rekon rekon komentáře u knih

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Opět velmi povedená kniha. Líbí se mi styl psaní autorky, snažím se je číst popořadě, protože se tam prolíná dějová linka s Patrikem a Erikou i její sestrou Annou. Pro mě je to takové odlehčené čtení.

21.07.2017 5 z 5

Oběť Molochovi Oběť Molochovi Åsa Larsson

Moc pěkná kniha, od autorky zatím to nejlepší. Doufám, že o Rebece ještě uslyšíme.

13.07.2017 5 z 5

Temná stezka Temná stezka Åsa Larsson

Tak nějak jsem se nemohla začíst. Neustálé prolínání minulosti a současnosti, konec dost odbytý se spoustou otazníků.

03.07.2017 2 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Håkan Nesser

Už jsem od něj četla lepší... Na to, že má kniha pouhých 250 stran, děj je takový rozvláčný, chvílemi hluchá místa, závěr to trochu napravil.

20.06.2017 3 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Kniha má spád, moc hezký detektivní příběh. Další z autorek, které přibudou na můj seznam oblíbených.

09.06.2017 5 z 5

Ohnivý tanec Ohnivý tanec Helene Tursten

Kniha se dobře četla, pro mne takový lehčí oddych.... Určitě si přečtu i něco dalšího od této autorky.

12.05.2017 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Prostě skvělá kniha-k tomu není co dodat. Četla jsem to jedním dechem. Po Theorinovi a Nesbovi další úžasná autorka severských detektivek.

03.05.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha! Zajímavý příběh, četla jsem to jedním dechem.

18.04.2017 5 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Za mě výborná detektivka. Takový styl mi sedí, mělo to spád, závěr byl pro mě nečekaný, ale hrdinku chápu, uzavřel se tím celý kruh.

12.04.2017 5 z 5

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Moje druhá kniha od tohoto autora, Hlavolam byl mnohem lepší. Kdyby měla kniha o 200 stran míň, nic by se nestalo. Začátek moc zdlouhavý, konec se mi zdál useklý,mohl být víc rozvinutý.Určitě si ale přečtu i další knihy.

29.03.2017 3 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Pro mě docela zajímavá kniha. Mohla mít klidně o pár stran navíc, odhalení vraha bylo nečekané a dost "rychlé". Nevím, jak nakonec dopadla Emma s Johanem,to zůstalo nedořešeno.

06.03.2017 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Opět skvělá kniha, Nesbo nikdy nezklame.... Je to již má čtvrtá kniha o HH a už se těším na další. Harry je svůj a prostě mě dostal.

22.02.2017 5 z 5

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

První kniha od této autorky, moc mě nezaujala. První půlka slabá a konec už to nezachránil. Nepochopila jsem pasáže o Žlutonožce, podle mne tam byla zbytečná. Určitě ale zkusím přečíst i něco jiného.

06.02.2017 2 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Opět skvělý Nesbo, četla jsem po sérii knih s HH, místo R. Browna se mi stále v myšlenkách objevoval Harry. Ubírám hvězdu za poněkud "pomalejší začátek", ale pak to začalo mít ty správné otáčky a konec byl úžasný!!

17.01.2017 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nějak jsem se nemohla začíst... Knihu jsem četla asi 14 dní, stále jsem se musela vracet zpět, abych si připoměla děj a hodně se mi pletla jména. Od Nesba je to čtvrtá kniha, pro mne zatím neslabší.

02.01.2017 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Opět velmi dobrá kniha, trochu mě zarazil počet stránek, ale začátek a konec jsem četla jedním dechem. Nicméně Sněhulák byl lepší, proto dávám jen čtyři hvězdy +.

08.12.2016 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Kniha se moc dobře čte, je napínavá až do konce. První od této autorky a určitě ne poslední!

21.11.2016 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nesbo opět nezklamal. Strhující děj, pěkná zápletka.

09.11.2016 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba... a určitě nezůstane jen u ní. Skvěle napsaná, má spád a četla jsem ji jedním dechem. Už se těším na další.

09.11.2016 5 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Pro mě velmi dobrá a napínavá kniha až do konce.

09.11.2016 3 z 5