petusska01 petusska01 komentáře u knih

Máme iba dnešok Máme iba dnešok Corinne Michaels

Príjemný príbeh, aj s tými "zvratmi" a problémami. Hlavná hrdinka mi až tak veľmi nesedela, hlavne keď sa tvari ako samostatná žena, policajtka, starostlivá sestra a potom niekomu fnuka každú chvíľu aby jej neublížil. Uff. Ale ako taká rýchla oddychovka môže byť. Jedenkrát stačí.

20.10.2020 3 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Milý príbeh, taká zimná oddychovka plná príjemnej atmosféry. Pravdepodobne pre mladšie ročníky, lebo napriek tomu, že sa tam riešil celkom závažný čin, tak akoby to bolo také "jednoduché", samozrejme až na spytovanie svedomia. Príbeh medzi Sierrou a Calebom bol pekne vykreslený, ale veci okolo mi prišli nedoriešené.

15.10.2020 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Knihe som sa dlhšie vyhýbala, lebo mi bola jasné, že to nebude jednoduché čítanie, ale každá postava si ponesie nejakú traumu a pod. a na to treba mať náladu. Autorka nesklamala, príbeh bol naozaj pútavý, príjemný aj náročný, vtipný aj smutný, vyvolávajúci silné emócie. Skylar mi bola sympatická, Killian bol trochu rozporuplný ale tiež sympoš. Kniha od Samanthy ma myslím ešte nikdy nesklamala.

15.10.2020 4 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Príbeh sa mi páčil, aj keď niektoré príbehy zo série sa mi páčili viac. Tuto bol ten vzťah medzi hrdinkou a agentom FBI taký nemastný neslaný - akože chápem, dialógy medzi nimi boli vtipné, plné erotiky ale také to bolo nijaké. Celkovo príbeh okej.

13.10.2020 4 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Musím povedať, že som bola príjemne prekvapená, malo to všetko čo to malo mať - vtip a suchý humor, erotika, romantika, zápletky, dráma a riešenie! Julie Garwood som doteraz nepoznala, ale už som prečítala od nej niekoľko málo kníh a siahnem po tejto autorke znova. Agenti FBI sa mi páčia ! :-D

12.10.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Tento príbeh ma za srdce veľmi nechytil. Melina mi nebola veľmi sympatická, taká naivná, bojazlivá, a potom zrazu sa mení na dračicu - prišlo mi to zvláštne. Celkovo mi však štýl príbehov od tohto autora nie vždy sedí ale vždy si to napriek tomu prečítam, lebo čakám, že to bude lepšie a anotácie znejú zaujímavo. Nie je to úplne zlé ale ani dobré. Také jednoduché a postavy sú často osobnostne rozporuplné.

12.10.2020 2 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Nebol to úplne najlepší príbeh čo som kedy čítala, ale dosť som sa nasmiala a niektoré zápletky boli celkom nepredvídateľné, takže hodnotím vysoko. Taktiež mám rada samostatné hrdinky, takže s týmto som bola spokojná. Ben bol sympaták a netradiční "tátové" tak isto :) taká príjemná, ľahko a rýchlo čtivá oddychovka!

12.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Príbeh bol pre mňa taký nemastný neslaný. Akože všetko bolo tak ako má byť, hrdinovia, zápletky, dráma, nejaký ten zloduch aj nešťastie a osud ale nuda, niečo mi tam predsa len chýbalo a preto to nemôžem hodnotiť veľmi vysoko.

03.10.2020 3 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Musím povedať, že to bola riadna nálož. Chémiu, erotiku, dialógy medzi Banom a Jesse som si neskutočne užívala a Jesse patrí aj moj obdiv (to všetkým samostatným a dovtipným ženským postavám). Bane - opat zly chlapec, ktorý skrýva svoju úžasnú stránku - to ja môžem :) Celkovo odporúčam celú sériu, v každom z týchto príbehov je niečo čo ma zasiahlo a ostalo zapamatané, napriek tomu že je to "len" nejaká erotická literatúra pre ženy.

29.09.2020 5 z 5

Skin Skin B.B. Easton

Prvý diel som nečítala, ale určite si ho budem musieť prečítať, rovnako ako aj pokračovanie tohto príbehu. Veľmi ma to vtiahlo do deja, aj keď sa mi to zdalo miestami mega extrémne, niečo na štýl Amo Jones. Nebolo to ľahké a oddychové čítanie, skôr miestami mierne bolestivé a bez toho konečného vyriešenie problémov, či poskytnutia pomoci. Nebude to moje obľúbené čítanie, ale nebola to ani strata času.

17.09.2020 4 z 5

Jeden rok bez tebe Jeden rok bez tebe Nina De Pass

Skvelé! Príbeh bol naozaj náročný, ale nedalo sa od neho odpútať! Niektoré veci mi síce prišli nedoriešené, hlavne čo sa týkalo Hektora, ale ten romantický príbeh odvíjajúci sa na pozadí všetkých problémov, budovanie priateľstva a odpustenia si, bol veľmi citlivý aj vtipný a celé to dokopy veľmi ladilo.

17.09.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu neviem ani opísať. Určite to nie je jednoduchá oddychovka, ale číta sa veľmi ľahko, nedá sa od nej odpútať. Carrie a River sú spolu ozaj úžasní, chémia, dialógy...Stále som čakala ako sa to zvrtne a bolo to tak, ku koncu som sa až zľakla! Ten čas tam postupoval veľmi rýchlo a akoby sa nič nedialo a potom ku koncu sa to všetko rýchlo zvrtlo, ale to mi vadí asi len preto, že by som si o nich ešte chvílu rada čítala :) Odporúčam!

16.09.2020 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Ako aj prvý diel, aj tento ma dostal. Nemôžem povedať ze by to bola úplne naj kniha co som čítala, ale spojili sa tam veci ktoré mam rada ako príjemná vtipná a samostatná hrdinka, muzny a ranený chlap a perfektná partia okolo nich. Zápletka bola predvidatelna ale nevadilo mi to. Teším sa na tretiu časť.

14.09.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Autorka ma v predchádzajúcich príbehoch veľmi nezaujala a tak som sa popravde až tak veľmi netešila na tento príbeh, ale musím priznať že ma dostal. Páčila sa mi chémia medzi Rigidom a Emmy a tiež sa mi zapáčili aj Aiden a Maddox, takže pokračujem v čítaní :) Okrem hlbších problémov (ktoré su v príbehoch zapracované) ide samozrejme o príbeh kde tá správna žena zmení celé fungovanie nedokonalého chlapa, ale je to milé, plné vtipu a erotiky, takže dobre, odporúčam!

14.09.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Na jednej strane krásna kniha, plná romantiky, erotiky, vtipu a ľahkosti, na strane druhej hlboká precitenost traumy a problémy zasahujúce do bežného života. Malo to ozaj všetko. Zo začiatku sa to tiahli a potom to malo veľmi rýchli spád ale dá sa to odpustiť. Odporúčam.

06.09.2020 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Príjemné prekvapenie. Postavy mi boli sympatické, najmä emmaline! Ozaj vtipné situácie, aj suchý humor, zápletky aj negatívne postavy-všetko fungovalo. Ku koncu mi mierne chýbalo vyriešenie traumy u Jacka a vyhľadanie pomoci ale inak mi nič nevadilo. Odporúčam.

06.09.2020 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Som z toho mierne rozpačitá, napriek tomu že príbeh bol milý a celkom zaujímavý. Asi som očakávala viac napätia a nenávisti, veľmi rýchlo to skončilo a ani zápletka na konci nebola nejaká dramatická. Stále však hodnotím pozitívne a odporúčam, jednoduchá oddychovka.

26.08.2020 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Som príjemne prekvapená. Príbeh ma pohltil svojou atmosférou a popisom prírody, taktiež som ocenila hlbší popis hlavných postáv a ich trápenia a tým aj lepšie pochopenie celého príbehu. Celkovo oceňujem prítomnosť humoru, irónie, erotiky a lásky vo všetkých podobach, zápornej, mnou ozaj nenavidenej a nepochopenej postavy otca a príjemný koniec :)

25.08.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Musím povedať že som čakala trochu viac. Ani len ten sex tam nebol taký zaujímavý ako by som podľa anotácie očakávala. Ale postavy príjemné, zápletka takpovediac predvídavá a netreba čakať nejaké hlboké myšlienky. Oddychovka fajn, neviem či sa k nej ešte niekedy vrátim.

25.08.2020 4 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Kasie ma ani tentoraz nesklamala! Príbeh nehodnotím ako jej TOPku ale môže byť a odporúčam. Postavy veľmi sympatické, príbeh vtipný a sladký tým príjemnejším spôsobom, aj keď trocha predvidatelný. Ako letná oddychovka super.

25.08.2020 5 z 5