Sanctum

Tři kamarádi, talentovaní a tak trochu netradičně pro vzdělání zapálení středoškoláci aspirující na univerzitní studium, Dan, Abby a Jordan, které známe z knihy Asylum, se snaží zapomenout na to, co prožili na letní přípravce v New Hampshire College. Hrůzné zážitky je pronásledují ve snech i v každodenním životě, ač si nepřejí nic víc než zapomenout. Leč neúspěšně. Někdo (či něco?) je kontaktuje a dává najevo, že „ještě není konec“. Trojice přátel se vrací na známá místa, aby odhalili tajemství, které, jak doufají, je jednou provždy osvobodí od minulosti. Odlupují jednotlivé vrstvy záhady jako cibuli (a občas je to skutečně i k pláči!), aby zjistili… Ale to už je na čtenářích...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253380/big_sanctum-c4M-253380.jpg 3.8311

Asylum 2.

Horory, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Kniha Sanctum

TerezaMondeková
02.04.2022

Ani od druhého dílu jsem se nedokázala odrhnout... sice jsem nespala celou noc, ale co. Druhý díl se mi opět líbil, ale děj mi přišel trošku slabší, než v prvním díle. Trochu míň napětí a překvapení, ale konec se mi zase líbil hodně. Ale trošku mě zklamalo, že se vztah Dana a Abby moc nevyvíjel. Snad se to spraví v příštím díle. Musím ale přiznat, že mi na konci bylo strašně líto Micaha, Lary a dokonce i Cala. Hlavně Micah mi přirostl k srdci. Nechyběly ani zajímavé fotky. Jsem zvědavá na poslední díl.

iv.ča
08.01.2022

(+ SPOILER) Druhý díl se opět vrací na místo z první knihy a chce dořešit nedořešené. Za mě mi bylo jasné, že profesorka Reyesová nebude žádný andílek už z konce prvního dílu. Takže žádné překvapení se u mě nekonalo. Knížka neurazí, ale ti, kteří milují horory a strašidelná místa a věci, ani nenadchne. Hezká oddechovka na večery!!!

kazatell
15.09.2021

Celkový dojem z tohoto pokračování knihy asylum hodnotím kladně. Po přečtení mám v hlavě příběh, vím co se stalo, jak se problém řešil a dokáži si vybavit souvislosti a návaznosti.
Když se ale přemýšlím nad pocity z čtení, tak mi přišlo, že se do dvou dnů vměstnal snad týden. Do posledních kapitol byl příběh barvitý a košatý a najednou šup, ať to máme zasebou… tady je konec je to tak a tak.

saryk93
25.08.2021

Po prvním dílu je za mě Sanctum bohužel celkem zklamání. Nezáživný zdlouhavý, občas i chaotický děj. Nedokázala jsem se do knihy ponořit a do čtení jsem se musela kolikrát i nutit. Jediné příjemné překvapení byl na knize závěr. Upřímně jsem zvědavá na poslední díl a doufám, že bude lepší než tento.

lucie2371
02.03.2021

Příliš nezáživné. První díl byl o něco málo lepší.

AmyLee992
23.11.2020

Trochu rozvláčnější a pomalejší děj než první díl, ale stejně úchvatný a strašidelný :)

Nicolka77
27.10.2020

Ze začátku jsem se nemohla do knihy vůbec začíst, bylo to pro mě jak číst to samé pořád dokola..dokazala jsem se začíst až tak v půlce knihy (cca)..A to bylo dílo! Já se opravdu začínala bát.. Vím, že ta knížka nebo celá série není nic světového nebo , že to není bestseller, ale určitě si své čtenáře našla a najde. Jako třeba mě :)..jen vím, že dneska budu mít děsivé sny!

MíšaS.
14.08.2020

Nuda a nuda. Všichni tam melou páté přes deváté a člověk nechápe, o co jako jde.

Asylum
Asylum