romanka26 romanka26 komentáře u knih

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Napínavá kniha, četla se velmi dobře a rychle, i když měla 600 stran..

11.02.2024 5 z 5

Kořist Kořist Dan Malakin

Na prvotinu velmi povedená a napínavá kniha.

20.01.2024 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Hezká vánoční kniha.

26.12.2023 4 z 5

Sleduješ mě? Sleduješ mě? Vincent Ralph

Kniha se mi líbila, byla napínavá. Nechápu nízké hodnocení. Krátké kapitoly mi vyhovovaly.

01.12.2023 5 z 5

Vražda za trest Vražda za trest Catherine Shepherd

Opět vynikající detektivka, přečteno během dne jedním dechem.. Tato autorka patří společně s Carterem a Bryndzou mezi mé nejoblíbenější.. Těším se moc na další díl!

01.10.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Na autorku nic moc, tak od půlky už jsem hodně přeskakovala stránky..

23.07.2023 2 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Carter je prostě záruka skvělého čtení. Perfektní jako vždy!

08.06.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, přečteno jedním dechem. Bohužel na mě ale na internetu ještě před začátkem četby vyskočila kauza ohledně knihy, takze jsem tušila jak to celé bude, ale i tak perfektní čtení!!

06.05.2023 5 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Kniha mě nijak nenadchla.. Autorka se až moc křečovitě snažila byt vtipná, ale mně moc tento způsob humoru nesedl.. Asi jsem na to už stará, mladším ročníkům se kniha možná líbit bude :))

06.02.2023 2 z 5

Vražda na hřišti Vražda na hřišti Catherine Shepherd

Vynikající jako vždy!! Možná dokonce nejlepší díl série.. Pachatelem jsem byla překvapená..

26.09.2022 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Kniha byla skvělá, napínavá od začátku do konce.. Po přečtení si člověk raději bude dávat pozor, co zveřejní na internetu :)) Jen teda ta hlavní hrdinka mi byla děsně nesympatická.

01.08.2022 5 z 5

Fotografka Fotografka Mary Dixie Carter

Nuda, odloženo.

11.07.2022 1 z 5

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Kniha se mi stejně jako předchozí díly velice líbila. Soudní lékařku Julii jsem si oblíbila. Styl autorky mi připomíná knihy mých dalších velice oblíbených autorů, jako A. Marsons, R. Bryndza apod. Velmi se těším na další knihu!

11.07.2022 5 z 5

Dívka na neděli Dívka na neděli Pip Drysdale

Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit nízkým hodnocením. Kniha mě bavila, cetla se dobře, zhruba od poloviny byla velmi napínavá. Líbila se mi mnohem více, než jiné lépe hodnocené tituly :))

10.04.2022 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Perfektní kniha, každa stránka napínavá.. Líbila se mi více než skvělá Dívka na kolejích. Autorku zařadim mezi své oblíbené a moc se těším na další knihu!

15.03.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Kniha se moc dobře četla, bavila mě.. A ten konec!!

19.01.2022 5 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Skvělá kniha, moc mě bavila, byla napínavá a nedalo se přestat číst. Velmi mě zajímalo, jak to s Aidenem bylo a konec byl překvapivý.. Určitě knihu doporučuji, po delší době úžasné čtení!

28.07.2021 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Nuda.. Lituji těch 380 Kč, co jsem za knihu dala..

08.07.2021 1 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Kniha mne vůbec nevtahla do děje, nedocetla jsem. Kniha Den kdy se to stalo se mi líbila daleko více.

20.06.2021 2 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Nic moc, chybělo mi tam napětí a celkově mi to přišlo jako román pro ženy než thriller..

06.06.2021 2 z 5