romanka26 romanka26 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, přečteno jedním dechem. Bohužel na mě ale na internetu ještě před začátkem četby vyskočila kauza ohledně knihy, takze jsem tušila jak to celé bude, ale i tak perfektní čtení!!

06.05.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Carter je prostě záruka skvělého čtení. Perfektní jako vždy!

08.06.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Kniha se mi velmi líbila, stejně jako předešlé knihy autorky :) Doporučuji.

17.05.2021 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Tak to byla pecka, líbila se mi stejně jako Poslední paní Parishova.. A ten zvrat na konci.. Skvělé!

04.01.2021 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Po dlouhé době kniha, která mne velmi bavila..

29.06.2020 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Tak tohle byla perfektní kniha, napínavá od začátku do konce!! Měla jsem tolik tipů na pachatele a nakonec jsem byla úplně vedle :) Knihu jsem jen těžko odkladala, četla jsem i celou noc.. No zkrátka parádní, až na to,,tak jako tak " v překladu :D

13.04.2020 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Kniha byla skvělá. Bavila mne od první stránky, nedalo se přestat číst. Jen ten konec byl smutný, nečekaný.

06.04.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Přidám se k té menšině čtenářů, které kniha příliš nenadchla.. Bylo to nudné, zdlouhavé.. Nedocetla jsem.

30.10.2019 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Perfektní. A ten konec naprosto nečekaný!

28.06.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od tohohle autora a moc se mi líbila. Od čtení se opravdu nedalo odtrhnout. Jak tu někdo píše, že věděl od začátku, kdo je vrah, tak já netušila až do konce a byla jsem překvapena :) Už se chystám na další knihy autora.

11.05.2018 5 z 5

Vražda na hřišti Vražda na hřišti Catherine Shepherd

Vynikající jako vždy!! Možná dokonce nejlepší díl série.. Pachatelem jsem byla překvapená..

26.09.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Paní spisovatelku čtu moc ráda, ale tato kniha mne nějak nezaujala, nedocetla jsem :(

10.05.2021 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha mne moc bavila, větší font písma mi také vyhovoval..
Konec překvapivý, i když napadlo mne dříve, že vše může být úplně jinak.. Akorát, v části z dětství byla postava (chybně či záměrně, aby byl čtenář zmaten) oslovena špatným jménem?
Každopádně stojí za přečtení :)

26.03.2020 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Souhlasím s komentářem pode mnou. Toto mne moc nebavilo.

22.03.2020 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha se četla moc dobře. Zhruba za polovinou mne napadlo, jak to mohlo celé být a později se mé tušení potvrdilo :) Na prvotinu výborné, určitě si přečtu i další knihy autorky!

23.02.2020 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Kniha mne bavila. Vegetativní stav a neurologie mne zajímají.. Celou dobu jsem přemýšlela, kdo byl pachatelem. Na konci jsem byla překvapená. Mám i druhou knihu autorky, tak se těším :)

02.01.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Za mě nejlepší kniha autorky.

28.12.2019 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Takhle kniha mne bavila od první strany, příběh pořádně graduje, nutí vás číst stránku za stránkou.. Nevíte čemu věřit.. Perfektní napínavé čtení! Po dlouhé době opravdu vynikající kniha,určitě si přečtu i další knihy autora..

04.11.2019 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se mi moc líbila, stejně jako Kridak.. Těším se na další knihy autorky!

28.10.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha se mi velmi líbila. Líbilo se mi jak vyprávění Minky, tak i Sage. Také byly skvělé části s vymyšleným příběhem, který napsala Minka o Anie a upírech. Určitě doporučuji :)

02.05.2018 5 z 5