Rodaw Rodaw komentáře u knih

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Velice silný příběh, ovšem na mě až moc drsný a krutý ke zvířatům (i když vím, že tak to prostě bylo). Mám před tímto příběhem velký respekt, ale nevím, zda se do čtení pustím ještě někdy podruhé... Samotný konec mě hodně zasáhl ...

30.07.2016 4 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Napínavé a překvapivé! Super thrillerová oddechovka :))

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Jennifer Hillier prostě umí psát vynikající thrillery!!! Úžasné, napínavé a překvapivé čtení. Líbilo se mi, že jsme my čtenáři od začátku věděli, kdo je vrah a kdo to dělá a i tak to má neuvěřitelný spád a náboj:)) neustále se něco děje! Super!!!

Lež Lež C. L. Taylor

Za mě bohužel zklamání :-( Opravdu hodně jsem se na knížku těšila, ale.. nevím.. takové nemastné neslané.. nepohltilo mě to a místy jsem se trošku nudila.. (a moc se mi nelíbil konec)

30.07.2016 2 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Stejně jako Poselství růží dokonalá záležitost... hodně mě zasáhl příběh Roberta...
Pro všechny milovníky rodinných ság povinnost! :)

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Nádherná a dokonalá kniha... čtenáři se dostane hluboko do ♥ :-)

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Co k tomu dodat.. Snad jen to, že tu naprosto souhlasím se všemi pochvalnými komentáři! Jedná se opravdu o špičkovou duchařinu- tato kniha patří k naprosté špičce! Spolu s Domem ozvěn od Barbary Erskinové nejlepší dvě duchařiny... Všem vřele doporučuji, pokud máte rádi napětí, tak toto by Vám vážně nemělo ujít!! :-))

22.05.2016 5 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Mně se tato knížka moc líbila :-) Dobrodružné, historické a romantické čtení. Pro mě velice příjemná oddechovka a MOC se těším na další díl!:)

15.05.2016 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Ach jooo :( Čekala jsem, že Farma bude jasných 5 hvězdiček!! Řadím se mezi fanoušky Dítě číslo 44 a Farma je prostě něco naprosto jiného. Pro mě to nebyl mrazivý thriller, ale v podstatě komorní rodinné drama. Fajn, zajímavé a hlavně zvláštní, ale.. nic převratného :((
U mě stále na první příčce Dítě číslo 44 (stejně to má i moje babička).
Farma nebyla špatná, ale nijak mě neuchvátila..

10.05.2016 3 z 5

Kniha posledního soudu Kniha posledního soudu Connie Willis

Miluju cestování časem!!!
Každopádně musím uznat, že s touto knížkou jsem měla napřed trošku problém. Vlastně ani nevím proč. Přišlo mi, že mi styl autorky nevyhovuje- moc popisný a zdlouhavý.. Knížku jsem však četla v období přijímaček,tak je možné, že i to na čtení mělo vliv :))
Každopádně posledních cca 150 stran naprosto strhující- fakt morová rána, která zasáhne asi každého čtenáře. Pokud máte rádi středověk a cestování časem, tohle je kniha, která by se Vám mohla líbit. Já osobně jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla :)

10.05.2016 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Myslím, že po dočtení této knihy si každý začne ještě trošku více vážit života..
V podstatě tento příběh nelze dost dobře popsat a vystihnout. Neskutečně mrazivý a děsivě reálný.
Prosím, ať se toto nikdy nestane...
Knihu doporučuji, ale počítejte, že Vám možná změní pohled na svět. Mistrovské dílo. A doufejme, že ne naše budoucnost..

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Úžasná kniha, která mě bavila od začátku až do konce.. Prožívala jsem osudy všech hrdinek, nejvíc asi ten Sondřin.. Jsou tu i hodně emotivní scény a celé je to prostě a jednoduše ze života. Mám ráda knihy, které se odehrávají v průběhu mnoha let a tady k tomu všemu bylo i lékařské prostředí, takže pro mě opravdu značka ideál :-)
Doporučuji jak jen to jde!! :-)

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Skvělý thriller, díky kterému jsem objevila další svou oblíbenou autorku!! :)
Téma stalkingu a pronásledování mě baví a tyhle všechny knihy mají společnou jednu věc: jsou až mrazivě reálné a člověka to vždycky tak nějak "trkne", že pokud potkáte psychopata, je problém...
Za mě určitě super záležitost a moc se těším, až si přečtu i další knížky od autorky!! Už tady na mě kouká Wonderland :))

10.05.2016 4 z 5

Zmrtvýchvstání Zmrtvýchvstání Michael Punke

Mě osobně tato kniha hodně zklamala.. a to jsem od ní měla velká očekávání.
Nesedl mi ten styl- na mě příliš těžký a nemohla jsem se pořádně začíst.
Čekala jsem dobrodružnou akční jízdu, ale celá kniha byla taková pomalá, místy jsem se nudila...A taky mi vadilo pár scén se zvířaty...

10.05.2016 2 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Na tuto knihu jsem se moc těšila, protože jsem velký fanoušek survival filmů a vyvražďovaček. Přišlo fakt opravdu obrovské zklamání :-( Celá kniha v podstatě o ničem, nebála jsem se, často jsem se nudila.. Ze začátku byla atmosféra temná a vše vypadalo slibně, ale pak to šlo do růží.. škoda, toto mělo velký potenciál.
A ještě jednu věc musím dodat: nechápu PROČ se autor vyžíval v mučení a násilí na zvířatech.. proč??? Ještě víc tím všechno zhoršil..
škoda.. jeho další knihy už číst na 99,5% nebudu..

10.05.2016 1 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Bohužel mě tato kniha moc nebavila a dočetla jsem ji spíš z toho pocitu že musím, než že chci.. škoda :( Možná kdybych byla mladší, líbila by se mi více...

10.05.2016 2 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

MILUJU WULFA DORNA!!!
Jeden z nejlepších autorů thrillerů..
Jeho knihy jsou podle mě tím nejlepším, co může fanda temných příběhů číst!!:)

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Fajn román pro ženy :-))

10.05.2016 3 z 5

Pohádky zpod Vidoule Pohádky zpod Vidoule Petr Březina

Nádherná knížka :-) Měla jsem ji přečtenou rychle (za hodinku a něco) a díky ní jsem hned dostala dobrou náladu. Miluju takové optimistické knihy :-) Kromě krásných pohádek mě nadchly i obrázky- opravdu klobouk dolů, překrásné :-) Tuto knihu jednou moc ráda budu číst svým dětem :-)

26.01.2016 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Pád noci se mi strašně moc líbil :-) Většinou nečtu fantasy/scifi- tyto žánry jdou mimo mě. V této knížce sice jsou nadpřirozené schopnosti, ale jsou skloubené s krimi a možná i proto se mi knížka tolik líbila :-) Velice příjemná oddechovka. Taky se mi na knížce moc líbila originalita, protože něco podobného jsem ještě nečetla. No a konec - ten rozhodně překvapil! :-) Pokud hledáte oddechovku u které budete odpočívat, ale zároveň i chtít vědět, jak to bude dál, určitě Pád noci zkuste :-))

26.01.2016 5 z 5