petusska01 petusska01 komentáře u knih

Remy Remy Katy Evans

Cela seria aj s dalsimi pribehmi je prijemna :) kludne odporucam. Prve diely boli zaujimavejsie ale nic sa nedeje, cita sa lahko a vtiahne do deja.

04.05.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Po Jamiem a Viciousovi prisiel Dean a nesklamal :) Nevedela som sa od toho odtrhnut. Bolo tam celkom dost tych zvratov, takze napatia bolo vrchovate. Najviac na nervy mi veru liezli rodicia Rosie. Bolo tam vela tazkych tem na spracovanie - alkoholizmus, nevery, nechcene deti, adopcie, fyzicke ochorenia, Trentova Luna okrajovo. Dalsi pribeh o Trenovi bude tak isto nabity problemami uz to vidim. Tesim sa :)

04.05.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tesila som sa, ale bola som po pravde vcelku sklamana. Nie je to zle ale aj od autorky som uz citala lepsie :)

04.05.2020 3 z 5

On On Elle Kennedy

Moja prva kniha s touto tematikou. Nebola som si celkom ista ako to bude ponate a ako to budem vnimat ale velmi dobre!! Na zaklade tohto pribehu som siahla aj po dalsich podobnych pribehoch, ale tato je absolutna zatial neprekonana topka.

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Skvela autorka, skvele pribehy. Aj tento!

Nouzový kontakt Nouzový kontakt Mary H. K. Choi

Velmi ma zaujala uz anotacia a kniha ma nesklamala! Odporucam. Zaujalo, vtiahlo do deja, postavy sympaticke, hlbsie popisane.

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Okej, moze byt. Takuto anjelsku tematiku necitam az tak casto, takze pre mna take neokukane a zaujimave. Vsetko co treba tam bolo. Ale nejako velmi sa mi to v pamati neudrzalo.

03.05.2020 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

A opat hokejista. Od Elle kennedy sa mi ti hokejisti pacili viac, ale celkovo toto tiez neurazi. Na precitanie viackrat mozno nie, ale raz kludne :)

03.05.2020 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Musim povedat ze tieto pribehy mi celkom sedia, su mierne nekomplikovane ale dokazu zaujat. Celkovo L.J.Shen sa mi pozdava a knihy mozem odporucat vsetky!

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

ANO! Urcite precitat. Vsetky pribehy z hokejovej serie :)

Plán Plán Elle Kennedy

Cela seria Off-Campus patri medzi moje oblubene! Kludne odporucam vsetkym - samozrejme niektore postavy a pribehy su lepsie ako druhe, ale cele je to fajnovo prepojene, dava to zmysel, neurazi a oddychnete si aj zasmejete :) a ti sexi hokejisti su velke plus no :-D

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Amo Jones je taka kapitola sama o sebe. Elitny klub kralov ako celkovo seria naozaj dokaze zaujat. Aj ste zvedave co sa tam vsetko este deje, co sa stane a podobne. Avsak netreba sa nad tym velmi zamyslat lebo ozaj je to na hlavu. Vsetko. A erotiku v pribehoch povzniesli na novu neokukanu uroven by som povedala :-D

Risk Risk Elle Kennedy

Tieto hokejove pribehy, zname postavy a Elle Kennedy - to ma nikdy nesklame. Odporucam. Aj vsetky stale dokola :)

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Kasie mam velmi rada, jej pribehy si rada opat precitam. Tento pribeh myslim ze nedosahuje latku niektorych jej predchadzajucich, ale nikoho neurazi, je to fajn oddych aj trosku vtipne aj trosku zaujimave, do postav sa tiez da vzit :)

Easy? Easy? Tammara Webber

Citala som niekolkokrat a este urcite aj budem. Neda sa povedat ze neexistuju aj lepsie knihy, urcite ano, ale tato lahko vtiahne do deja, viem sa vcitit do postav a ma vsetko co by mala kniha obsahovat - vzrusenie, flirt, sex,napatie, vtip a sarkazmus! Moze byt :)

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Trilogia myslim ze pre mladsie rocniky, ale kludne oslovi kazdeho, ak sa trosku prizmuria oci :) Mna velmi bavila este pred rokmi a uz som sa k nej zoparkrat aj vratila. Postavy sa mi pacia a pribeh je neokukany, takze moze byt :)

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Cela seria Stage Dive je skvela. Samozrejme niektore z pribehov lepsie ako druhe, ale celkovo myslim ze velmi komplexne pribehy, vtiahne vas to do deja a postavy si oblubite. Odporucam.

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

K tejto knihe som sa uz viackrat vratila, vlastne k celej serii. Odporucam, cita sa velmi lahko a vtiahne vas do deja! Velmi sympaticke vsetky postavy! Odporucam

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Sherrilyn Kenyon a cela seria tychto fantasy tvorov, oooo ano :) Moze byt. Objavila som jej knihy este daaavno a stale sa objavia chvile kedy mam chut presne na niektory z jej pribehov! Tento patri medzi tie TOP z jej knih!

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Cela seria patri medzi moje oblubene! Samozrejme su tam lepsie aj horsie stranky, ale musim povedat ze keby to nebolo take strasne dlhe tak to citam aj kazdy mesiac :) Rhysand patri medzi mojich oblubencov!! Stoji to za to, si to precitat! Odporucam :)