Ohnivý tanec

Inspektorka Irena Hussová a její tým řeší podruhé v rozmezí patnácti let případ požáru spojeného s vraždou. Tehdy ho museli nakonec pro nedostatek důkazů odložit, nyní Irenu přivádí do prostředí baletních sálů a taneční akrobacie. Dříve podezřelá mladičká baletka Sofie se po patnácti letech sama stala obětí. A Ireně je jasné, že podobnost tragických osudů – dnes Sofie a před patnácti lety jejího nevlastního otce – nemůže být náhodná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31535/irena-hussova-ohnivy-tanec-XX6-31535.jpg 3.837

Irena Hussová (6.)

Eldsdansen (2005)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Motto

March

Dobrá kniha, pachatele jsem uhadla a poměrně brzy.
Autorka my daleko lepší knihy.

pepa4081
27.12.2017

Má první kniha od této autorky. Spojuje se zde vyšetřování 15 let nedořešeného případu s novým zločinem. Asi od poloviny knihy jsem tušil, kdo je pachatel, takže jsem nebyl ani tak napjatý kdo, jako spíš zvědavý jak. Konec pak byl velmi překvapivý. Rozsah knihy 180 stran je tak akorát, že jsem neměl čas se nudit. Velmi povedená detektivka z kategorie „odpočinkových". Hned jsem začal číst další.
Velmi uspokojivé.

rekon
12.05.2017

Kniha se dobře četla, pro mne takový lehčí oddych.... Určitě si přečtu i něco dalšího od této autorky.

barynka15
05.08.2014

Úžasná kniha! Mám ráda detektivky a v tomto případě jsem až do konce hltala :)

Marie F.
19.02.2014

Vyřešila jsem ji a to mě štve:-)

Daniela19
19.08.2013

Lehce odpočinkové čtení. Nic zvlášť náročného :)

Janamarie
05.02.2012

Ohnivý tanec není pouhá detektivka, je zároveň románem společenským. Tragické události a pocity viny provázejí člověka po celý život. Mnoho nešťastných okolností, nešťastní lidé a nemocné rodiny… Ohnivý tanec je velmi zdařilá knížka.