rekon rekon komentáře u knih

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Čtvrtý díl v pořadí a laťka je stále nastavená hodně vysoko. Celé oddělení šlape jak hodinky s humorem sobě vlastním. Super!

22.11.2022 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opět úžasné-tady není co dodat! Baví mě to od začátku do konce.

22.11.2022 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Druhá kniha v pořadí a nechápu, že mi J. A. Olsen tak dlouho unikal. Výborně napsané, je tam napětí, humor (na Asada si jen tak někdo nepřijde), co víc si přát. Linie příběhu dává hlavu a patu (můj problém byl zorientovat se ve jménech členů party). Kimmie si vytrpěla své, její jednání na jednu stranu chápu, ale to není omluva pro to, co dělala. Jdu na další díl....

20.10.2022 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kniha mě příjemně překvapila, myslím, že jsem našla dalšího velmi dobrého autora detektivek. Děj má spád a C. Morck spolu s Asadem tvoří super dvojku.

06.10.2022 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Mám pár svých "top" vybraných autorů detektivek a Chris Carter patří mezi ně. Jeho knihy čtu jedním dechem a dvojice detektivů R + C je prostě úžasná a skvěle se doplňují. Jen tak dál - čekám další zvrácenosti.

17.08.2022 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Opět skvělá detektivka se vším všudy-napětí, humor, zvraty a zdárné vyřešení případu.

17.08.2022 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Povedená kniha, až na ten konec, to už se mi zdálo překombinované a málo uvěřitelné.

19.07.2022 4 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Velmi povedená kniha, ideální na letní večery. Je to úplně jiný styl, kdo čeká spousty krve, má smůlu (nápis na obálce mysteriózní thriller je jak z jiného světa). Příběh je zasazen do pěkného prostředí a vyprávění pohledem malého chlapce mě nevadilo, ba právě naopak.

12.07.2022 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Nevím, jak to Nesbo dělá, ale jiné knihy čtu třeba měsíc, (a stejně nevím, co jsem četla) u něj se mi to nikdy nestalo. Harry je můj miláček, bohužel život mu do cesty stále hází klacky. (spíše obrovské klády) A on se vždycky zvedne a snaží se jít dál. Ne jinak to bylo u této knihy, doteď se z toho nemůžu vzpamatovat. Detektiv ze mě asi nikdy nebude, vraha bych nečekala ani omylem. Těším se další bonbonek....

30.06.2022 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Kniha to není špatná, ale kdo nečetl přechozí díly, trochu se v tom ztrácí (myslím dějovou linii Charlie a Bena). Což byl i můj případ.

04.03.2022 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

(SPOILER) Knihu jsem dočetla spíš ze zvědavosti. Sedmileté dítě, které nemluví, navíc je z něj malý psychopat a rodiče to neřeší tak, jak by měli-nechápu.... Zvlášť v dnešní době, malá určitě chodila k lékaři a stále se nic nedělo. Přišla mi jako schizofrenik se dvěma tvářemi, ale cizí děti se vychovávají nejlíp... Otec by sám potřeboval vyšetřit. Závěr už nic nespravil, spíš naopak.

09.02.2022 2 z 5

Živel Živel Jess Kidd

Tento styl psaní mi neseděl, vůbec jsem se nemohla začíst, za mě mišmaš všeho. Přečetla jsem pár stran a knihu jsem vrátila.

17.12.2021 odpad!

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Knihy od Camily mám moc ráda, vím, co od ní očekávat. Příběh to byl velmi poutavý, jen ta linie do historie tam být nemusela. A přeskakování mezi příběhem Stelly a současností mohlo být lépe odděleno. Méně je někdy více...

18.10.2021 4 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Nejméně povedená kniha, nemohla jsem se začíst, ani téma se mi nelíbilo. Asi jsem si u něj navykla na vyšší level. Snad příště ...

23.08.2021 2 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Za mě nejméně povedená kniha, asi je to i tím, že už čtu od Deavera dvanáctou knihu v pořadí.... Nicméně dvojici Rhyme - Sachsová se nic nevyrovná!

23.08.2021 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět strhující děj, nemám co dodat... .Hunter je prostě skvělý.

11.06.2021 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Zase moc dobrá detektivka, i když jednu hvězdu ubírám za trochu překombinovaný děj.
Mám ráda Rhymovo uvažování a jeho styl humoru.

13.04.2021 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Nemám co dodat, člověk si myslí, že už je po všem, ale chyba lávky-to by nebyl Jeffery, aby tam nějakou tu zápletku ještě nepřidal. Zkrátka dokonalá iluze!

13.04.2021 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Opět skvělá kniha, skvělý L. Rhym spolu se Sachsovou a skvělý J. Deaver!!

13.04.2021 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Opět strhující detektivka plná zvratů - když už si myslíte, že je konec, autor Vás vyvede z omylu a přidá ještě něco navrch. *** Na tom hmyzu něco bude. ***

10.12.2020 5 z 5