Wonderland: Země divů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Země divů (Wonderland) je zábavní park v jednom malém americkém městě ve státě Washington. Park, v němž nechybí dům hrůzy či muzeum klaunů, funguje jako lákadlo pro turisty a současně zdroj obživy pro celé město. Přinejmenším do chvíle, kdy je v jeho areálu objeveno rozkládající se lidské tělo. Onoho dne, kdy je mrtvola nalezena, nastupuje coby zástupkyně šéfa místní policie Vanessa Castrová. A jako kdyby toho stále ještě nebylo málo, mizí rovněž mladý chlapec, který v zábavním parku pracoval. Vanessa, která začíná oba případy vyšetřovat, zjišťuje, že během posledních deseti let bylo podobných zmizení již více. Řádí zde snad kdosi, kdo unáší a vraždí mladé chlapce? A jak to všechno souvisí se zdejším zábavním parkem? Vanessa se přestěhovala do malého města, aby unikla své vlastní minulosti. Nepostavila ale místo toho sebe i svou rodinu rovnou do středu tajemné hry zákeřného vraha? Jenže tato hra teprve začíná a její konec nedokáže nikdo ani odhadnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274481/wonderland-zeme-divu-INq-274481.jpg 4.1187
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Baronet
Orig. název:

Wonderland (2015)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (65)

Kniha Wonderland: Země divů

Přidat komentář
orinka3
27. června

Perfektní. Napínavé, dobře zamotané. Pachatele jsem vytipovala správně, i když to pak bylo stejně trochu jinak.

Dopi70
21. května

Skvěle napsaný thriller. Doporučuji, stejně jako Řezníka od této autorky.

kofola33
13. května

Kniha se dobre cetla, melo to spad, napeti, hodne dlouho jsem nevedela, kdo je vrah, velmi dobra detektivka.

Ivulka432
02. května

Jako všechny knihy od této autorky: člověk musí číst a číst. Stejně jako předchozí knihy mě detektivka bavila, byla svižná a já opět nevěděla a netušila, kdo je vrah. Za mě plný počet hvězd :-)

ThePeace135
10. března

Miluju tuhle knihu, miluji Jennifer Hillier. Po knize jsem sáhla poté, co jsem náhodou zde na databázi narazila na recenzi. Obálka i anotace mě upoutaly, tak jsem to zkusila a nelitovala jsem ani na chviličku. Je až s podivem, kolik zla se může soustředit v jednom velkém zábavním parku, v jednom malém americkém městečku. Ale příběh super, děj parádně gradoval, nikde nebyla hluchá místa, postavy nebyly černobílé, takže jste chvílemi opravdu nevěděli, komu se dá věřit a komu ne... Konec možná tolik překvapivý nebyl neboť jsem to tušila už delší dobu, ale stejně mi ta postava byla svým způsobem sympatická :)
A jako bonus navíc, ten klaun na obálce mě konečně přiměl sáhnout po dočtení po Kingovu "TO".

Dela111
19.11.2018

Na první pohled klidné městečko, které živí jeho velkolepý zábavní park. Na druhý pohled tu ovšem dochází k mnoha zločinům a vyšetřování není jednoduché, protože významní představitelé města si vzájemně kryjí záda.
Autorka zasadila příběh do velmi lákavé kulisy. Nešetřila zvrácenými postavami a milostnými zápletkami. Konec je správně překvapivý.
Hodnotím jako velmi dobrou detektivku s thrillerovými prvky. Příjemný literární styl, kniha se lehce četla, bavila mě.

MirkaProk
18.10.2018

Celkem dobrá kniha. Přečteno za dva dny. Jen zarážející kolik psychopatů se objevilo na jednom místě, ale asi je přitahoval park hrůzy.-), kde bych tedy rozhodně nechtěla pracovat

mulder
01.10.2018

Moje první "setkání" s autorkou, knížka na dovolené splnila účel. Rád zkusím další.


Štítky

klauni lunaparky, zábavní parky

Autor a jeho další knihy

Jennifer Hillier
kanadská, 1974

Podobné knihy

Kniha Wonderland: Země divů je:

v Právě čtených4x
v Přečtených227x
v Čtenářské výzvě16x
v Doporučených18x
v Knihotéce113x
v Chystám se číst175x
v Chci si koupit53x
v dalších seznamech3x