Wonderland: Země divů

Země divů (Wonderland) je zábavní park v jednom malém americkém městě ve státě Washington. Park, v němž nechybí dům hrůzy či muzeum klaunů, funguje jako lákadlo pro turisty a současně zdroj obživy pro celé město. Přinejmenším do chvíle, kdy je v jeho areálu objeveno rozkládající se lidské tělo. Onoho dne, kdy je mrtvola nalezena, nastupuje coby zástupkyně šéfa místní policie Vanessa Castrová. A jako kdyby toho stále ještě nebylo málo, mizí rovněž mladý chlapec, který v zábavním parku pracoval. Vanessa, která začíná oba případy vyšetřovat, zjišťuje, že během posledních deseti let bylo podobných zmizení již více. Řádí zde snad kdosi, kdo unáší a vraždí mladé chlapce? A jak to všechno souvisí se zdejším zábavním parkem? Vanessa se přestěhovala do malého města, aby unikla své vlastní minulosti. Nepostavila ale místo toho sebe i svou rodinu rovnou do středu tajemné hry zákeřného vraha? Jenže tato hra teprve začíná a její konec nedokáže nikdo ani odhadnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274481/wonderland-zeme-divu-INq-274481.jpg 4.1209
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Baronet

Wonderland, 2015

Kniha Wonderland: Země divů

ThomasRuhe
28.10.2020

Napsané je to slušně a přečíst se to dalo, ale kniha se řadí mezi početnou skupinu thrillerů podobné úrovně. Originální je místo vyšetřování, tedy zábavní park, ale to jsou spíše jen kulisy příběhu. Pachatel mezi mnou tipovanými kandidáty nebyl. Hodnotím 3/5.

janina66
22.09.2020

Tak to byl nářez, hlavně závěr. Výborná a napínavá detektivka . Zvláštní a hrůzostrašné prostředí. Zajímavá zápletka, čtivost a hodně psychopatů. To vše v jedné knize.

jarka2222
17.08.2020

Zajímavý thriller z neotřelého prostředí. Konec byl krkolomnější a trochu přitažený za vlasy, .......ale proč ne. Skvěle se to četlo, nechybělo napětí, za mne naprostá spokojenost:-) Jdu hledat další knížky od této autorky.

ViktorieMars
22.07.2020

No, kniha nebyla špatná, četla se docela dobře, akorát mi přišla trochu tuctová... podobných knih je mraky. Zkrátka ve mě nevyvolala žádné silné pocity, ale strátou času nebyla.

smithynka
17.02.2020

Skvěle napsaná kniha, která se četla sama. Příběh byl zajímavý a musím říct, že tolik psychopatů na jednom místě, to se hned tak nenajde.
Od této autorky jsem četla všechny knihy a jsem spokojená. Knihy jsou napínavé, čtivé a určitě doporučuji :)

orinka3
27.06.2019

Perfektní. Napínavé, dobře zamotané. Pachatele jsem vytipovala správně, i když to pak bylo stejně trochu jinak.

Dopi70
21.05.2019

Skvěle napsaný thriller. Doporučuji, stejně jako Řezníka od této autorky.

kofola33
13.05.2019

Kniha se dobre cetla, melo to spad, napeti, hodne dlouho jsem nevedela, kdo je vrah, velmi dobra detektivka.