petusska01 petusska01 komentáře u knih

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Príbeh bol zaujímavý a Lola ako postava taka neokukana, hlavne kvôli jej záľubám. Celkovo však musím povedať že som si ju veľmi neoblubila a liezla mi na nervy, ku koncu sa to zlepšilo. Sympatický mi boli jej otcovia a tiež Bellovci. Viac menej odporúčam, ale s Lolou je ťažké sa stotožniť.

11.08.2020 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Knihe som sa viac menej už dlhšie vyhýbala, nakoľko anotácia ma až tak nechytila. Ale, musím povedať že ma to nakoniec celkom chytilo. Cela bláznivá rodina a postavy mi boli veľmi sympatické, príbeh vtipný, erotika a romantika nechýbala, takže spokojnosť. Odporúčam na ľahké letné čítanie.

28.07.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knihu som čítala dlhšie ako by sa patrilo, najmä kvôli tomu že to nebol ľahký príbeh a riešilo sa tam viac rovín problémov vo vzťahu a vzťahoch v rodine. Knihu však určite odporúčam, má hĺbku a v konečnom dôsledku si každý príde na svoje aj milovník drámy aj milovník romantiky aj viac menej happyendov. Nečakajte však ľahký milostný príbeh, príbeh súčastnosti v knihe je ozaj náročný.

28.07.2020 3 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Musím sa priznať že napriek tomu, že sa mi príbeh páčil, kniha sa mi čítala pomaly, neviem vysvetliť prečo. Celkovo mi boli postavy sympatické, v príbehu boli vtipné momenty a hĺbka a problematika v ňom nastolená nebola prekrytá ani erotikou ani fádnou romantikou. Odporúčam.

28.07.2020

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Musím povedať, že som príjemne prekvapená. Okrem ľubostného príbehu sa tam riešia aj ťažšie témy, takže má to aj hĺbku. Postavy sú sympatické, príbeh vtipný. Odporúčam ako letnú oddychovku :)

21.07.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nie som si istá ako sa k tomu postaviť. Knihy o zlých chlapcoch ma bavia, Kai ako postava bol veľmi sympatický, rozhodný, rázny a v pravý čas prejavil nežnú stránku. Riley mi prišla nerozhodná, stále zmätená, potom zrazu impulzívna a ešte tie jej zvláštne omdletia a mimo-stavy....Celkovo dobrý príbeh, neurazí ale mohlo to byť poňaté aj trošku lepšie.

21.07.2020 3 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Ani tretí diel nesklamal. Veľmi rýchlo a ľahko sa kniha čítala, taká jednoduchá a predvídavá oddychovka,ale veď pre dobré konce to predsa čítame :) Myslím, že niekedy sa k celej sérii ešte vrátim, patrí medzi tie podarenejšie. Odporúčam.

21.07.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Príbeh je tiež už trochu obohraný, ale napriek tomu to bolo pútavo napísané a ľahko sa to čítalo. Postavy mi boli sympatické, dokonca jeden prekvapivý zvrat nastal, erotika bola, takže som spokojná :) Nie je to úplná topka, ale ani nikoho myslím neurazí. Autorku mám rada, tak si určite prečítam aj ďalšie knihy.

03.07.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Super pribeh a knihu odporucam najma kvoli autorke, ktoru mam velmi rada. Aj ked pribeh o kolegoch, ktori pracuju proti sebe a akoze sa nemozu mat radi a podobne je celkom obohrany a az tak vela novych a prekvapivych prvkov sa v tejto knihe nenachadza...napriek tomu vsak stoji za precitanie...

03.07.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kniha sa mi páčila a odporúčam. Čo na jednej strane oceňujem bol čas strávený pri popisovaní vývinu vzťahu medzi Gaby a Sašenkou (:D) a ich doťahovanie, plus teda jej "traja" bratia, to bolo super a vtipné. Na druhej strane, celá kniha bola o tom a zase mi chýbal nejaký ten koniec (veeeľmi krátky epilóg). ALE! je to ozaj vtipné a nebudete ľutovať :)

29.06.2020 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Príbeh som už niekoľko krát čítala, a rada si ho prečítam znova. Páči sa mi vývin Tate a ako sa dokáže postaviť sama za seba/ narozdiel od minulosti. Mám rada príbehy Láska vs Nenávisť :)

22.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Mne sa to páčilo, ostatne ako aj iný hrdinovia v tejto sérii :) Je to samozrejme taká oddychovka, až tak veľmi neprekvapí ale ani nesklame myslím. Hlavné postavy sú sympatickém hlavne Edie, Trent až tak veľmi nesplnil anotačný popis a moju predstavu (a predstavu vykreslenú v predchádzajúcich príbehoch) ale nevadí. Spomínali sa tam aj náročnejšie témy, ale len okrajovo (Luna, Theo). Budem sa tešiť na ďalší príbeh od autorky.

22.06.2020 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Musim povedat ze som prijemne prekvapena. Pribeh je urceny skor mladsim rocnikom, ale bavilo ma to a odporucam celu seriu. Postavy mi boli sympaticke, zapletiek bolo ozaj vela, vtip taktiez nechybal a na mladu lasku netreba zabudnut :) velmi mily pribeh!

16.06.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Dej sa mi pacil, dotahovanie medzi hlavnymi postavami bolo vtipne, nechybal sarkazmus a samozrejme zapletka a erotika, takze taka bezna oddychovka, ktora neurazi ale ani sa naveky nezapise do mysle :) kludne moze byt

10.06.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Kniha ma prijemne prekvapila, nedalo sa od nej odputat.

10.06.2020 4 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Myslim ze vsetko co bolo treba tam bolo, aj ked sa to dost natahovalo vsetko zbytocne :) Lepsi pribeh ako druha cast ale nebude patrit medzi moje oblubene. Jednoducha oddychovka.

28.05.2020 3 z 5

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Nebolo to zle, ale jedenkrat stacilo :) Bolo to aj trochu sexi, aj trosicku vtipne, zapletka bola takze vsetko splnene, len nejako trochu nuda.

28.05.2020 3 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Autorku mam rada a ani tento jej pribeh ma nesklamal. Zapletka bola zaujimava, postavy vtipne, sarkasticke a sexi co mam rada :-D Myslim ze moze byt a po case si kludne precitam znovu!

28.05.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Musím povedať, že príjemné prekvapenie :) predchadzajuce dva diely zo serie sa mi tiez pacili, ale pri tejto som sa asi najviac nasmiala. Prijemna, vtipna, hrdinovia sympaticky, sex aj zvraty. Takze na oddychnutie urcite, hlbsi zmysel v tom vsak hladat netreba :)

06.05.2020 4 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Musim sa priznat, ze toto je jedna z dvoch knih ktore som nedocitala. Dej je samozrejme neokukany, anotacia zaujimava ale ako nevtiahlo ma to do deja vobec. Rozumiem ze mozno to ma pomalsi zaciatok ale na mna az prislis pomaly, postavy mi zvlast sympaticke neboli a celkovo som sklamana.

04.05.2020 2 z 5