určitě si své čtenáře našla a najde. Jako třeba mě :)..jen vím, že dneska budu mít děsivé sny!

MíšaS.
14.08.2020

Nuda a nuda. Všichni tam melou páté přes deváté a člověk nechápe, o co jako jde.

Lukeronka
31.07.2020

Bohužel slabší, než první díl, odklonilo se to od původní mrazivé atmosféry, která byla tím nejlepším z knihy Asylum. Čtivé, ale začalo se to bohužel ubírat směrem, který mě moc nebavil tematicky. Do třetího dílu se zatím nemám chuť pustit.

Hell_Rihova
22.07.2020

Druhý díl série se mi líbil stejně jako první, opět jsme se vrátili na tajemné místo, kde naši přátelé prožili léto, na které nikdo z nich asi nezapomene. Dan se snaží zjistit co nejvíce o své minulosti, ale nezodpovězených otázek má stále víc a víc. Za mě stejně čtivé jako první díl.

Asylum
Asylum